|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti?
21.4.2010 10:02:17   
škorpija
kaže mm na stupskoj autopijaci, 50km

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: gdje kupiti?
21.4.2010 10:11:50   
jiji
Stolica za biciklo je prošle godine bilo u Penny-ju ( onaj u Velešićima) i bile su negdje oko 20 KM pa možeš pogledati

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: gdje kupiti?
21.4.2010 10:24:09   
mama2009
kosulju sam ja K kupila u Skafi za rodjendan,pa ako ti nije daleko pogledaj...oko 10 km,cini mi se.
IZVORNA PORUKA: Dida79

Nisam znala gdje da postavim pitanje pa ako nije na mjestu neka moderatori premjesteuser posted image

Juce sam trazila djeciju stolicu za biciklo i zaista sam se iznenadila cjenom...Preskupouser posted image
Ako ko zna gdje bi mogla kupiti polovnu stolicu neka mi se javi na pp
A evo otprilike nesto ovako trazim
user posted image



bas sam vidjela neki dan na market. ba ili na pik.ba

potrazi ima sigurno


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: gdje kupiti?
21.4.2010 15:11:48   
Dida79
Joj 50 kmuser posted image Pa ja ove sto sam gledala sve su oko 150 km i to mi je bas preskupouser posted image
Mama 2009 sad sam pogledala na Pik onu sjedalicu i super je ali kvaka je u tome sto je osoba sto prodaje u Gracanici,ja sam svakako poslala pp pa ako moze da se nekako dogovorimo.
user posted image
Hvala vam

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: gdje kupiti?
22.4.2010 21:24:46   
leona81
ej gdje kupiti ljudi ono cudo za cuclu sto se zakaci na odjecu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: gdje kupiti?
22.4.2010 21:25:24   
M kao Mama
Imaš u DM-u svakom predobar izbor imaš Nukove i njihove DM. odlične su, 

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: gdje kupiti?
22.4.2010 21:30:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ej gdje kupiti ljudi ono cudo za cuclu sto se zakaci na odjecu?

mi imamo jednu chicco-vu zakacku i jednu babylove iz dm-a

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: gdje kupiti?
22.4.2010 22:43:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

ej gdje kupiti ljudi ono cudo za cuclu sto se zakaci na odjecu?

Imas  svugdje gdje ima kupiti i cucli, flasica i sl. (apoteke,DM, Chicco,Supermarketi....)

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: gdje kupiti?
22.4.2010 23:10:52   
leona81
e hvala puno, pokusavam je bar malo navici na dudu a posto je katapultira iz usta moram naci ovo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: gdje kupiti?
23.4.2010 11:25:25   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Dida79

Joj 50 kmuser posted image Pa ja ove sto sam gledala sve su oko 150 km i to mi je bas preskupouser posted image
Mama 2009 sad sam pogledala na Pik onu sjedalicu i super je ali kvaka je u tome sto je osoba sto prodaje u Gracanici,ja sam svakako poslala pp pa ako moze da se nekako dogovorimo.
user posted image
Hvala vam



ma neka ti posalje postom ja mislim da je 6 KM postarina....sretno


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:11:38   
salmy
Obzirom da trebam kupiti hranilicu za bebu,zanima me koja je dobra odnosno prakticna? gledali smo u TL razlicitog kvaliteta i cijene! iskusne mamice dajte koji savjet da ne bacam lovu bespotrebno!
Ako vec postoji ova tema negdje drugo molim moderatore da me prebaceuser posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:15:31   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: salmy

Obzirom da trebam kupiti hranilicu za bebu,zanima me koja je dobra odnosno prakticna? gledali smo u TL razlicitog kvaliteta i cijene! iskusne mamice dajte koji savjet da ne bacam lovu bespotrebno!
Ako vec postoji ova tema negdje drugo molim moderatore da me prebaceuser posted image user posted image


I mene ovo zanima,kako se uopce krecu ove hranilice?user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:16:04   
taurus
Za hranilicu ti je najvažnije da je stabilna i da ima čvrste noge kako se beba ne bi mogla prevrnuti. A one dodatne igračkice na hranilici i nisu tako neophodne jer ti je tada znatno teže čistit hranilicu poslije svakog obroka (bar kod nas je hrane bilo na sve straneuser posted image user posted image )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:16:37   
marinčii
http://www.ringeraja.ba/forum/hranilica/m_22418/tm.htm

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:17:19   
aya
Gdje se moze kupiti dekorativna NIVEA kozmetika u Sarajevu?

Salmy, zao mi je nemam iskustva po pitanju hranilice, dobila sam neku primitivnu, staru sto godina (porodicno nasljedje ) ali vrlo stabilnu, mislim da je to jako bitno.

< Poruku je uredio aya -- 27.4.2010 22:20:58 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:18:03   
noaa
Salmy ja sam kupila njihovu hranilicu bubu nije nesto bila skupa i sluzi svrsi a to je da djete pojede i nogauser posted image user posted image user posted image nema tih nekih polozaja i dzidza a meni i ne trebaju.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: gdje kupiti?
27.4.2010 22:35:37   
salmy
Hvala Vam na informacijama,bila sam na temi hranilice!
idemo za vikend do TL!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 12:00:55   
Anoniman
je li neko negdje vidio haljinicu kao kosulju...kruci pamuk, mislim da je fino strukirana, kratkih rukava, na dugmad skroz do dna(malo veca dugmad), s kragnom,v kroj, sportski stil...safari...fazoni...jooooooooooj mi opisa...ako skontate sta mislim dobrojeuser posted image user posted image user posted image ...imam ja sliku u glavi ali ne mogu naci na netuuser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 12:03:59   
Anoniman
ovako nesto ali malo krace




< Poruku je uredio dadada -- 2.5.2010 12:04:19 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 12:05:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

je li neko negdje vidio haljinicu kao kosulju...kruci pamuk, mislim da je fino strukirana, kratkih rukava, na dugmad skroz do dna(malo veca dugmad), s kragnom,v kroj, sportski stil...safari...fazoni...jooooooooooj mi opisa...ako skontate sta mislim dobrojeuser posted image user posted image user posted image ...imam ja sliku u glavi ali ne mogu naci na netuuser posted image

znam na sta mislis, vidjala sam ja to prosle godine u esprit, a sad ne znm. ako gdje vidim javim ti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 12:44:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

je li neko negdje vidio haljinicu kao kosulju...kruci pamuk, mislim da je fino strukirana, kratkih rukava, na dugmad skroz do dna(malo veca dugmad), s kragnom,v kroj, sportski stil...safari...fazoni...jooooooooooj mi opisa...ako skontate sta mislim dobrojeuser posted image user posted image user posted image ...imam ja sliku u glavi ali ne mogu naci na netuuser posted image

znam na sta mislis, vidjala sam ja to prosle godine u esprit, a sad ne znm. ako gdje vidim javim ti
Fidis...esprit...hmmmm

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 12:50:18   
acudesa
tom taylor...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 13:37:49   
milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

je li neko negdje vidio haljinicu kao kosulju...kruci pamuk, mislim da je fino strukirana, kratkih rukava, na dugmad skroz do dna(malo veca dugmad), s kragnom,v kroj, sportski stil...safari...fazoni...jooooooooooj mi opisa...ako skontate sta mislim dobrojeuser posted image user posted image user posted image ...imam ja sliku u glavi ali ne mogu naci na netuuser posted image

znam na sta mislis, vidjala sam ja to prosle godine u esprit, a sad ne znm. ako gdje vidim javim ti
Fidis...esprit...hmmmm



x nation

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 13:53:00   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

je li neko negdje vidio haljinicu kao kosulju...kruci pamuk, mislim da je fino strukirana, kratkih rukava, na dugmad skroz do dna(malo veca dugmad), s kragnom,v kroj, sportski stil...safari...fazoni...jooooooooooj mi opisa...ako skontate sta mislim dobrojeuser posted image user posted image user posted image ...imam ja sliku u glavi ali ne mogu naci na netuuser posted image

Je li za tebe ili za dijete? S obzirom da je pdf Dječija oprema.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: gdje kupiti?
2.5.2010 14:08:29   
koka i po
Gdje mogu kupiti cd dvd Bumba sinhronizovan na naš jezik?U mome gradu nema nigdje.

< Poruku je uredio koka i po -- 2.5.2010 14:09:05 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *