RE: Koji vas doktor vodi/o (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Amyla -> RE: Koji vas doktor vodi/o (12.5.2013 9:06:44)

dr. Murtezic mi vodio prvu trudnocu, i sad sam kod njega [sm=smiley1.gif] meni je on super [sm=bravo.gif]




Pingi -> RE: Koji vas doktor vodi/o (12.5.2013 9:38:16)


IZVORNA PORUKA: manfri


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: manfri

Prva trudnoca vodio me Dr. Mehmedbasic, porodio Dr. Puzic. Sada Dr. Majda Slakovic (kod Mehmedbasica Privatno) a porod... Ne znam jos [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

nije majda nego maja[sm=smiley1.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ma ja sebi utuvila u glavu Majda [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ali hvala na ispravki mozda sad konacno upamtim , nakon sto me zena vodi vec 5 mjeseci [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]





Dr. Majda Slakovic nisi pogrijesila , ali svi je zovu Maja. Pogledaj na web straanici Mehmedbasica :D.





deset_a -> RE: Koji vas doktor vodi/o (14.5.2013 23:58:52)

zenice, pozdrav...
od svoje doktorice opšte prakse dobih uputnicu da ovorim karton u skerlicevoj. ( do sad sam trudnocu vodila privatno).. i kad sam se najavljivala sestra mi rece da sam zakazana kod doktorice aide tabori... da li iko od vas ima iskusva sa ovom doktoricom?!




mimi_2in1 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (15.5.2013 19:17:04)


IZVORNA PORUKA: deset_a

zenice, pozdrav...
od svoje doktorice opšte prakse dobih uputnicu da ovorim karton u skerlicevoj. ( do sad sam trudnocu vodila privatno).. i kad sam se najavljivala sestra mi rece da sam zakazana kod doktorice aide tabori... da li iko od vas ima iskusva sa ovom doktoricom?!




evo bas i ja htjedoh isto da pitam :) ista situacija kao kod tebe [sm=smiley36.gif]




deset_a -> RE: Koji vas doktor vodi/o (17.5.2013 11:31:51)

ja sam jučer bila kod nje...htjela da otvorim karton i u skerličevoj..reko da me sta kasnije ne peglaju....
starija teta....
nije me nista pregledala, samo upisala u karton pethodne nalaze, izmjerila pritisak, vaganje...i kaze...dodji mi za mjesec da te alo pogledam ?!

ne znam sta bih ti rekla......[sm=zmeden.gif]




ada_ -> RE: Koji vas doktor vodi/o (17.5.2013 15:43:12)

ako si vec vodila trudnocu privatno sto si otisla u skerlicevu sto nisi odmah na jezero ili vojnu presla?tako ti oni rade u skerlicevoj zato sam ja od pocetka na jezeru...




mimi_2in1 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (17.5.2013 21:14:20)

ja sam otisla u vojnu da bi mi tamo rekli da oni vise ne vode trudnocu vec se kod njih dođe samo na porod i RTG ili sta vec...te neke zadnje pretrage. pa reko dobro gdje da vodim trudnocu, kaze u dom zdravlja u koji pripadate... i ja onda sta cu najavim se u skerlica. kontam ista stvar na kosevu...nista mi nije jasno. jos bolje sto znam par cura koje "vode" trudnocu kod doktora u vojnoj..al ocito sve ide preko poznanstva...ili je to neka novina od kad je nova direktorica..pojma nemam. iskreno i meni je totalno blesavo ici u skerlica al sta cu...na pocetku same trudnoce sam otisla kod njih i nakon "tretmana" reko nema sanse...idem privatno. al sta cu izgleda da opet moram. jos mi rece rodica neki dan da kada ganjas nekakvu naknadu za porodilje traze potvrdu iz skerlica ili kumrovca. elem...ja tacno nisam pametna sta da radim. [sm=smiley19.gif]




ada_ -> RE: Koji vas doktor vodi/o (17.5.2013 21:43:55)

da u vojnoj su uveli pravilo s novom direktoricom i vise se ne moze voditi trudnoca kod njih,a ne znam bolje ti je onda da si otvorila karton u svom DZ imala bi isti tretman kao u skerlicevoj ali s tom razlikom sto te oni salju svaki mjesec na jezero na UZ,ili ti trazis uputnicu pa vodis uporedo trudnocu i ujedno upoznas doktora kojem ces preci u devetom mjesecu i ujedno na porod....sretno u svakom slucaju i smireno bice sve u redu




mimi_2in1 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (17.5.2013 21:51:27)

heheh dakle nova direktorica nova politika :) oke...ma hajd nesta cu skontati...to sa uporednim vođenje trudnoce. hvala opet...zato je dobro biti ovdje na forumu uvijek ima neko da te posavjetuje. ja ovako sama dumam i samo pocnem da panicim. hvala ti :)




deset_a -> RE: Koji vas doktor vodi/o (18.5.2013 9:58:17)


IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

ja sam otisla u vojnu da bi mi tamo rekli da oni vise ne vode trudnocu vec se kod njih dođe samo na porod i RTG ili sta vec...te neke zadnje pretrage. pa reko dobro gdje da vodim trudnocu, kaze u dom zdravlja u koji pripadate... i ja onda sta cu najavim se u skerlica. kontam ista stvar na kosevu...nista mi nije jasno. jos bolje sto znam par cura koje "vode" trudnocu kod doktora u vojnoj..al ocito sve ide preko poznanstva...ili je to neka novina od kad je nova direktorica..pojma nemam. iskreno i meni je totalno blesavo ici u skerlica al sta cu...na pocetku same trudnoce sam otisla kod njih i nakon "tretmana" reko nema sanse...idem privatno. al sta cu izgleda da opet moram. jos mi rece rodica neki dan da kada ganjas nekakvu naknadu za porodilje traze potvrdu iz skerlica ili kumrovca. elem...ja tacno nisam pametna sta da radim. [sm=smiley19.gif]


apsolutno ista situacija i isti razlog "posjete" skerličevoj.!
[sm=zmeden.gif]




dambolina -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.5.2013 10:52:13)

A mogu li ja otici na Jezero i tamo traziti da mi se vodi trudnoca? Jel' moram imati uputnicu iz Skerliceve za to? Ja sam zadnju trudnocu vodila u Vojnoj i tade (2008) nije islo na uputnicu, vec samo sa knjizicom... Sada idem na Jezero, pa ako neko zna neka pise!




deset_a -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.5.2013 15:00:46)

ljekar opšte prakse vise ne daje uputnicu za gak, dok nije 9 mjesec tj porođaj.
salju te u skerlića ili eventualno u dom zdravlja. tako su barem meni rekli ...




ada_ -> RE: Koji vas doktor vodi/o (21.5.2013 15:09:00)

ja mislim da ipak sve zavisi kakvog doktora opste p.imate,meni je moja doktorica uvijek dala uputnicu,nikad nije rekla da ne moze ili nece jer se na jezeru moze jos uvijek voditi trudnoca od pocetka a ako vec odete u skerlicevu ili DZ oni vam nece davati uputnice za vodjenje trudnoce na jezeru vec eventualno svako nekoliko uputnicu za UZ na jezeru a kod njih cete morati ostalo raditi...




dambolina -> RE: Koji vas doktor vodi/o (22.5.2013 9:09:14)

Ma ja sam imala 2 carska, drugi porod mi jos bio i prijevremeni. Uglavnom, puno je tu bilo komplikacija, vodila sam u Vojnoj trudnocu i kada mi je vodenjak skroz pukao u 32. sedmici, oni su mi rekli da idem na Kosevo jer je za njih to premala trudnoca. Zato se ovaj put ne bih zezala, vec direktno gore. Samo sto eto ne znam ko mi izdaje uputnicu za Jezero?




ada_ -> RE: Koji vas doktor vodi/o (22.5.2013 9:55:23)


IZVORNA PORUKA: dambolina

Ma ja sam imala 2 carska, drugi porod mi jos bio i prijevremeni. Uglavnom, puno je tu bilo komplikacija, vodila sam u Vojnoj trudnocu i kada mi je vodenjak skroz pukao u 32. sedmici, oni su mi rekli da idem na Kosevo jer je za njih to premala trudnoca. Zato se ovaj put ne bih zezala, vec direktno gore. Samo sto eto ne znam ko mi izdaje uputnicu za Jezero?

upunicu ti treba i mora dati tvoj doktor porodicne medicine,jos posle takvog iskustva stvarno ne znam zasto ti ne bi dali uputnicu/ce jer ce ti za svaki posjet jezeru trebati uputnica.....




dambolina -> RE: Koji vas doktor vodi/o (22.5.2013 11:22:18)

pa to me i znaimalo. Znaci ne moram u skerlicevoj uzimati uputnicu, vec mi to moze i dr. porodicne medicine dati... moracu se zakazati.
Hvala puno na informaciji.




shej -> RE: Koji vas doktor vodi/o (6.6.2013 12:58:43)

Ja sam danas isla na prvi pregled na jezero i rekli su mi da osim UZ sve ostale nalaze radim u DZ. Ali DZ Omer Maslic nema ginekologa, eh sad mene interesuje, da li se moze voditi trudnoca na jezeru i koja je procedura?? I ima li negdje spisak doktora na Jezeru posto ne mogu nikako da se sjetim koja doktorica me danas pregledala




dambolina -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 8:38:37)

Z. Ali DZ Omer Maslic nema ginekologa, eh sad mene interesuje, da li se moze voditi trudnoca na jezeru i koja je procedura?? I ima li negdje spisak doktora


Nema, opstina Novo Sarajevo pripada Skerlicevoj. Trebas tamo otici i zakazati pregled ili nazovi na 560-200 da zakazes termin. Fol je u tome sto se kod njih na termin ceka po mjesec dana. Ne znam mozes li negdje drugo otvoriti karton...





Medić* -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 8:42:43)

Do 34 sedmice Aida Ajanovic Suljic ( Sunce ) sve pohvale zaista. U 34 semici prebacila se kod Katice na Jezeru koji ce me do kraja voditi.




CombatKitten -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 12:18:36)

Dr. Fatima Gavrankapetanović-Smailbegović. Odličan odnos ima sa pacijenticama, jako pristupačna i jednostavna.




EEDITH -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 12:51:37)

Murat Đuderija,




EEDITH -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 12:58:19)

Sanjin Deković




bananica -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 13:00:33)

dr Masic




Sedina 30 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 14:39:48)

Dr Naima Lokmić Vojničko




Taii -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.6.2013 14:45:58)

Dr. Boris Nikulin




Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>