|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:01:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

uzimala sam friske u pekari al su premali, pola hamburgera mi izviri. imaju li u merkatoru friske a da su vece kao u fast food-u?


yes...imaju one bas velike...velicine ko u ham-hamu, ali manje od bilbauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:11:11   
Ilhana RR
Sveznalica Psica? Treba zaova da mi dodje al nemoze nigdje da nadje i nije u tim "vodama" da bas toliko i prati gdje ima djeciji igracki da se uzme....

Ona je u Sarajevu

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:13:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Sveznalica Psica? Treba zaova da mi dodje al nemoze nigdje da nadje i nije u tim "vodama" da bas toliko i prati gdje ima djeciji igracki da se uzme....

Ona je u Sarajevu


bio je u merkatoru(u marketu)...neka pita prodavace

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:14:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Sveznalica Psica? Treba zaova da mi dodje al nemoze nigdje da nadje i nije u tim "vodama" da bas toliko i prati gdje ima djeciji igracki da se uzme....

Ona je u Sarajevu


bio je u merkatoru(u marketu)...neka pita prodavace



onaj na pofalicima?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:14:46   
Hanady RR
u Merkatoru nema više...tražila moja zaova farah za rođendan i nije našla

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:20:56   
putnica
I ja sam trazila u Sarajevu,kazu imaju probleme sa nabavom.Na kraju mi neki dan uzela prijateljica u Tuzli u Merkatoru.

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:22:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Sveznalica Psica? Treba zaova da mi dodje al nemoze nigdje da nadje i nije u tim "vodama" da bas toliko i prati gdje ima djeciji igracki da se uzme....

Ona je u Sarajevu

najbolji izbor igracaka je u BBI, imaju Turbo limac i One to Play, pa mozda oni imaju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: gdje kupiti?
14.2.2010 23:29:09   
Ilhana RR
u TL nema... gledala je po svakom u Sarajevu... Sutra je posaljem u BBI u tu One to play...

Ako ima gdje u Visokom, Gorazdu ili u Zenici javite mi gdje... tu se moze otici ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 9:19:19   
Arko
Psic sveznalica se uvijek prodavao u Mercatoru, u hipermarketima, na odjelu igracaka..

Da li neko zna gdje se ima kupiti onih ruksaka u obliku zivotinja?
Hvala

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 9:31:49   
Amelaa RR
Ilhana provjerit cu ja u Visokom, al da Bog da..Javim ti danas.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 9:37:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Arko

Psic sveznalica se uvijek prodavao u Mercatoru, u hipermarketima, na odjelu igracaka..

Da li neko zna gdje se ima kupiti onih ruksaka u obliku zivotinja?
Hvala



to sam isto vidjala u merkatoru

(odgovor članu Arko)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 9:39:33   
Arko
U kojem? Znas li koja je cijena? Dojadile mi vise one torbetine sa pelenama i cim sve ne user posted image
Dok nadjem sto mi treba, dijete zaspalo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 9:48:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Arko

U kojem? Znas li koja je cijena? Dojadile mi vise one torbetine sa pelenama i cim sve ne user posted image
Dok nadjem sto mi treba, dijete zaspalo user posted image



ma u onom glavnom...na soc...a cini mi se da ih je bilo i u onoj radnji tasni u istom, a mislim da sam i po knjizarama u centru to vidjala...ma haman svugdjeuser posted image

(odgovor članu Arko)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 9:58:28   
Arko
Hvala ti   user posted image
Izgleda da to samo ja ne vidim nigdje user posted image   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 15:24:37   
teacher75
posto nemam vremena da hodam, mozete li mi reci gdje se u sarajevu imaju kupiti crni grudnjaci za dojenje po povoljnim cijenama i posto su? hvala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 15:30:13   
mama75
"Kljuc" u Titovoj ulici. Ima i u Lisci. Mada su meni iskreno najprakticniji obicni pamucni grudnjaci, "zavrnes" i gotovo! Nista ne moram otkopcavati, kaciti i sl

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 20:27:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

"Kljuc" u Titovoj ulici. Ima i u Lisci. Mada su meni iskreno najprakticniji obicni pamucni grudnjaci, "zavrnes" i gotovo! Nista ne moram otkopcavati, kaciti i sl

ma meni ne odgovaraju obicni nikako, nadprosjecno sam visoka pa mi je dio tijela iznad grudi malo duzi i ne mogu nikako fino spustiti, pa se beba pocne buniti i obje se unervozimo. a i kod mene su obicni grudnjaci od prije trudnoce svi sa korpicama, pa sad ako cu vec kupovati grudnjak, bolje da uzmem za dojenje jer ako uzmem obicni bez pojacanja, poslije ga vise necu nositi. vec imam 2 za dojenje al su bijela, i odgovaraju mi super, al kad izlazim uvijek nosim crnu potkosulju pa mi bas treba crni grudnjak. ne znam ima li u almi ras. lisica je preskupa

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 20:31:21   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Arko

Psic sveznalica se uvijek prodavao u Mercatoru, u hipermarketima, na odjelu igracaka..

Da li neko zna gdje se ima kupiti onih ruksaka u obliku zivotinja?
Hvala



to sam isto vidjala u merkatoru



rusake ja sam ih čak viđala u dm-u,gdje su šalovi i kape.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 20:49:09   
muby
IZVORNA PORUKA: teacher75

posto nemam vremena da hodam, mozete li mi reci gdje se u sarajevu imaju kupiti crni grudnjaci za dojenje po povoljnim cijenama i posto su? hvala


Vec sam negdje pisala da sam ja kupovala na siranu odlicne crne pamucne grudnjake za dojilje. Kupila sam i bijele ali su mi crni nekako bolji. Kostali su po 6 KM. Nazalost kad sam zadnjih par puta trazila nisu imali (imali samo vel 95). U svakom slucaju provjeravam svaki put kad odem u grad jesu li dobili ali nisam odavno isla.
Takodje sam vidjela dobar grudnjak za dojilje u lisci ali ne znam dal ima crni. Kostao je 35 KM.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 20:49:49   
mama75
E bas zbog toga sto su ovi za dojenje svi bijeli, ja sebi kupila crni i jos neke u bojama ( kad sam rodila bilo ljeto, pa bas bijeli ispod kad izviri user posted image ) Neki su imali one zice, ja zice izvadila i ljepota. A jos dodatno svaki je bio max po 15KM i to kupovala u Lisci, Almi Ras...
I da, imas sada u AR te za dojenje, ali ne znam da li ima u bojama.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: gdje kupiti?
17.2.2010 21:02:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: teacher75

posto nemam vremena da hodam, mozete li mi reci gdje se u sarajevu imaju kupiti crni grudnjaci za dojenje po povoljnim cijenama i posto su? hvala


Vec sam negdje pisala da sam ja kupovala na siranu odlicne crne pamucne grudnjake za dojilje. Kupila sam i bijele ali su mi crni nekako bolji. Kostali su po 6 KM. Nazalost kad sam zadnjih par puta trazila nisu imali (imali samo vel 95). U svakom slucaju provjeravam svaki put kad odem u grad jesu li dobili ali nisam odavno isla.
Takodje sam vidjela dobar grudnjak za dojilje u lisci ali ne znam dal ima crni. Kostao je 35 KM.


javi odmah ako bude na siranu da naletim!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:10:07   
taurus
Zna li neko gdje u Sarajevu ima kupiti tregere za dječije hlače. Obišla sam desetak prodavnica nigdje nemauser posted image a neophodni su nam je imamo stomačić i sve nam spada.
I još me zanima da li je neko u BiH kupio cd Učilica za predškolski uzrast. Pitala sam u one to play u BBI-u i kažu nema predstavnika za BiH.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:16:03   
Anoniman
Ja sam vidjela da ima u Orchestri, mislim na tregereuser posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:26:27   
lilix
mi smo tregere kupili na pijaci, na Siranu, 5KM, a odlični su

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: gdje kupiti?
21.2.2010 10:35:53   
taurus
Hvala na odgovorima

Kod Sirana sam bila prije tri dana i nema a Orchestra je svoj rasprodala i čekaju novu kolekciju. A mi od ponedjeljka krečemo u vrtić i neophodni su nam tregeri user posted image

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *