RE: Top shop ..jel` iko probao? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bebana27 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (12.6.2013 13:18:59)

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim




milenium -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 0:05:05)

zna li itko gdje ima kupiti onaj usisavač swewer sweper tako nešto[sm=zmeden.gif] vidjela sam reklamu na tv ali zaboravila je li top shop [sm=zmeden.gif],teži 1 kg i nema one šnjure,puni se i može 45 min usisavat.




amra_sa -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 0:22:10)


IZVORNA PORUKA: bebana27

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim


Prezadovoljna sam.




Hannan -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 4:33:01)


IZVORNA PORUKA: bebana27

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim

http://www.ringeraja.ba/forum/m_223127/mpage_4/key_/tm.htm




mum82 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 7:57:49)

i ja sam kupila delimano tavu u mercatoru preko onih naljepnica.jeftinija bila s poklopcem...ne da sam razocarana nego nikom je ne bih pozeljela...sve se polijepilo, rucka isto otpala poslije par dana, nisam je ribala, nego cistila po uputstvu koje dodje s njom, i opet uzas,pozutila,pocrnila jedva mozes nesto ispec[sm=smiley13.gif]...i ja je fino odnesem u smece a kupim metalac tavu, obicnu i onu vecu s poklopcem okko 70KM, i sad sam rahat[sm=smiley1.gif]...mada ja sve nesto razmisljam da ovo i nije bio original taj delimano, nekako mi bezz da se tako brzo pokvarila,al jbg prodali su je pod delimano i dali mi i tu garanciju al nisam isla ganjat, nije mi bilo do toga, e ostao mi je poklopac stakleni,zauzima prostor al mi ga zao bacit, ipak sam ga platila 30-ak KM[sm=zmeden.gif]




idana1812 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 8:24:04)

IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: bebana27

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim

http://www.ringeraja.ba/forum/m_223127/mpage_4/key_/tm.htm


Moja snaha je kupila kompletan set_ posudja dellimano u topshopu prosle godine i prezadovoljna je s njim. Ja sam imala priliku da kuham u posudju kod nje i rekla bih da je ok. Takodjer je jedna prijateljica kupila tave i zadovoljna je...




salmy -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 8:30:46)


IZVORNA PORUKA: mum82

i ja sam kupila delimano tavu u mercatoru preko onih naljepnica.jeftinija bila s poklopcem...ne da sam razocarana nego nikom je ne bih pozeljela...sve se polijepilo, rucka isto otpala poslije par dana, nisam je ribala, nego cistila po uputstvu koje dodje s njom, i opet uzas,pozutila,pocrnila jedva mozes nesto ispec[sm=smiley13.gif]...i ja je fino odnesem u smece a kupim metalac tavu, obicnu i onu vecu s poklopcem okko 70KM, i sad sam rahat[sm=smiley1.gif]...mada ja sve nesto razmisljam da ovo i nije bio original taj delimano, nekako mi bezz da se tako brzo pokvarila,al jbg prodali su je pod delimano i dali mi i tu garanciju al nisam isla ganjat, nije mi bilo do toga, e ostao mi je poklopac stakleni,zauzima prostor al mi ga zao bacit, ipak sam ga platila 30-ak KM[sm=zmeden.gif]

Isto sam razocarana u ove sto se kupuju u mercatoru..i meni se rucka shebala..poklopac puko davno...i nemoze se prziti bez puno ulja....to je suplja prica..ako stavim malo zagori...
kao sto prije rekoh delimano [sm=smiley21.gif] za druge ne znam,ali ove sto se kupuju po mercatoru su bezveze




Pikapolonica -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 9:35:58)


IZVORNA PORUKA: milenium

zna li itko gdje ima kupiti onaj usisavač swewer sweper tako nešto[sm=zmeden.gif] vidjela sam reklamu na tv ali zaboravila je li top shop [sm=zmeden.gif],teži 1 kg i nema one šnjure,puni se i može 45 min usisavat.

http://www.topshop.ba/dom_vrt/ciscenje/swivel-sweeper-max-2013-05-17.html?search=swe




henna ze -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 11:02:41)

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim




Misty_mama -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 11:26:11)

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim


isto... osim palačinki [sm=smiley36.gif]




mum82 -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 11:33:51)

pa ja i kazem da mi je ova moja bila sumnjiva,nekako opet vjerujem onima iz top shopa da je delimano extra[sm=jezicek.gif]




milenium -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 11:43:49)


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: milenium

zna li itko gdje ima kupiti onaj usisavač swewer sweper tako nešto[sm=zmeden.gif] vidjela sam reklamu na tv ali zaboravila je li top shop [sm=zmeden.gif],teži 1 kg i nema one šnjure,puni se i može 45 min usisavat.

http://www.topshop.ba/dom_vrt/ciscenje/swivel-sweeper-max-2013-05-17.html?search=swe


to je to.sam sam se razočarala u cijeni. u hr nije ni 100 km a kod nas 116 i nešto[sm=zmeden.gif] a dostava još 10 km,pa nebi da ga šalju u indoneziju,čak je i preko e baya jeftinija dostava.nebi ga sad naručila da mi netko još i plati,fuj zgadio mi se ovaj top shop[sm=hudicek1.gif].




Lejla Ka -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 12:41:01)


IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim


Ja sam svoju tavu kupila, i bacila. Možda je i do mene, možda sam je prvi put previše zgrijala, ali od tad je zahtjevala toliko devera za čišćenje da mi se nije mililo ništa napraviti u njoj. Jedno pečenje palačinki, uz koje sam morala koristiti ulje (što ne radim na teflonu) bi me koštalo dva dana namakanja, kiseljenja u sirćetu, soli i raznim drugim sredstvima. I nikad nije bila više bijela. Ja sam se toliko razočarala da Delimanu ne prilazim.




bebacha -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 12:51:59)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim


Ja sam svoju tavu kupila, i bacila. Možda je i do mene, možda sam je prvi put previše zgrijala, ali od tad je zahtjevala toliko devera za čišćenje da mi se nije mililo ništa napraviti u njoj. Jedno pečenje palačinki, uz koje sam morala koristiti ulje (što ne radim na teflonu) bi me koštalo dva dana namakanja, kiseljenja u sirćetu, soli i raznim drugim sredstvima. I nikad nije bila više bijela. Ja sam se toliko razočarala da Delimanu ne prilazim.


isto iskustvo imam




M kao Mama -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (13.8.2013 14:35:41)


IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim



vala i moja je dobra, doduše ja joj ne prilazim svekrva je održava, ja sam pročitala upustvo i rekla ovo nije za mene




Misty_mama -> RE: Top shop ..jel` iko probao? (26.8.2013 10:23:20)

Je li neko ima možda eliptično biciklo za vježbanje, ovaj neki Cross trainer?

http://www.topshop.ba/sport_i_fitness/crosstrainer-elipticno-biciklo.html

Imaju do kraja augusta besplatnu dostavu, pa ne znam vrijede li čemu...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]