|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti za dijete?
13.12.2009 21:05:28   
avril
Pozdrav svima na forumu. Treba mi pomoc,ako neko zna molim da mi javi. Treba mi odijelo od pover Rangera (oni likovi iz crtica). Mali je pisao pismo djedu Mrazu i zazelio to. Imam veliku zelju da mu to ispunim ali nisam mogla naci u Doboju,Gracanici. Ne znam da li ima u Tuzli malo mi daleko za traziti ali kad bih znala gdje ima ne bi bio problem.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 24.5.2012 13:47:30 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje kupiti?
13.12.2009 22:13:00   
milenium
ne znam stvarno valjda će se netko javiti tko zna.javite seeeeeeeee

(odgovor članu avril)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje kupiti?
13.12.2009 23:49:43   
veeseelaa
znal iko?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje kupiti?
14.12.2009 9:10:53   
avril
zar niko nezna??????????????? A ja sad u frci, mali misli da Djed Mraz stvarno postoji a meni to fora. Drago mi je sto je bas ono djecije i sto on konta kako je bio dobar i da ce mu djedica donijeti odijelo.(mislim kako ce mo za koju godinu smijati se tome) ali vrijedi sad njegovo iscekivanje,njegov osmjeh kad spomene djedicu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje kupiti?
14.12.2009 10:45:01   
Ilhana RR
Imas li ikoga u Sarajevu da ti kupi tamo i posalje jer mislim da sa nesto slicno vidila u Turbo Limacu....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu avril)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje kupiti?
14.12.2009 11:10:42   
avril
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Pa mozda bih i mogla to pokusati organizovati. Javite jel ima sigurno? Hvala unaprijed

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje kupiti?
14.12.2009 13:11:40   
Anoniman
ja to nisam nigdje vidjelauser posted image ...mozda da probas s online kupovinom

(odgovor članu avril)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje kupiti?
19.12.2009 12:04:42   
Mik Mik
Vidjela sam u TL da imaju maske koje svijetle, kape i nekakve ogrtače od njih a da li imaju kompletna odijela ne znam. Mi imamo masku.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje kupiti?
8.2.2010 12:42:09   
Nejrica
Bas ne znam gdje da smjestim ovo moje pitanje!user posted image Zanima me da li neko od vas ima na prodaju polovan vrtic,ogradicu za bebe?Jednostavno su mi ove nove preskupe,a nisam ni sigurna koliko dugo ce K htjeti biti u njoj(i hoce li uopste).Sada je odusevljen stajanjem u kreveticu,ali je on drveni i cesto padne i udari seuser posted image

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu avril)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje kupiti?
8.2.2010 13:54:21   
tajcika
koliko se mogu sjetiti u Skafi prema  Rakovici su ti bile nove te ogradice oko 50 KM

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje kupiti?
8.2.2010 13:57:11   
Nejrica
Ej nisam znala za to!Hvala!user posted image Nadam se da cemo uspjeti otici nako sto mm dodje s posla,valjda rade bar do 19.


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gdje kupiti?
8.2.2010 14:16:53   
mama_juli
Škafa radi do 21h user posted image

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gdje kupiti?
8.2.2010 15:46:46   
Nejrica
joj super,puno hvala!user posted image

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu mama_juli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: gdje kupiti?
12.2.2010 11:33:59   
Nejrica
evo jos jedno pitanje...da ne znate mozda gdje ima kupiti malih odjela?Mislim na ona prava,kosulja,kravata...uskoro ce nam rodj.pa da se sredimo???

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gdje kupiti?
12.2.2010 11:40:50   
veeseelaa
znal iko gdje ima kupiti onih salopljivim naupnica za curice s likovima iz crtaća, ja pitala po nekim radnjama što prodaju điđe al nemauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gdje kupiti?
12.2.2010 12:56:47   
mamana
Tin naljepnica imaš na Dobrinji u onaoj prodavnici sa igračkama preko puta DP marketa, ne znam kako se zove, ali nisu nešto kvalitetne brzo im se osuši ljepilo pa same spadnu sa zida. Ja sam svojoj djevojčici kupavale te likove od  materijala kao one puzle što se stavlaju na pod i fino ih zaljepila sekundarnim i nema šanse da spadnu. Kupovala sam ih u jednoj radnji u Kiseljaku.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gdje kupiti?
12.2.2010 18:05:02   
mama_juli
Nejrice, pogledaj na pijaci Otoka, ja sam tamo viđala odijela, košulje itd user posted image

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 0:25:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamana

Tin naljepnica imaš na Dobrinji u onaoj prodavnici sa igračkama preko puta DP marketa, ne znam kako se zove, ali nisu nešto kvalitetne brzo im se osuši ljepilo pa same spadnu sa zida. Ja sam svojoj djevojčici kupavale te likove od  materijala kao one puzle što se stavlaju na pod i fino ih zaljepila sekundarnim i nema šanse da spadnu. Kupovala sam ih u jednoj radnji u Kiseljaku.


ma neću ja njih na zid nego djetetu na uhouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 0:29:32   
teacher75
pa sto fino ne probusis maloj usi, kao Hanady? user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 0:30:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa sto fino ne probusis maloj usi, kao Hanady? user posted image


bi ja al ona je pravi vrcoguz sve bi ona to počupala, pa kontam nekad kad je sredim da joj stavim ove samolepljiveuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 0:31:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Nejrica

evo jos jedno pitanje...da ne znate mozda gdje ima kupiti malih odjela?Mislim na ona prava,kosulja,kravata...uskoro ce nam rodj.pa da se sredimo???


U Todoru u intershopu imali su smoking , košulju, hlačice i čak leptir mašna, smeđe bije akombinacija i tamnoplavo bijelo kombinacija...a baš cool...smoking je bio extra...provjeri tamo.

< Poruku je uredio Hanady -- 14.2.2010 0:32:10 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 0:35:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

pa sto fino ne probusis maloj usi, kao Hanady? user posted image


bi ja al ona je pravi vrcoguz sve bi ona to počupala, pa kontam nekad kad je sredim da joj stavim ove samolepljiveuser posted image


nemože ona ništa kvalitetno urađenim naušnicama, sad se te naušnice rade tako da pištolj završen šaraf na naušnicu znači ima navoj...i moja farah je nemirna beba al ne dotiče ih garant...a te ljepljive imaš u radnjama na čaršiji mislim da sam u Silveru ( ona srebrara velika prije begove džamije) vidjela ali to ti je kratkog vijeka...nećeš ni izć iz kuće ona će to skinut...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 18:04:03   
teacher75
gdje kupiti pecivo za hamburgere? hocu da pravim hamburgere, al svugdje prodaju samo one male okrugle zemicke, a meni trebaju vece za hamburger

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 18:07:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

gdje kupiti pecivo za hamburgere? hocu da pravim hamburgere, al svugdje prodaju samo one male okrugle zemicke, a meni trebaju vece za hamburger


u merkatoru...mislim da su po 4 pakovane...mada ti ja savjetujem da uzmes tamo one friske vece okrugle zemicke jer te zapakovane znaju stare biti

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 18:56:58   
teacher75
uzimala sam friske u pekari al su premali, pola hamburgera mi izviri. imaju li u merkatoru friske a da su vece kao u fast food-u?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *