RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


bookah -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (18.4.2013 11:22:19)


IZVORNA PORUKA: bozijidar

Drage forumašice, treba mi pomoć. Gdje ima najveci izbor ogradica za krevetac? Mi imamo jedan problem. Naš krevetac je nešto veći u odnosu na standardne dimenzije.  Dimenzije su 130x70, tako da nam trebaju i veće ogedice. Je li imao neko slična iskustva?


Gdje ste kupili veci krevetac? Ja trazim takav ili jos veci




Melisica -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (26.4.2013 10:29:06)

Pogledaj na Socijalnom, preko puta Elektroprivrede... Radnja se zove Sve za bebe... Imaju dosta vrsta posteljinica i krevetica...




deniii -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (9.5.2013 19:13:29)

cure pitanje vezano za robicu,
gledala sam stvari po FIS u i uglavnom svi kompletići su br 62 i piše o-3mj meni to i djeluje dosta minijaturno al me sad zbunjuje to šta nema 56 ništa????




Elica 5 -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (13.5.2013 14:02:52)


IZVORNA PORUKA: deniii

cure pitanje vezano za robicu,
gledala sam stvari po FIS u i uglavnom svi kompletići su br 62 i piše o-3mj meni to i djeluje dosta minijaturno al me sad zbunjuje to šta nema 56 ništa????


Neka od forumašica je već spomenula Amko na Mojmilu ako si u Sarajevu,, stvarno ima sve ja sam prije tri dana bila tamo i stvarno sve možeš kupiti na jednom mjestu za bebu,, i baš ima ona markica Pčelica maja i Fisova ona marka kupujmo domaće tamo imaš sve brojeve koji ti trebaju i baš baš imaju izbora,,,,,,[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




deniii -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (13.5.2013 17:51:52)

aaaaaaaaa super al ja nisam ni blizu Sarajeva hihi kupila sam bodiće u Splitu u H&m i C&A mislim da mi njih za poetak ne treba,, sad samo trebam vidit ove gegice. Ti kompleti u Fisa su ono iz dva dijela gore kao maica - benkica dole hlačice sa stopalima al msilim da je u bitit taj njihov 62 ovaj standrdni 56.




shej -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (15.9.2013 22:16:47)

Jesu li u Fis-u pcelica maja stvari ili neka druga marka? I jos me interesuje postoji li mozda neka aktivna tema na forumu sa popustima i snizenjima, gdje mozemo vidjeti i napisati da je negdje u toku snizenje stvarcica i opreme za bebe i mame? :) Ne snalazim se bas najbolje jos uvijek :)




Medi_87 -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (21.9.2013 11:29:17)

Shej imas par tema vezano za djeciju opremicu
vidim temu snizenja si vec nasla[sm=smiley36.gif]
imas onda ove teme http://www.ringeraja.ba/forum/m_470135/mpage_168/tm.htm
http://www.ringeraja.ba/forum/m_369112/mpage_116/tm.htm




de_de -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (21.3.2014 17:36:00)

Gdje se u Tuzlanskom kantonu imaju kupiti Aventovi sterilizatori za mikrovalnu. Zvala sam Ibn Sina apoteku i kazu da su im nestali.




Tajno moja -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (9.4.2015 13:58:10)

Gdje kupiti,a da je povoljno, malo veće peskire sa kapuljačom?




tajra26 -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (9.4.2015 22:52:59)

U fisu 6km skroz ok mogu se otkuhati i dobro kupe :)
IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje kupiti,a da je povoljno, malo veće peskire sa kapuljačom?





tičerica -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (28.8.2015 16:23:02)

Pozdrav iskusnije mame, koji broj cuce za flasicu (za slucaju da zatreba) kupiti novorodjencetu? Imajul neke koje treba posebno izbjegavati?




rose -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (28.8.2015 16:36:49)


IZVORNA PORUKA: tičerica

Pozdrav iskusnije mame, koji broj cuce za flasicu (za slucaju da zatreba) kupiti novorodjencetu? Imajul neke koje treba posebno izbjegavati?


0 naravno [sm=smiley1.gif]




tičerica -> RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence? (28.8.2015 16:42:23)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: tičerica

Pozdrav iskusnije mame, koji broj cuce za flasicu (za slucaju da zatreba) kupiti novorodjencetu? Imajul neke koje treba posebno izbjegavati?


0 naravno [sm=smiley1.gif]

Znaci postoji 0 [sm=smiley36.gif] jer sam trazila u DM I bilo je od br. 1 al sam htjela opet provjeriti. Neiskusna ja, al pitati me nije sram. Hvala [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]