|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  166 167 [168] 169 170   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti?
18.9.2013 22:56:39   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: škorpija

zahaladilo, kažu da će i kiša pa opet isto: gdje kupiti GUMENE ČIZME FUTOVANE (pijaca ne dolazi u obzir, grozne su mi), bila sam u planet obuće nema, bila u cicibanu, jedan model, pravo ružan - deichman, nema futrovanih


Ja sam danas malome uzela u Officeshoes Kickers gumene čizme...

http://www.officeshoes.me/model/cizme/kickers/3815 -

Imaju futrovani uložak koji se da skinuti...i dodatni mali uložak klasični, kad se čizmica koristi bez futrovanog dijela, da bude taman...

I kažu da će dobiti i gumene čizme u IANI u BBI (ako ti je na ruku) i ona nova radnja sa cipelama kod vječne vatre..robertino, pitorino - tako nešto, nemam blage naziv...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4176
   RE: gdje kupiti?
18.9.2013 23:06:29   
škorpija
e hvala, uložak već imamo, baš za čizme, ali sam skontala lani da je jako nepraktičan barem za ans, zato bih rađe ono sa već pričvršćenim futrom ili kako se to već zoveuser posted image , pogledat ću u jani, ali granica za gumenjake mi je 50 KM, nadam se da neće biti skuplje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4177
   RE: gdje kupiti?
19.9.2013 9:38:23   
tajra26

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: škorpija

e čuj 12 KM, pa to je pravo jeftino, jel 100 pamuk, odoh i ja sutra odmah da kupim

Malo su tanje..pamucne....mm je obisao sve konzume dok nije nasao...

Bile su oko 15 pa snizene....jedva nasao...pogledja sutra mozda budes sretne ruke da nadjes...Meni je super..moze je nositi kao majicu....Ja sam mu je odmah oprala i morala obuciuser posted image



hvala drage moje pogledat cu ali ne vjerujem da je ista ostalo..ako jos gdje vidite javite user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4178
   RE: gdje kupiti?
19.9.2013 11:12:51   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: škorpija

e hvala, uložak već imamo, baš za čizme, ali sam skontala lani da je jako nepraktičan barem za ans, zato bih rađe ono sa već pričvršćenim futrom ili kako se to već zoveuser posted image , pogledat ću u jani, ali granica za gumenjake mi je 50 KM, nadam se da neće biti skuplje


Iskreno, ove i jesu preskupe, ali eto, MM bio darežljiv user posted image
Onda sačekaj u IANI, tamo su 35 KM...S tim da ne znam hoće li biti futrovane..A možeš li iskoristiti taj futrovani uložak na neke druge obične?? Ako već ne nađeš sa "integrisanim" user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4179
   RE: gdje kupiti?
19.9.2013 16:31:03   
Full Moon
skorpija, imas u cicibanu u Merkatoru pravo fine futrovane, 45 KM, moze se vaditi taj ulozak kao carapa, novi modeli

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 4180
   RE: gdje kupiti?
19.9.2013 17:47:57   
škorpija
hvala pogledat ću

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 4181
   RE: gdje kupiti?
20.9.2013 9:25:08   
Miimy
gdje u Sarajevu kupit zastitu za ladice da djete ne otvara

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4182
   RE: gdje kupiti?
20.9.2013 9:35:25   
dambolina
ja sam vidjala u Pennyju

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 4183
   RE: gdje kupiti?
20.9.2013 13:39:19   
Sedina 30
Čini mi se da imai u dm-u.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 4184
   RE: gdje kupiti?
21.9.2013 13:53:25   
škorpija
u cicibanu imaj super futrovane gumene čizme, ali najveći broj kombinacija 26/27user posted image pa ako nekom treba, 45 KM

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 4185
   RE: gdje kupiti?
24.9.2013 14:36:37   
Misty_mama
Je li ima igdje kakvih tanjih rukavica? user posted image Mislim, ne one standardne vunene, nego nešto kao od pamuka.. Treba mi sad za ovog vremena, mom A. strašno hladne ručice, čak i kad nije pretjerano hladno

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4186
   RE: gdje kupiti?
25.9.2013 8:51:22   
Lady26
Molim vas, da li je neko vidio gdje ima kupiti sesir za kostim vjestice, za djevojcicu?!


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 4187
   RE: gdje kupiti?
25.9.2013 8:54:27   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Miimy

gdje u Sarajevu kupit zastitu za ladice da djete ne otvara


dm,interex,bingo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 4188
   RE: gdje kupiti?
25.9.2013 8:57:46   
DM

IZVORNA PORUKA: Lady26

Molim vas, da li je neko vidio gdje ima kupiti sesir za kostim vjestice, za djevojcicu?!


Bilo je nekada u Bingu(pored vještice -još neki)

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4189
   RE: gdje kupiti?
25.9.2013 8:59:17   
Lady26

IZVORNA PORUKA: DM


IZVORNA PORUKA: Lady26

Molim vas, da li je neko vidio gdje ima kupiti sesir za kostim vjestice, za djevojcicu?!


Bilo je nekada u Bingu(pored vještice -još neki)

Samo mi sesir treba, imamo kostim, pogledat cu hvala imam Bingo blizu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4190
   RE: gdje kupiti?
25.9.2013 19:45:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

Molim vas, da li je neko vidio gdje ima kupiti sesir za kostim vjestice, za djevojcicu?!



Robot...
u Robotu u Hrasnom sam vidjela jednu veliku korpu u njoj te detalje za maskmebal...šešir za vješticu, krila neka, neke rogove i sve tako za nekih baš sitnih pada čini mi se do 3 Km

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4191
   RE: gdje kupiti?
25.9.2013 19:50:03   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Molim vas, da li je neko vidio gdje ima kupiti sesir za kostim vjestice, za djevojcicu?!



Robot...
u Robotu u Hrasnom sam vidjela jednu veliku korpu u njoj te detalje za maskmebal...šešir za vješticu, krila neka, neke rogove i sve tako za nekih baš sitnih pada čini mi se do 3 Km


Bilo je i u Wenice u Grandu


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4192
   RE: gdje kupiti?
26.9.2013 9:44:08   
idana_85
Zna li neko gdje ima kupiti ovaj djeciji tablet, za ucenje engleskog? Vijela sam to na nekoj od ovih stranica za prodaju s popustom prije par dana,ali ne mogu sada da pronadjem nigdje

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4193
   RE: gdje kupiti?
26.9.2013 9:48:05   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: idana_85

Zna li neko gdje ima kupiti ovaj djeciji tablet, za ucenje engleskog? Vijela sam to na nekoj od ovih stranica za prodaju s popustom prije par dana,ali ne mogu sada da pronadjem nigdje

Na CityDeal-u je bila ponuda, ali je nema vise (vjerovatno je istekla ili je prodato sve sto su imali).
A cini mi se da je neko pisao da se taj isti ima kupiti u onim trgovinama Izbor.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 4194
   RE: gdje kupiti?
26.9.2013 9:56:31   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: DM


IZVORNA PORUKA: Lady26

Molim vas, da li je neko vidio gdje ima kupiti sesir za kostim vjestice, za djevojcicu?!


Bilo je nekada u Bingu(pored vještice -još neki)

Samo mi sesir treba, imamo kostim, pogledat cu hvala imam Bingo blizu user posted image



mi u šafi kupili mislim 6 marki

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4195
   RE: gdje kupiti?
26.9.2013 11:06:33   
Miimy

IZVORNA PORUKA: idana_85

Zna li neko gdje ima kupiti ovaj djeciji tablet, za ucenje engleskog? Vijela sam to na nekoj od ovih stranica za prodaju s popustom prije par dana,ali ne mogu sada da pronadjem nigdje

tablet ima u Izboru 9.90 km a ima i laptopi mali isto za ucenje engleskog oko 5.90 km ja uzela jednoj curici odusevljena je...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 4196
   RE: gdje kupiti?
26.9.2013 11:42:53   
škorpija
mi smo uzeli u izboru, kineski je i ona ženska što priča govori mješavinu kineskog i enegleskog, majke mi pola riječi ni ja nisam razmjela, a kao fol su na englesko

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 4197
   RE: gdje kupiti?
30.9.2013 22:17:11   
Amrino
Gdje kupiti radni sto za djeciju sobu? Bila sam "begenisala" jedan u Jysku ali ga nemaju na stanju (nerviraju me sve vise zbog toga sto su im na akciji uvijek stvari kojih nema...). Nemam bas vremena da obilazim sve radnje namjestaja...pa ako neko zna ili ako je neko kupovao u zadnje vrijeme bila bih mnogo zahvalna...user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4198
   RE: gdje kupiti?
30.9.2013 22:24:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amrino

Gdje kupiti radni sto za djeciju sobu? Bila sam "begenisala" jedan u Jysku ali ga nemaju na stanju (nerviraju me sve vise zbog toga sto su im na akciji uvijek stvari kojih nema...). Nemam bas vremena da obilazim sve radnje namjestaja...pa ako neko zna ili ako je neko kupovao u zadnje vrijeme bila bih mnogo zahvalna...user posted image


uh draga što tražiš pitanje je...

meni je bila boja zeznuta...oker bordo...
pa sma htjela radnu ploču koja je duga 120 a široka najmnje 80 cm kada raširi knjigu i sveksu da nije usko...
ladice najmanje dvije, ormarić , polica i na sve to portor za ruksak...

eh sad...obišla sma sve živo...do kiseljaka i viteza stigla...

ima svega...i kvalitetom i cijenom...

imaš 130 Km radna ploča domavija ono na stupu tamo skretanje prije nadvožnjaka...jedna ladica i oramirć ispod...lijep kombinacija sa bojama, zelena i plava za vas recimo...nije skup dovoljan za jedno...mada meni je pouzak ako ćeš baš iskoritivo...

eh najbolje što bih preporučila je na kobiljači prema kiseljaku...čim dođeš na kobiljaču desno salon namještaja...
boja svijetlija oker..drvi kavčlitet zasita..ploča radna velika...sa obe strane ima ladice 5 komada a sa druge jedna ladica i sipod oramrić...200 KM...
da nisma napravila sebi što sma htjela ovaj bi bio moj uz doradu polica u bordo boji



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4199
   RE: gdje kupiti?
30.9.2013 22:30:27   
Amrino
Hvala Hanady user posted image .
Ma meni se dopao u Jysku jedan koji je bijele boje i ima cetiri ladice sa strane a snizen je kao na 150 KM mada znam da je kod njih kvalitet nula bodova ali et...Zna li iko (mozda bi to najbolje Visnja znala user posted image ) radi li još uvijek onaj Standard? Znam da se pricalo da se zatvara...Mada sam i ja nasla, po obicaju, pravo vrijeme...hem je kolaps u gradu totalni hem kisa pada iz neba i zemlje...ali ne moze vise pisati zadacu u trpezariji...Vidjet cu sa MM da ode pogledati u Domaviji...dabogda da ce htjeti prema Kiseljaku user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  166 167 [168] 169 170   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  166 167 [168] 169 170   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *