RE: vrtić i imunitet (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


melin -> RE: vrtić i imunitet (15.11.2013 20:59:38)

evo iscitala sam cijelu temu jer me strasno interesuje
moja [sm=rozacrtici.gif] je krenula u septembru u vtric i od prehlade koja joj se slivala dva puta je dobila upalu srednjeg uha koji smo naravno lijecili antibioticima 2 puta po 10 dana i ona je oslabila totalno[sm=smiley19.gif]
po preporuci u farmaciji dobila sam natura mix u bocicama 10 kom koje pijemo svako jutro i trebamo uzet jos jedno pakovanje tako nam je rekla teta uz to joj dajem omega-3, med,domaci pekmez od jabuka,cijedjene narance i limun,kozije mlijeko takoreci sve sto sam gdje procitala[sm=smiley36.gif]posle ove druge ture natura mix cu joj ukljucit ampule od medexa...
eh posto u ponedjeljak krece ponovo u vrtic ja sam u panici,ne zbog prehlade nego sto joj se uvijek odrazi na uho mene zanima dali je iko imao kakvog iskustva s CITROFIT kapima od grejpa citala sam dosta o tome pise da se cak moze davati tri puta po onoliko kapi koliko dijete ima godina u zamjenu za antibiotik a jedan put za jacanje imuniteta...




škorpija -> RE: vrtić i imunitet (16.11.2013 15:44:47)

za šta služi ova omega od medexa, ja je kupih ali ništa na onom papiru ne piše, izgleda da nema nikakve fajde za imunitet




Miroslava10 -> RE: vrtić i imunitet (29.9.2015 8:13:46)

jel nije bolje za djete, da jacanje imuniteta dođe sa vremenom nego odmah kad je mali ili mala da pije razne vitamine i tablete i neznam kaj sve ne? Mislim, zdravije je, nego da se privikne na to.




škorpija -> RE: vrtić i imunitet (29.9.2015 21:06:37)

Jest bolje, ali ne mozemo svi uzimati bolovanje svakih 15 dana dok dijete ne stekne imunitet, zato se nekad moramo potpomoći preparatim




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]