|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti?
1.3.2010 12:32:05   
teacher75
ja sve obidjoh i ne nadjoh nigdje crni grudnjak za dojilje. svugdje imaju samo bijele user posted image ako ko naleti gdje, please nek mi javi na PP

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: gdje kupiti?
3.3.2010 19:10:43   
Romali

IZVORNA PORUKA: Romali

Vidim na slikama mnoge od vas imaju fotelje za bemboline i dječicu.
Odavno želim da kupimo jednu Omaru, ali nikako se nakaniti da potražimo. U kojim radnjama da tražimo, dječije opreme ili salonima namještaja?? Čini mi se da ih nisam vidjela u prod.dječije odjeće i opreme tipa TL user posted image


Podižem se user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: gdje kupiti?
3.3.2010 19:39:41   
Trnoruzica
user posted image Izvini, ali bas si me nasmijala user posted image
Ja sam vidjela u salonima namjestaja, ali i u Bingu

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: gdje kupiti?
3.3.2010 21:24:31   
Ilhana RR
Ponovo isto pitanje, ima li iko da je mozda tokom ove sedmice vidio sveznalog psica negdje u sarajevu?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: gdje kupiti?
3.3.2010 21:27:42   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Romali


IZVORNA PORUKA: Romali

Vidim na slikama mnoge od vas imaju fotelje za bemboline i dječicu.
Odavno želim da kupimo jednu Omaru, ali nikako se nakaniti da potražimo. U kojim radnjama da tražimo, dječije opreme ili salonima namještaja?? Čini mi se da ih nisam vidjela u prod.dječije odjeće i opreme tipa TL user posted image


Podižem se user posted image



Ja sam vidjela jednu u Mercatoru, bas mi zapela za oko, ali u Sarajevu user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: gdje kupiti?
3.3.2010 21:34:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Romali


IZVORNA PORUKA: Romali

Vidim na slikama mnoge od vas imaju fotelje za bemboline i dječicu.
Odavno želim da kupimo jednu Omaru, ali nikako se nakaniti da potražimo. U kojim radnjama da tražimo, dječije opreme ili salonima namještaja?? Čini mi se da ih nisam vidjela u prod.dječije odjeće i opreme tipa TL user posted image


Podižem se user posted image
hajde pleaseee stavi sliku hocu i ja da vidim...ili mi reci gdje, koji album...user posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: gdje kupiti?
4.3.2010 16:08:13   
emma.L
Gdje kupiti šator mali za igranje? Htjeli bismo nešto malo, pošto je mali stan, ali da nam bude funkcionalno i ljetos na plaži, ako me razumijete.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: gdje kupiti?
4.3.2010 16:27:45   
hampsi
IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje se u SA mogu naći kadice za kupanje na koje se stavi (prikači) mrežica u koju stavite dijete radi lakšeg kupanja kako ne bi klizilo?Ili se imaju kupiti posebno te mrežice bez kade?

Ima u svakoj Sarajevo apoteci, a imas tu i onu plastiku koja se stavlja u kadicu i ona je jako prakticna. Ja sam za mrezice cula da pucaju, to su mi rekli u prodavnici.

IZVORNA PORUKA: Srculence

gdje se u Sa imaju kupiti čepći za uši za bebe(koriste se prilikom kupanja beba da voda ne uđe u uši).Malac mi je već dva puta imao upalu ušiju pa nam je dr.rekla da kupimo te čepiće ali u kojoj god apoteci da tražim imaju samo veliki a ne mali za bebe.


Ja savijem malo vece komade vate i stavim u usi, naravno kad poljevam vodu po glavi opet dlanom stitim. A nedavno sam cula jednu zenu koja kaze da joj je pedijatar rekao da slobodno tusem ispira usi da se ne bi stvorili cepici user posted image user posted image user posted image . Jos je mene napala kad sam rekla ovo za vatu kao to je glupo, sta fali ako voda ispere?!!!! Svako zna najbolje ali meni ne pada na pamet da namjerno vodom zaljevam usi!

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: gdje kupiti?
4.3.2010 17:15:49   
Honey3
kada se bebi smije davati brasno mislim u hrani???ja ovim starijim pravila omak(brasno,mlijeko,maslac,so)i dala nekoliko kasicica bebi njoj se pravo svidjelo,pa sad neznam da li smijemuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: gdje kupiti?
4.3.2010 17:17:38   
Honey3
sta ovo bi....greska sorry....bila sam na temi ishrana bebauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 12:31:09   
R&T@
I mene zanima taj psić sveznalica?????????????
Zna li ko??????????
user posted image        ???????   user posted image
U srijedu nije bio ni u jednom centru u Sarajevu.
U Mercatoru dobili iz te kolekcije knjigu i carobni lonac, a psića nigdje.

Ja tražim i haljinicu za prvi rođendan, ali sve su roze boje i previše kićaste.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 12:40:14   
veeseelaa
ja sam psića sveznalicu kupila na Otoci u Merkuru pooodavno, radnja se nalazi preko puta marketa u prizemlju
Psić nije bio izložen ali prodavačica je otišla u magacin i donijela ga
Vrijedi probati, ili možda kod njih se može i naručiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 15:31:49   
de_de
IZVORNA PORUKA: Romali


IZVORNA PORUKA: Romali

Vidim na slikama mnoge od vas imaju fotelje za bemboline i dječicu.
Odavno želim da kupimo jednu Omaru, ali nikako se nakaniti da potražimo. U kojim radnjama da tražimo, dječije opreme ili salonima namještaja?? Čini mi se da ih nisam vidjela u prod.dječije odjeće i opreme tipa TL user posted image


Podižem se user posted image


Ja sam ove fotelje vidjela u Bingu, a oni nabavljaju iz Fis-a. Ima raznih dezena, a moze se i preklopiti, pa bude kao tabure. Ja mislim da su oko 20 KM


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 15:40:18   
Ilhana RR
Moja zaova je obisla Merkatore sve, sve Robote, BBI, Merkur (doduse neznam jel te mini prodavnice gledale sto je vesela spoenula), onda je bila i u Konzumu, i u Wizi... i u Bingu... ama bas nigdje nema...

Otisla je evo danas jer joj je rekao ovaj jedan u BBI da dodje za koji dan on ce pogledati po magacinu pa ako bude ostavice joj jednog... DAJ BOZE!!! =) mislim ima to i ovde ali meni je fora da je to na nasem, vec mi i nako mjesa svedski kad prica...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 18:14:52   
Adana
Zna li iko gdje ima kupiti onaj kao kacket za kupanje/pranje kose?!?! Bilo ih je u TL, ali odavno nema, a Asja bas ne voli da joj voda ide niz lice. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 18:42:51   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Zna li iko gdje ima kupiti onaj kao kacket za kupanje/pranje kose?!?! Bilo ih je u TL, ali odavno nema, a Asja bas ne voli da joj voda ide niz lice. user posted image


Jel Asja jos i uvijek voli da ima trakice na glavi?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 18:44:39   
tea lana

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Moja zaova je obisla Merkatore sve, sve Robote, BBI, Merkur (doduse neznam jel te mini prodavnice gledale sto je vesela spoenula), onda je bila i u Konzumu, i u Wizi... i u Bingu... ama bas nigdje nema...

Otisla je evo danas jer joj je rekao ovaj jedan u BBI da dodje za koji dan on ce pogledati po magacinu pa ako bude ostavice joj jednog... DAJ BOZE!!! =) mislim ima to i ovde ali meni je fora da je to na nasem, vec mi i nako mjesa svedski kad prica...




Ilhana bilo je u Olimpiskom 68 km ajde daj joj moj broj nek me nazove

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 18:52:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: tea lana RR


IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Moja zaova je obisla Merkatore sve, sve Robote, BBI, Merkur (doduse neznam jel te mini prodavnice gledale sto je vesela spoenula), onda je bila i u Konzumu, i u Wizi... i u Bingu... ama bas nigdje nema...

Otisla je evo danas jer joj je rekao ovaj jedan u BBI da dodje za koji dan on ce pogledati po magacinu pa ako bude ostavice joj jednog... DAJ BOZE!!! =) mislim ima to i ovde ali meni je fora da je to na nasem, vec mi i nako mjesa svedski kad prica...




Ilhana bilo je u Olimpiskom 68 km ajde daj joj moj broj nek me nazove


Evo sad cu je nazvati da pitam jel nasla ako nebude recu joj da te nazove ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:20:53   
Hanady RR
meni treba hitno infomacija gdje u sarajevu da kupim taj neki elektonski okvir za slike u koji stavim puno slika sa kompijutera. Iskreno ja još to nisam ni videjal a znam da postoji...neka me neko tehnički osvješten prosvijetli gdje trenutno ima toga...htjela bih tetki u dansku poslati jer joj snaha stiže iduće sedmice poslovno ...da joj natrpam beba u taj okvir da joj svako jutro uz kafu osmijeh upute.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:34:23   
Mya_81 RR
Hanady, je li kod vas imaju prodavnice ''Tehno Mag''...jer sam kod nas tu vidjela...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:45:42   
sarayka
Hanady ja kupila mm takav okvir ali kao privjesak za kljuceve 23 km divan 150 slika stane , u prizemlju u Merkut otoka...divan je...imas takav i stolni manji...
A i mene interesuje ta kapica za kupanje jer je meni radi pranja kose haos u kuci...user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:50:11   
milenium
Hanady,to imaš u skoro svakoj trgovini kompjuterske opreme,ja jedan upravo držim pored sebe,onaj u obliku srca privjesak.a imam i onaj veći kao okvir taj je oko 100km.
Adana,ja sam ti te zaštite za kosu vidila u Cm-u i u Dm-uuser posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:51:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: sarayka

Hanady ja kupila mm takav okvir ali kao privjesak za kljuceve 23 km divan 150 slika stane , u prizemlju u Merkut otoka...divan je...imas takav i stolni manji...
A i mene interesuje ta kapica za kupanje jer je meni radi pranja kose haos u kuci...user posted image



Razlog sto sam pitala za trakicu je zato sto moja nikad nije voljela to pa nece ni taj stitnjak oko glave da nosi... jos gore vristi od toga... da ste blize dzaba bi vam ga dala... meni samo beze kupi prasinu...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:59:33   
Adana
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jel Asja jos i uvijek voli da ima trakice na glavi?


Da, jos uvijek joj ne smeta nista na glavi. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: gdje kupiti?
6.3.2010 19:59:46   
sarayka
Ja zaista nisam takvu kapicu zapazila nigdje al bih pokušala stim user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *