RE: Koji vas doktor vodi/o (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Adicaa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (17.1.2015 21:10:24)


IZVORNA PORUKA: gagala

ne znam gdje da pitam, pa evo ovdje ...

zanima me preporuka za dobrog ginekologa na ilidži ili u novom gradu ........ eurofarm zaboravite, taj koji kod njih dolazi samo gleda kako da vam uzme lovu, a privatnih - ili nema registrovanih po netu ili rade samo u "redovno radno vrijeme 8-5" kad ja ne mogu sa posla

hvala unaprijed [sm=smiley1.gif]


Dr.Aida Djurdjevic-Djulepa iz vojne bolnice dolazi u "Bioritam" četvrtkom od pola 5,to ti je preko puta Toma u RS. Trenutno je na godišnjem do 29.01




gagala -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.1.2015 12:34:20)


IZVORNA PORUKA: Adicaa


IZVORNA PORUKA: gagala

ne znam gdje da pitam, pa evo ovdje ...

zanima me preporuka za dobrog ginekologa na ilidži ili u novom gradu ........ eurofarm zaboravite, taj koji kod njih dolazi samo gleda kako da vam uzme lovu, a privatnih - ili nema registrovanih po netu ili rade samo u "redovno radno vrijeme 8-5" kad ja ne mogu sa posla

hvala unaprijed [sm=smiley1.gif]


Dr.Aida Djurdjevic-Djulepa iz vojne bolnice dolazi u "Bioritam" četvrtkom od pola 5,to ti je preko puta Toma u RS. Trenutno je na godišnjem do 29.01



hvala :)




mala curica -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.1.2015 15:12:15)

Dok sam bila u Bosni isla sam Dzevadu Besliji Ilidza(Otes) jako sam zadovoljna bila.Covjek prof radi svoj posao da cak i van BiH ima svohu ordinaciju.




gagala -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.1.2015 15:35:32)


IZVORNA PORUKA: mala curica

Dok sam bila u Bosni isla sam Dzevadu Besliji Ilidza(Otes) jako sam zadovoljna bila.Covjek prof radi svoj posao da cak i van BiH ima svohu ordinaciju.



OVDJE JE ZATVORIO ..... nekada sam i ja išla kod njega, ali ne radi više ovdje




mala curica -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.1.2015 15:44:02)

Zaista????
A ja jos cuvam njegovu posjetnicu s brojem telefona.Jer ako mi bude nesto trebalo u Bosni da mu se mogu javiti.Jako sam mu vjerovala.
A znam da je bio slab sa zdravljem.Tada kada sam ja isla kod njega,tek se vratio iz inostranstva,isao na op srca.
Kada sam imala spontani u 22h me je primio,kako on tako i njegova supruga.Zaista nije mi nikada puno naplacivao.Nisam zalila ni dinar koji kod njega ostavim.

Jedne prilike sam trebala kod njega na kontrolu i nije bio tu odem kod Vojislave/Vojke takodje na Ilidzi.Nisam zadovoljna bila i vise je naplacivala.





Vilenjak -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.1.2015 16:03:37)

prvu trudnocu Dr. Amira Frljak, a CR mi savrseno uredila Dr. Nidzara Abadzic (sada i ona ima svoju privatnu ordinaciju, a tada je radila na GAK-u)
drugu trudnocu Dr. Amira Frljak i Dr. Rovcanin....
Ja sam zadovoljna :-) cekam jos [sm=duda.gif] za 2-3 dana ako Bog da :-)




pinkie pie -> RE: Koji vas doktor vodi/o (8.4.2015 16:01:14)

Dr.Azra Blitvić Tuzla-privatna ordinacija [sm=smiley1.gif]




sunshine_sa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (19.5.2015 11:59:18)

Tema je malo neaktivna, pa da vidim koga trenutno predlazete od privatnih doktora i vasa iskustva u Sarajevu za vođenje trudnoce?




ziel -> RE: Koji vas doktor vodi/o (19.5.2015 12:10:43)


IZVORNA PORUKA: pinkie pie

Dr.Azra Blitvić Tuzla-privatna ordinacija [sm=smiley1.gif]


Takodje i ja idem kod ove doktorice. [sm=smiley20.gif]




minie -> RE: Koji vas doktor vodi/o (19.5.2015 15:36:40)


IZVORNA PORUKA: sunshine_sa

Tema je malo neaktivna, pa da vidim koga trenutno predlazete od privatnih doktora i vasa iskustva u Sarajevu za vođenje trudnoce?


Dr Taib Delic, poliklinika Sunce ;) Takodjer i Nedzad Nakas, Vojna bolnica.
Sretno ;)




LieToMe RR -> RE: Koji vas doktor vodi/o (19.5.2015 18:12:08)


IZVORNA PORUKA: sunshine_sa

Tema je malo neaktivna, pa da vidim koga trenutno predlazete od privatnih doktora i vasa iskustva u Sarajevu za vođenje trudnoce?


I prvu i drugu trudnocu vodi dr.Divanovic. Izuzetan doktor! U Drzavnoj bolnici prvu trudnocu vodio dr Nakas, imala srecu da me i porodi.




sunshine_sa -> RE: Koji vas doktor vodi/o (29.5.2015 14:57:21)

Ok hvala :)




*Sun* -> RE: Koji vas doktor vodi/o (6.10.2015 15:16:21)

Pozdrav. Vidim da vec dugo niste tu, al hajd da pokusam [sm=smiley36.gif] Ima li neko iz Banja Luke,( nadam se da ima) interesuju me vasa iskustva sa doktorima na Paprikovcu tokom vodjenja trudnoce. Ko je najbolji, koga preporucujete od ginekologa? [sm=zz_rolleyes.png]




ney75 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (11.10.2015 16:34:43)

Dizem temu, jer ne znam gdje da postavim pitanje, mnoge su teme zakljucane..
Citala sam na jednoj temi od prije par godina da se trudnoca vise ne moze voditi u opcoj bolnici u Sarajevu..
Ja sam nedavno zvala i prijavila se na pregled kod dr Aide, i dobila sam termin, medjutim nisam naglasila da sam trudna, mozda to ima veze?
Ako mi moze neko od novijih trudnica potvrditi bila bih jako zahvalna..
[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




minie -> RE: Koji vas doktor vodi/o (12.10.2015 14:23:50)


IZVORNA PORUKA: ney75

Dizem temu, jer ne znam gdje da postavim pitanje, mnoge su teme zakljucane..
Citala sam na jednoj temi od prije par godina da se trudnoca vise ne moze voditi u opcoj bolnici u Sarajevu..
Ja sam nedavno zvala i prijavila se na pregled kod dr Aide, i dobila sam termin, medjutim nisam naglasila da sam trudna, mozda to ima veze?
Ako mi moze neko od novijih trudnica potvrditi bila bih jako zahvalna..
[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


Naravno da se moze voditi trudnoca u Vojnoj, samo morate zakazati termin ;)
Sretno




ney75 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (12.10.2015 14:52:23)

Hvala na brzom odgovoru [sm=smiley1.gif]




Sofi Sofi -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.11.2015 15:16:15)

Drage trudnice,

Imate li iskustva sa doktorima u Bijeljini? Vodim trudnoću u privatnoj ordinacij ali sad razmišljam da pređem kod nekoga u bolnicu? Ako imate prijedlog za doktora tu sam [sm=smiley36.gif]




LauraHelena -> RE: Koji vas doktor vodi/o (20.11.2015 15:40:31)

@*Sun* u Banjaluci toplo preporucujem dr Ivica. Radi i na Paprikovcu i privatno [sm=smiley36.gif]




*andjela* -> RE: Koji vas doktor vodi/o (2.12.2015 22:07:29)

*Sun* ,moja doktorica nije na paprikovcu,vec na poliklinici,sad mi vodi drugu trudnocu,i ja sam do sad prezadovoljna ,ba sje temeljna,doktorica Dragana Pavlovic -Vasic,svima bi je preporucila




mamatobe -> RE: Koji vas doktor vodi/o (8.12.2015 16:21:04)

Dr. Salko Mašić, tek smo na početku (10 sedmica), ali on toliko djeluje umirujuće, motivirajuće..
Preporučujem ga od srca. [sm=smiley1.gif]




šaomi -> RE: Koji vas doktor vodi/o (1.8.2016 11:21:39)

Pozdrav svima! Upravo su me u Skerlićevoj naručili kod doktorice Vesne Bravo, željena doktorica m je na godišnjem. Ima li neko iskustva sa ovom doktoricom? pretraga na netu mi ne daje puno odgovora, skoro ništa osim što ima i privatnu kliniku..




eskimka -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.8.2016 15:54:51)

saomi koja te je doktorica inace vodila? Jesi bila kod Vesne? Iskustva?

IZVORNA PORUKA: šaomi

Pozdrav svima! Upravo su me u Skerlićevoj naručili kod doktorice Vesne Bravo, željena doktorica m je na godišnjem. Ima li neko iskustva sa ovom doktoricom? pretraga na netu mi ne daje puno odgovora, skoro ništa osim što ima i privatnu kliniku..





šaomi -> RE: Koji vas doktor vodi/o (10.8.2016 16:01:56)

Jesam, doktorica je super. Onako je otresita i odmah ide sa svim konkretnim pitanjima, daljim uputama i pregledom. Nema cile mile pa ti kaže nešto samo ako je pitaš tri puta. Meni se na prvu baš dopala što je takva pa budem vidjela dalje.. [sm=bravo.gif]




mrkva -> RE: Koji vas doktor vodi/o (13.8.2016 10:25:09)

Pozz. Zna li neko kakvo je stanje u domu zdravlja Ilidza, ko radi kao ginekolo,imaju li UZ, rana je trudnoca u pitanju pa me zanima rade li odmah UZ ili ipak da idem kod nekog privatno?




lejla80 -> RE: Koji vas doktor vodi/o (13.8.2016 10:47:48)

Na Ilidzi gužva, prije mjesec je radio samo jedan doktor. Ne znsm je li se šta popravilo. Uz radi i doktor je dobar, meni vodi drugu trudnoću. Eh sad ne znam u kojoj si sedmici. Vjerovatno će te po tome naručiti.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 [34] 35   Sljedeća stranica >   >>