|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti?
30.9.2013 23:12:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amrino

Hvala Hanady user posted image .
Ma meni se dopao u Jysku jedan koji je bijele boje i ima cetiri ladice sa strane a snizen je kao na 150 KM mada znam da je kod njih kvalitet nula bodova ali et...Zna li iko (mozda bi to najbolje Visnja znala user posted image ) radi li još uvijek onaj Standard? Znam da se pricalo da se zatvara...Mada sam i ja nasla, po obicaju, pravo vrijeme...hem je kolaps u gradu totalni hem kisa pada iz neba i zemlje...ali ne moze vise pisati zadacu u trpezariji...Vidjet cu sa MM da ode pogledati u Domaviji...dabogda da ce htjeti prema Kiseljaku user posted image user posted image


ne radi standard...
ali robe što je ostalo...prodaje Simpo u Hrasnici u krugu fabrike famos...
rekoše neke hit cijene...ja išla...cijene strava ...a nude nešto što s emeni ne dopada...
eto...



vidi na slikama dječije sobe...

ja tražila tražila...i na kraju balde i kanta traku kupila i cirklarom ručnim sama deverala hahaha la je po mojoj mjeri...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4201
   RE: gdje kupiti?
10.10.2013 23:32:26   
aidana
Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4202
   RE: gdje kupiti?
10.10.2013 23:43:05   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

U Sarajevu ih ima u Importanne centru u Bambini Mondu.

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=3853

A mi licno "najobicniji" sa pijace koji je bio svega par maraka.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 4203
   RE: gdje kupiti?
10.10.2013 23:56:56   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

Mi smo koristili obicnu plasticnu stolicu.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 4204
   RE: gdje kupiti?
10.10.2013 23:59:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

Mi smo koristili obicnu plasticnu stolicu.


a mi izrnut lavor od 2 KM...al rozi naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4205
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 0:21:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.



u OBI...mi kupili ovaj davno

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 4206
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 8:04:37   
dambolina
ima u Marsu, par maraka

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4207
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 8:27:28   
djoisa
IZVORNA PORUKA: dambolina

ima u Marsu, par maraka


ja sam nedavno gledala u marsu i nisu imali

i mi koristimo lavor, plavi ...

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 4208
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 9:02:20   
dambolina
e cuj nestalo, ja imam i malu i veliku i bas sam zadovoljna, mi smo kupovali tamo kod zeljinog stadiona i bas su bile plave, crvene, smedje i bez. Al' i lavor je super rjesenje user posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 4209
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 9:09:04   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.



u OBI...mi kupili ovaj davno

user posted image


i mi imamo ovakav iz OBija 10 KM je bio i ima raznih

ako imas koga da ti donese iz vana iz Ike-e tamo je 5 KM, a u marsu imaju stolicice na rasklapanje, a ima i u zadnjem katalogu yiska

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4210
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 9:16:50   
djoisa
sad gledam ove stolice u jysk, imaju ovakve stolice i u marsu, ali one meni djeluju nestabilne skroz da bi se dijete samostalno na njih penjalo..nisu za to ni namjenjene..lavor mi je ipak stabilniji

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 4211
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 23:26:12   
shej
gdje kupiti pamucne, tetra pelene ali u boji? :) I baldehin sa drzacem, stalkom

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 4212
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 23:49:26   
R&T@

IZVORNA PORUKA: shej

gdje kupiti pamucne, tetra pelene ali u boji?


Prosle godine bilo u trznom centru Otoka...

Mislim da se radnja zove Malisa (tako nekako)...

Pored CM, kod prvih pokretnih stepenica...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 4213
   RE: gdje kupiti?
11.10.2013 23:55:19   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

U Sarajevu ih ima u Importanne centru u Bambini Mondu.

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=3853

A mi licno "najobicniji" sa pijace koji je bio svega par maraka.


Mi imamo ovakav zeleni i super je. Na nogama ima gumu kao i na dijelu gdje dodju noge tako da se dijete tesko moze okliznuti. Kosta oko 15 KM

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 4214
   RE: gdje kupiti?
12.10.2013 0:06:38   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: aidana

Gdje ima kupiti stepenik za djecu (valjda se tako zove)? Pustila bih sad svog da uci sam prati ruke ili bi voljela da stoji pored mene za sudoperom kad ja nesto radim.

U Sarajevu ih ima u Importanne centru u Bambini Mondu.

http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=3853

A mi licno "najobicniji" sa pijace koji je bio svega par maraka.


Mi imamo ovakav zeleni i super je. Na nogama ima gumu kao i na dijelu gdje dodju noge tako da se dijete tesko moze okliznuti. Kosta oko 15 KM



Nisam ni znala da su izmislili i ovu stvar. Super je a posebno zbog ovog boldiranog. Kupit ću ovo baš zbog ove gume da se ne može okliznuti. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4215
   RE: gdje kupiti?
12.10.2013 9:11:49   
canim
Stepenik se ima kupiti i u baby centru u BBI

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 4216
   RE: gdje kupiti?
12.10.2013 14:39:08   
AnLu
ako imate koga da vam donese iz IKEA tako je bio nepuna dva eura.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 4217
   RE: gdje kupiti?
12.10.2013 23:43:18   
aidana
U Ikei ih imaju vise velicina za razlicite uzraste. Sto je najgore ja bila ljetos i ne kupim, budala. Pokusala sam sa lavorom ali mu samo glava viri iznad lavaboa a plasticna stolica mi zvuci bas nesigurno. Bas cu pogledati u ovim radnjama imaju li malo veci, ili mozda onaj sa dva stepenika. Btw ja tek sad cujem za tu prodavnicu Marsuser posted image

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 4218
   RE: gdje kupiti?
13.10.2013 23:54:10   
Pretty mamma
Gdje kupiti triko za gimnastiku,a da nije u skendu ili intersportu? 30 KM za najjednostavniji triko s 3/4 rukavima mi nekako puno zvuci.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 4219
   RE: gdje kupiti?
16.10.2013 10:52:37   
Marija13
Kupujem kišnu navlaku za kolica, hitno!!! user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 4220
   RE: gdje kupiti?
16.10.2013 12:58:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Marija13

Kupujem kišnu navlaku za kolica, hitno!!! user posted image

imam ja neku samo moram potrazit

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 4221
   RE: gdje kupiti?
18.10.2013 13:07:10   
ninuska
pomagajte

gdje cu kupiti vrecu za spavanje sa nogavicama ( rukave ne mora imati)?????????

Bilo je u Fis-u, ali vec odavno nema, kod baby saurus ima super ali su 50 KM velicina koja nama treba, a to mi je puuuno.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4222
   RE: gdje kupiti?
18.10.2013 13:17:41   
shej
Ja sam nasla prelijepu na Siranu na pijaci, doduse 30 KM je , ali je jako kvalitetna i topla, kad udjes od vjecne vatre odmah desnim prolazom uz zgradu, sa desne strane user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4223
   RE: gdje kupiti?
18.10.2013 13:27:09   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ninuska

pomagajte

gdje cu kupiti vrecu za spavanje sa nogavicama ( rukave ne mora imati)?????????

Bilo je u Fis-u, ali vec odavno nema, kod baby saurus ima super ali su 50 KM velicina koja nama treba, a to mi je puuuno.



ja sam isto tako na SIranu prošle godine uzela, odijelo za spavanje, znači ima nogavice, ima rukave, rajfešlus čitavom duzinom, znači to nas je spasilo, i ove godine joj oblačim, ona se otkriva, ovo je spas isto 30 KM platila

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4224
   RE: gdje kupiti?
18.10.2013 17:13:44   
ninuska
super, hvala vam. Ma 30 KM mi je ok, placala sam toliko i one prije bez nogavica.

imam deke, jorgane ali se mala toliko vrti da nista ne pomaze. ne mogu vise da dezuram i pokrivam

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

popodnevni san.
felix

kad ste djetu izbili podnevni san ? Mi još uvjek lezemo poslepodne jer bude uzas, nervozan nemoze se deveret

sa 12 mje (41%)

sa 2 god (6%)

3 god (12%)

4god (20%)

5god (7%)

6god (15%)


Broj svih glasova: 153

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *