RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 14:58:18)

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne halalim ti u ime nerodjene djece koju si izvrijedjala.
Ne halalim ti ni sto si mene izvrijedjala.




od tebe nije ni bitno.[sm=jezicek.gif] al et. tvoj izbor, i tebe sam gasulila.



Nije bitno ni sto proklinjes i vrijedjas nerodjenu djecu?



U vjeri je zabranjeno proklinjanje. to ja ne radim, to si me sada optuzila. nepotvrdjena optuznica. aha trazi halala.

al znas da za udaju nisam mislila tako, to samo zato da te provociram. [sm=smiley36.gif]et..halali molim te.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 14:59:54)

[Sadržaj poruke je obrisan]




mala curica -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:00:16)

Fine gasul se radi kod mejta.A gusul.je nesto drugo.[sm=smiley1.gif]




calahoe -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:01:46)

ti ako ne trolas onda si fakat u problemu.Ogroman post o trudnoci, otvaranju i svemu sto si pitala sam bila otkucala i mislim,kome, satra se ti citajuci i nista ti ne shvati.Cuj pita zenu, trudnicu, hoces da ti pozelim da ti dijete bude bolesno? Tumaci ko je sehid,ono tumaci i to?Koja mrznja,koji scenarijo,stalkanje zena po temama,pamcenje sta je koja kad napisala...Tarantino gdje si hebo m...r da pohvatas sve ovo i film snimis, onako su obrati i mahnitluk taman tvoj fazon.




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:01:50)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?


[sm=jezicek.gif]

Nisi mi odgovorila zasto si javno namimetila Daliyah tako sto si njene privatne poruke, svadje radi, prenijela u javni post na rr?
Zena se sokirala kad joj je javno receno da su se privatne poruke kopirale i zanimalo je kojim pravom se to radi?
Pa ako ti nije problem, kad si nas vec optuzila za namimet i sta vec ne, da mi sad odgovoris!




Pa odgovorih ti da pitas nju. [sm=smiley1.gif] Il mislis da s nismo cule. [sm=smiley36.gif]

Zasto te stid pitati zenu?


Naravno da nije, dapace sve zavrsim javno a ne u pp. Vidim tebe je stid odgovoriti na ovo pitanje. Kad je vec nemimet ocigledan, jel?

A pitanje postavljam tebi jer si ti nemimet cinila, ne daliyah, ona je ostecena u tom slucaju.
Sta imam nju da pitam?


Pa ako sam nju ostetila, onda sam i trazila halal od nje. [sm=smiley36.gif] Stot ebe to sikira? Sto mi je halalila? [sm=smiley36.gif] Ne mogu ja senilnim osobama pisati na svakoj temi kada pogrijese. [sm=smiley36.gif]


Zato sto si ti Dalijah uvela u igru na isti nacin, optuzila si nas da smo se od nju ogrijesili/ona javno upitana i rece da nismo, dakle patvorila si nas za grijeh koji nismo ucinile/ i pitala jesmo li trazile halala? Sto je tebe tada sikirala Dalijah?

Pa smo mi, kako i spada javno pitale zenu i odgovor dobile.
E sad mene zanima ko je nemimet ucinio.

Vidim izbjegavas direktan odgovor pa mi je sve jasno.[sm=smiley2.gif]



Fine, fine...opet mi izbjegavas odgovor na ovo pitanje. Ali direktan, ne pitaj zenu. Ja sam je pitala pa sad pitam i tebe![sm=smiley36.gif]
A posto kazes da trazis halala gdje se ogrijesis, da cujem?




Ruzne rijeci, grub govor, al to je vise huja. ovako nekad, nemimetim,

Vidis nemam problem priznati.

Barem ja nikad nisam za sebe tvrdila da sam melek. nemimetila sam vas s jendom osobom, al nisam spominjala imena. nemimetila sam kada sam citirala, al to vise da bi nesta dokazala.

Nekada provocirala kada bih spomenula vase probleme..al to vise iz provokacije, da ne misli neko da mi je drago jer neko pati.
[sm=smiley1.gif]



O itekako jesi. Pa si nam opisivala sta znaci namimetit nekoga, pa kaznu za taj grijeh dok si svo vrijeme spominjala trazenje halala za grijeh koji nismo ucinile. Dakle rece zaba zabi da je zaba!
Otkud ti pravo necije grijehe nabrajati? Ko ti to dade?

I zasto smo mi tako zanimljive tebi pa si nas namimetila i gibetila?






Boga mi nikad ja nisam rekla da sam bezgrijesna, al sam rekla koliko se traca spominjala svaki put kada udjem i vidim kako pricaju o fin sta je fin rekla, sta fin misli sta ovo sta ono , rekla sam da zahvaljujuci nekim osobama ne moram ici na hadz [sm=smiley36.gif]

al tacno je, ispalo je da zaba kaze zabi da je zaba. [sm=smiley36.gif]


al to sti ne trazis halal? [sm=smiley36.gif] hajde iman, pa nije nista strasno, samo malo ponos progutaj i sve ce biti super.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 15:02:12)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:03:25)

Mala curice. govorim o kupanju u smislu da se skidaju grijesi.[sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:04:13)


IZVORNA PORUKA: Finepex

Mala curice. govorim o kupanju u smislu da se skidaju grijesi.[sm=smiley36.gif]



Tebe ni Amazon ne opra. [sm=smiley13.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 15:04:43)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:05:03)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: canim

Pa da, i ja se slazem, ova te nasa Iman83 nagovorila da nemimetis, nisi ti to sama od sebe, hoce ona tako [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif] [sm=smiley27.gif]


Stid je bilo[sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif]



Dobro, halalim ti. Posto ti ponos ne da da trazis halala, a nekim telepatskim vezama osjecam da zelis, et halalim ti.




mala curica -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:06:03)


IZVORNA PORUKA: calahoe

ti ako ne trolas onda si fakat u problemu.Ogroman post o trudnoci, otvaranju i svemu sto si pitala sam bila otkucala i mislim,kome, satra se ti citajuci i nista ti ne shvati.Cuj pita zenu, trudnicu, hoces da ti pozelim da ti dijete bude bolesno? Tumaci ko je sehid,ono tumaci i to?Koja mrznja,koji scenarijo,stalkanje zena po temama,pamcenje sta je koja kad napisala...Tarantino gdje si hebo m...r da pohvatas sve ovo i film snimis, onako su obrati i mahnitluk taman tvoj fazon.



Neka pise sta zeli njoj na dusu.
Ima neko iznad nas i sve vidi.
Neka se i dalje mijesa u Bozija odredzenja.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 15:06:19)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Isha -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:06:34)


IZVORNA PORUKA: calahoe

Tarantino gdje si hebo m...r da pohvatas sve ovo i film snimis, onako su obrati i mahnitluk taman tvoj fazon.

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 15:07:27)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.5.2015 15:08:49)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:09:17)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ovo je vev druga tema na kojoj mi izbjegavas postove finepex. Na prehodnoj si cak izbjega da odgovoris na direktno pitanje koje ti postavih? A jasno je kao dan.

Sta je reci? Da ne pogadjam u srz?[sm=smiley36.gif]


Sta imam citat, jesi sta pametno napisala?

Jesi napisala odgovor na moje pitanje ili neke svoje nebuloze?


[sm=jezicek.gif]

Nisi mi odgovorila zasto si javno namimetila Daliyah tako sto si njene privatne poruke, svadje radi, prenijela u javni post na rr?
Zena se sokirala kad joj je javno receno da su se privatne poruke kopirale i zanimalo je kojim pravom se to radi?
Pa ako ti nije problem, kad si nas vec optuzila za namimet i sta vec ne, da mi sad odgovoris!




Pa odgovorih ti da pitas nju. [sm=smiley1.gif] Il mislis da s nismo cule. [sm=smiley36.gif]

Zasto te stid pitati zenu?


Naravno da nije, dapace sve zavrsim javno a ne u pp. Vidim tebe je stid odgovoriti na ovo pitanje. Kad je vec nemimet ocigledan, jel?

A pitanje postavljam tebi jer si ti nemimet cinila, ne daliyah, ona je ostecena u tom slucaju.
Sta imam nju da pitam?


Pa ako sam nju ostetila, onda sam i trazila halal od nje. [sm=smiley36.gif] Stot ebe to sikira? Sto mi je halalila? [sm=smiley36.gif] Ne mogu ja senilnim osobama pisati na svakoj temi kada pogrijese. [sm=smiley36.gif]


Zato sto si ti Dalijah uvela u igru na isti nacin, optuzila si nas da smo se od nju ogrijesili/ona javno upitana i rece da nismo, dakle patvorila si nas za grijeh koji nismo ucinile/ i pitala jesmo li trazile halala? Sto je tebe tada sikirala Dalijah?

Pa smo mi, kako i spada javno pitale zenu i odgovor dobile.
E sad mene zanima ko je nemimet ucinio.

Vidim izbjegavas direktan odgovor pa mi je sve jasno.[sm=smiley2.gif]



Fine, fine...opet mi izbjegavas odgovor na ovo pitanje. Ali direktan, ne pitaj zenu. Ja sam je pitala pa sad pitam i tebe![sm=smiley36.gif]
A posto kazes da trazis halala gdje se ogrijesis, da cujem?




Ruzne rijeci, grub govor, al to je vise huja. ovako nekad, nemimetim,

Vidis nemam problem priznati.

Barem ja nikad nisam za sebe tvrdila da sam melek. nemimetila sam vas s jendom osobom, al nisam spominjala imena. nemimetila sam kada sam citirala, al to vise da bi nesta dokazala.

Nekada provocirala kada bih spomenula vase probleme..al to vise iz provokacije, da ne misli neko da mi je drago jer neko pati.
[sm=smiley1.gif]



O itekako jesi. Pa si nam opisivala sta znaci namimetit nekoga, pa kaznu za taj grijeh dok si svo vrijeme spominjala trazenje halala za grijeh koji nismo ucinile. Dakle rece zaba zabi da je zaba!
Otkud ti pravo necije grijehe nabrajati? Ko ti to dade?

I zasto smo mi tako zanimljive tebi pa si nas namimetila i gibetila?






Boga mi nikad ja nisam rekla da sam bezgrijesna, al sam rekla koliko se traca spominjala svaki put kada udjem i vidim kako pricaju o fin sta je fin rekla, sta fin misli sta ovo sta ono , rekla sam da zahvaljujuci nekim osobama ne moram ici na hadz [sm=smiley36.gif]

al tacno je, ispalo je da zaba kaze zabi da je zaba. [sm=smiley36.gif]


al to sti ne trazis halal? [sm=smiley36.gif] hajde iman, pa nije nista strasno, samo malo ponos progutaj i sve ce biti super.


Za sta?

Rekoh da stojim iza onog sta sam rekla o tebi i tebi direktno.
Sve sto sam rekla bilo je javno.
Mislim da imas psihickih problema i da za tvoje dobro je bolje da se lijecis, da si opterecena ovim cyber svijetom i s cinjenicom da budes upravu.
Da se grijesis o zene vrijedjajuci ih.

Stojim iza ovoga. Nije grijeh reci istinu i javno je reci.




Govorila sam o prenosenju rijeci a ne o tome sta ti mislis o meni, ipak onda ni meni nebi trebao biti grijeh kada ja kazem neko misljenje o vama ..realno..[sm=smiley36.gif] Ipak kada skontas govoris nekome o cyber svijetu a vise si na njemu, i duze od mene. Ima li smisla? Govoris nekome nesta, a ne vidis sebe. [sm=smiley36.gif] Ima li smisla? I to s cinjenicom da neko zeli biti u pravu, zar ti ne mislis sada da si ti u pravu s ovom svojom dijagnozom? Iako sebe ne vidis? [sm=smiley36.gif] Ne mozes ti optuzivati nekoga za nesta ako ti to isto radis. da ne kazem dijeliti "dobronamjerne" savjete.




Galicia -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:09:35)


IZVORNA PORUKA: Iman83

I ti i ja ne funkcionisemo na principu telepatije, vjeruj.
To si utripovala[sm=smiley36.gif]



Bas se harmonicno slazete. [sm=jezicek.gif]




Finepex -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:10:30)


IZVORNA PORUKA: Iman83

I ti i ja ne funkcionisemo na principu telepatije, vjeruj.
To si utripovala[sm=smiley36.gif]


Nisi cula, al si procitala. [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Porodilište Državna bolnica u Sa (23.5.2015 15:10:59)

tema je porodilište Državna bolnica u SA...
zamoliću nadležnog moderatora da pobriše nepotrebne postove...

prepirke i rsparve koj se ne ticu foruma ostavite za neko drugo mjesto...

dok se postovi ne izbrisu tema ce biti zakljucana





Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]