RE: Koji vas doktor vodi/o (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


grozđe -> RE: Koji vas doktor vodi/o (30.9.2012 9:40:59)

Doktor koji mi vodi trudnocu je Sanjin Dekovic... bila sam na pregledu u cetvrtak, sve je u najboljem redu, i ja sam prezadovljna dr. Dekovicem....




cele.k. -> RE: Koji vas doktor vodi/o (22.10.2012 15:59:04)

cao.ne znam jesam li na pravom mjestu.zanima me kad je najbolje otici doktoru?[sm=hudicek1.gif] mi kasni 8 dana i uradila sam test poavile se[sm=rozacrtici.gif].sta vi mislite kad bi trebala ici?




Jeca_Perec -> RE: Koji vas doktor vodi/o (22.10.2012 16:12:50)

kad tvoj dr ima slobodan termin ... ja sam otisla kad je mentruacija kasnila 7 dana , i nije mi rekao da sam poranila [sm=smiley1.gif]




cele.k. -> RE: Koji vas doktor vodi/o (23.10.2012 14:14:26)

zvala sam ga danas,rekao mi je da dodjem sumnja da bi nesto vidjeo,kasni mi 9 dana i rekao da dodjem slj utorak




SREĆNA -> RE: Koji vas doktor vodi/o (23.10.2012 14:28:03)


IZVORNA PORUKA: cele.k.

zvala sam ga danas,rekao mi je da dodjem sumnja da bi nesto vidjeo,kasni mi 9 dana i rekao da dodjem slj utorak

Meni je kasnila 2 dana, uradila sam test 25-tog, pozitivan, 29-tog sam kod dr. bila, kaže ma nemože se vidjeti , rano je , to si ti pogriješila itd. i sl. gluposti, čim je uključila uzv vidjela je dvije tačkice , moje dušice male, a ubjeđivala me da se ne vidi jer je rano aman rano, a eto vidjelo se odmah.
Sretno draga moja.




EEDITH -> RE: Koji vas doktor vodi/o (23.10.2012 14:34:37)


IZVORNA PORUKA: grozđe

Doktor koji mi vodi trudnocu je Sanjin Dekovic... bila sam na pregledu u cetvrtak, sve je u najboljem redu, i ja sam prezadovljna dr. Dekovicem....

Dr Deković je super,mene porodio




SREĆNA -> RE: Koji vas doktor vodi/o (23.10.2012 14:36:22)

A zna li neko ko je od doktora na Jezeru najbolji za carski rez, mislim najstručniji imal ko na glasu.




veeseelaa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (23.10.2012 14:37:02)

IZVORNA PORUKA: cele.k.

cao.ne znam jesam li na pravom mjestu.zanima me kad je najbolje otici doktoru?[sm=hudicek1.gif] mi kasni 8 dana i uradila sam test poavile se[sm=rozacrtici.gif] .sta vi mislite kad bi trebala ici?


sačekaj još malo
ja sam otišla deseta dana poslije kašnjenja ciklusa i smorila sam se jer je vidio samo gestacijsku vrećicu, i pojela se živa do drugog pregleda
sad bi otišla nakom 20 dana po kašnjenju




Arminaa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (23.10.2012 18:50:55)


IZVORNA PORUKA: cele.k.

cao.ne znam jesam li na pravom mjestu.zanima me kad je najbolje otici doktoru?[sm=hudicek1.gif] mi kasni 8 dana i uradila sam test poavile se[sm=rozacrtici.gif].sta vi mislite kad bi trebala ici?


Poucena vlastitim iskustvom, preporucila bih ti da sacekas 7. sedmicu i tad odes, kako bi izbjegla eventualne stresove[sm=smiley1.gif]. Kao sto rece veeseelaa, 20-ak dana od kasnjenja[sm=hudicek1.gif]




I love youu -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.12.2012 15:28:58)

Ima li neko da ga vodi Muhamed Ardat sa GAK-a?Kakav se pokazao i na kontrolama i na porodjaju?Meni se cini da je kod njega sta god da mu kazes ili ga pitas, on kaze sve je to normalno, sve je to dobro.Ima li jos neko iskustvo sa njim?




dincica -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.1.2013 9:31:38)

pozdrav! ja sam trudna po drugi put i radila sam test koji je poz.Sad zovem kod doktora da zakazem za pregleda a iz doma zdravlja na ilidzi kazu da nema ni jedan vise da vodi trudnocu .Boze sacuvaj.Kome da se obratim ne znam ? ili da idem privatno




simba00 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.1.2013 9:39:42)


IZVORNA PORUKA: I love youu

Ima li neko da ga vodi Muhamed Ardat sa GAK-a?Kakav se pokazao i na kontrolama i na porodjaju?Meni se cini da je kod njega sta god da mu kazes ili ga pitas, on kaze sve je to normalno, sve je to dobro.Ima li jos neko iskustvo sa njim?


Mene nije vodio ali je bio na porodu... Za razliku od ovog što spominješ, meni je na porodu rekao da je voda zelena, a nije bila. Samo me isprepadao. Drugo, ima tAKO veliku ruku da me njegov pregled tokom poroda bolio više od svih trudova zajedno. zamolila sam babicu da me on više ne pregleda, srećom. meni lično djeluje kao mesar.




sunce27 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.1.2013 10:18:31)


IZVORNA PORUKA: dincica

pozdrav! ja sam trudna po drugi put i radila sam test koji je poz.Sad zovem kod doktora da zakazem za pregleda a iz doma zdravlja na ilidzi kazu da nema ni jedan vise da vodi trudnocu .Boze sacuvaj.Kome da se obratim ne znam ? ili da idem privatno

Imas PP od mene




fikolino -> RE: Koji vas doktor vodi/o (29.1.2013 10:40:35)

Ja sam se odlucila za Jadranku Stojkanovic Dizdarevic, i meni se cini ok, kakva su vasa iskustva.




fikolino -> RE: Koji vas doktor vodi/o (29.1.2013 10:44:24)

I mene takodje vodi Jadranka i ja sam prezadovoljna sa njom, svakom bi je preporucila




sukibajro -> RE: Koji vas doktor vodi/o (29.1.2013 10:50:37)

Ja sam bila kod Jadranke i nije me odusevila, nekako mi se cinila nesigurna dok me je pregledavala. Sada sam kod Mehmedbasica i on je pravi profesionalac




dincica -> RE: Koji vas doktor vodi/o (29.1.2013 19:15:55)

zna li iko kakav je dr.Hasanovic na Ilidzi ?




Mediha28 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (14.2.2013 12:07:26)

Pozdrav
Dali neko zna kada je dr.Nakaš u kabinetu.




bubamara_11 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (16.3.2013 19:45:20)

Moju drugu trudnocu vodi DR.RAHIMIC.Divan prije svega covjek pa onda i strucnjak sve pohvale.




fikolino -> RE: Koji vas doktor vodi/o (25.3.2013 17:55:25)

Mene vodi prof. Jadranka Dizdarevic i prezadovoljna sam sa njom, svakome je preporucujem.




veeseelaa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.4.2013 12:29:12)

kakva je procedura za vodjenje trudnoće u Skerlićevoj?
odem sad i kažem trudna sam, jel dobiem termin neki bliži il šta??




sabinos -> RE: Koji vas doktor vodi/o (11.4.2013 9:10:05)

vesela zar nisi ti negdje u saraj-polju?mislim blizi ti je taj dom zdravlja,sto da ides u skrelicevu,ovdje nikad nije guzva,termin dobijes po svom cejfu a rade do 7 navece.imam ja br da se narucis telefonom ako hoces.




veeseelaa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (11.4.2013 10:21:48)

moj karton je u skerlićevoj a i radim preko puta iste




deset_a -> RE: Koji vas doktor vodi/o (12.4.2013 11:05:46)

evo da se utefterim i na ovu temu ...
ja sam do sad ( 2 pregleda) išla privatno kod dr. Amire M. Frljak. Za sad je Ok sve hB na pregledima, papa test, nuhalni .... Mada ne znam šta bih vam rekla, nit mi se previse dopada niti sam razocarana.
Nekako, nedostaje mi malo više uputa, savjeta .... ( prva mi je trudnoća)
možda tražim previše?! ali čisto onaj ljudski razgovor mi nedostaje, imam jako velike mučnine i povračanja .... zanima me da li je ista situacija i sa drugim ljekarima .... ili je mene spucao neki T hormon :-)
dvoumim se da li da nastavim ići kod nje ili da mijenjam ginekologa ....





veeseelaa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (12.4.2013 11:16:00)

a šta očekuješ?
šta je ostalo ne dorečeno?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>