RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Medić* -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:14:33)

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: mala curica

Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?


Emotivno vezana za taj grad. Wiena u srcu, djetinjstvo lijepo. Jedva cekam da ga posjetim, nisam odavno.
Mala curice opusti se [sm=smiley1.gif]



Medic,kada budes dolazila obavezno se javi.Kod mene uvijek imas bujruma[sm=smiley31.gif]

[sm=smiley27.gif]

Hvala draga. tamo mi dosta rodbine zivi, a i otac mi je rahmetli bio 18 godina punih..... Osjecam taj grad puno, vrati me daleko u proslost.

A dolazit cu aBg, pa bar kafica da bude [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 14:14:36)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:14:37)


IZVORNA PORUKA: Private

O dragi Boze,sta se svega nacitah,oci mi ispadose[sm=zmeden.gif]Finepex,moze li se znati koliko imas godina ?

Jel to odgovor na pitanje ili? [sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:15:37)

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?



Sta je s onom sto se usutila sa skoliozom? [sm=smiley36.gif] Nemoguce je da ne zna stepen krivine. Ili je to ustvari bio neciji lazni nick? Mozda ce nam se sada javiti jos nekoliko "anonimnih" i sve ce biti super. a jel to odgovor na moje pitanje?





Private -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:16:49)

To je moje pitanje tebi Finepex,ako nije problem javno ti reci koliko imas godina ?




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:18:03)


IZVORNA PORUKA: Private

To je moje pitanje tebi Finepex,ako nije problem javno ti reci koliko imas godina ?


ne zanima te. [sm=smiley36.gif] Svijet ti nece biti ni ljepsi ni gori s tom inf.[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:18:15)


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?



Sta je s onom sto se usutila sa skoliozom? [sm=smiley36.gif] Nemoguce je da ne zna stepen krivine.

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ovo magicelani proziva [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Fine hajde fraga da fino pricamo, nije fer vise, dosta je bilo vrijedjanja!




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 14:18:56)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:22:03)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?


[sm=jezicek.gif]

Nisi mi odgovorila zasto si javno namimetila Daliyah tako sto si njene privatne poruke, svadje radi, prenijela u javni post na rr?
Zena se sokirala kad joj je javno receno da su se privatne poruke kopirale i zanimalo je kojim pravom se to radi?
Pa ako ti nije problem, kad si nas vec optuzila za namimet i sta vec ne, da mi sad odgovoris!




Pa odgovorih ti da pitas nju. [sm=smiley1.gif] Il mislis da s nismo cule. [sm=smiley36.gif]

Zasto te stid pitati zenu?




mala curica -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:23:48)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: mala curica



Za tvoju informaciju ja o cr nisam komentarisala
Vidis da ne znas sta pises.[sm=smiley1.gif]





IZVORNA PORUKA: mala curica

Zena razmislja o cr i.porodu a tek ostala trudna(ako je trudna)[sm=zmeden.gif]

Malo mi smijesno tek zatrudnila i odmah ti receno da ces na cr[sm=zmeden.gif](ne vezano za kicmu)



Mala curice nije tuzno sto mene lazes, nije tuzno sto se pokusavas "izvuci" , tuzno je sto sebe lazes, i sto je najgore u te svoje lazi si sama uvjerena. Kada neko nesta ne komentarise, onda to ne spominje draga mala curice.. samo za ubuduce..da znas..





A daj mi kopiraj gdje sam ja navela o carskom rezu u Srajevu.
Kako i kojim redoslijedom ide,zasto se radi,treba li komisija,koji je tretman poslije cr?????Pitanje je bilo opcenito o cr kao na pocetku trudnoce
ne vezano dali ce se raditi i gdje???
EEEE Boze jesi plitkog mozga.




Private -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:24:09)

Finepex ,ok.Vidim da si svakom loncu poklopac.Ovdje nikog ne interesuje sta ko izdvaja,za tvoje dijete,a ni ti netrebas se zapitkivati kod ostalih.posto si tolika vjernica,muminka,znala bi kada se bebi odreduje sudbina ( hoce li se uopste roditi,koliko ce zivjeti i kakve ce nafake biti ).Pusti sada vjeru na stranu,prica se o zdravlju,jer tu nema vjere.Ko je tebi uopste rekao da nesmijes biti otvorena,ukoliko sumnjas da bi trebala na carski rez?




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 14:24:14)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Galicia -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:24:36)

Ja ne mogu da vjerujem da je tebe neko htio oploditi. [sm=smiley5.gif]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:26:24)


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?



Sta je s onom sto se usutila sa skoliozom? [sm=smiley36.gif] Nemoguce je da ne zna stepen krivine.

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ovo magicelani proziva [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Fine hajde fraga da fino pricamo, nije fer vise, dosta je bilo vrijedjanja!


Hah salis se, kada hoces s nekim da fino popricas, tu ide ono i da ga saslusas a i da razumijes sta prica. a ne ida neko prica o necemu i od svih stvari ti upamtis..hmmm vozi crvenog mercedesa. [sm=smiley36.gif] Navodim primjer..ili lupa nesta svoje.




mala curica -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:26:58)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ne mogu da vjerujem da je tebe neko htio oploditi. [sm=smiley5.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:27:18)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ne mogu da vjerujem da je tebe neko htio oploditi. [sm=smiley5.gif]



makar se ja nisam udala u 35 [sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:28:15)

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?


[sm=jezicek.gif]

Nisi mi odgovorila zasto si javno namimetila Daliyah tako sto si njene privatne poruke, svadje radi, prenijela u javni post na rr?
Zena se sokirala kad joj je javno receno da su se privatne poruke kopirale i zanimalo je kojim pravom se to radi?
Pa ako ti nije problem, kad si nas vec optuzila za namimet i sta vec ne, da mi sad odgovoris!




Pa odgovorih ti da pitas nju. [sm=smiley1.gif] Il mislis da s nismo cule. [sm=smiley36.gif]

Zasto te stid pitati zenu?


Naravno da nije, dapace sve zavrsim javno a ne u pp. Vidim tebe je stid odgovoriti na ovo pitanje. Kad je vec nemimet ocigledan, jel?

A pitanje postavljam tebi jer si ti nemimet cinila, ne daliyah, ona je ostecena u tom slucaju.
Sta imam nju da pitam?


Pa ako sam nju ostetila, onda sam i trazila halal od nje. [sm=smiley36.gif] Stot ebe to sikira? Sto mi je halalila? [sm=smiley36.gif] Ne mogu ja senilnim osobama pisati na svakoj temi kada pogrijese. [sm=smiley36.gif]



Evo vodje, zasto Mala curica nije trazila halala zato sto je komentarisala o cr? Iako je rekla da nije komentarisala o cr. Citirala sam je.

Zasto nije trazila halala sto je zachatala temu?

Tamo raspravljala se, ucestvovala u diskusiji jel neko paralizovan.





Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 14:29:15)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Medić* -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:31:05)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?



Sta je s onom sto se usutila sa skoliozom? [sm=smiley36.gif] Nemoguce je da ne zna stepen krivine.

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ovo magicelani proziva [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Fine hajde fraga da fino pricamo, nije fer vise, dosta je bilo vrijedjanja!


Hah salis se, kada hoces s nekim da fino popricas, tu ide ono i da ga saslusas a i da razumijes sta prica. a ne ida neko prica o necemu i od svih stvari ti upamtis..hmmm vozi crvenog mercedesa. [sm=smiley36.gif] Navodim primjer..ili lupa nesta svoje.


Ne salim se Boga mi. Ne citam sve jer nemam vremena. Vrijedjale smo se, ti mene, ja tebe, ti ostale, oni tebe i zaista ja ne mogu vise, niti zelim. Moze lijepo moze, drugacije ne ulazim vise.





bebacha -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:31:08)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Po nacinu pisanja sve me strah da si se sa deset godina udala.

Inače sav uspjeh svijeta je u tome da te sveki voli i da sicse na vakat udala.[sm=smiley36.gif]


ja sve skacem od sreće,haman mi upala kašika u med[sm=jezicek.gif]




muaaa -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:31:35)

Haj sto smo stare udate,nezaposlene domacice...sad i senilne....gdje si ti ovo upala u kakav forum,drugu dimenziju, Fina?[sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 14:32:16)

[Sadržaj poruke je obrisan]




muaaa -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:32:28)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Iman83

Po nacinu pisanja sve me strah da si se sa deset godina udala.

Inače sav uspjeh svijeta je u tome da te sveki voli i da sicse na vakat udala.[sm=smiley36.gif]


ja sve skacem od sreće,haman mi upala kašika u med[sm=jezicek.gif]

ja sve nogama u guzicu od srece[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mala curica -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:33:17)

Fineeeeeeee ja od tebe da trazim.halala????????[sm=jezicek.gif]
E moja ti......[sm=jezicek.gif]......jednom jetimu tako da se obracas i vrijedzas i pises nebuloze.
Draga HANUMA kako si sebe nazvala da ces biti nikada ne znas od koga se mozes ovrijesiti pisajuci nesmislene recenice.




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:33:30)


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?



Sta je s onom sto se usutila sa skoliozom? [sm=smiley36.gif] Nemoguce je da ne zna stepen krivine.

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ovo magicelani proziva [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Fine hajde fraga da fino pricamo, nije fer vise, dosta je bilo vrijedjanja!


Hah salis se, kada hoces s nekim da fino popricas, tu ide ono i da ga saslusas a i da razumijes sta prica. a ne ida neko prica o necemu i od svih stvari ti upamtis..hmmm vozi crvenog mercedesa. [sm=smiley36.gif] Navodim primjer..ili lupa nesta svoje.


Ne salim se Boga mi. Ne citam sve jer nemam vremena. Vrijedjale smo se, ti mene, ja tebe, ti ostale, oni tebe i zaista ja ne mogu vise, niti zelim. Moze lijepo moze, drugacije ne ulazim vise.




Ja sam od onih koje sam uvrijedila trazila halala. i opet cu reci ako sam nekoga uvrijedila halalite, al brate nemojte nekoga praviti budalom. Sve mogu tolerisati al da me neko laze, to ne mogu. Jos pored svake napisane rijeci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>