RE: Masina za susenje vesa (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


colito -> RE: Masina za susenje vesa (9.3.2015 8:49:13)


IZVORNA PORUKA: canim

Meni se nikad nista nije smanjilo iz susilice a za guzvanje ne znam sta bih komentarisala, nemam tog iskustva, jer budu stvari bas mekane i lako se sloze, ja iz susilice nista ne peglam.
Imam iskustva sa Beko i Gorenje, toplo preporucujem Beko sa senzorima susenjem jer s tim senzorima susi tacno onliko koliko je potrebno da bude suho. Gorenje mi je nako, nije dobra kao Beko.


Ma eto ja sam u dvoumiici izmedzu Beko i Gorenje, a koja Beko masina( sifra broj, koji model ) posto ima vise vrsta




mamabb -> RE: Masina za susenje vesa (12.3.2015 8:21:26)

Ja imam beko DCU8330,moja najdraža pomoćnica ove zime :)




škorpija -> RE: Masina za susenje vesa (11.10.2015 13:14:48)

Prijateljica zeli kupiti sušilicu, al nema prostora pa mora biti kombinirana, sa onom za veš, koja je najbolja, ima li ko preporuku, nela je i skuplja ali da je dobra




Miimy -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 9:09:50)

Zenice i meni treba svjeze iskustvo perilica/susilica ako neko ima 2u1 iskustvo .... kako susi pere, jel kvarljiva... svi kazu bolje odvojeno al u nasem slucaju ne izvodivo zbog malog kupatila pa cak i stavljanje jedne na drugu....




salmy -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 9:33:58)


IZVORNA PORUKA: Miimy

Zenice i meni treba svjeze iskustvo perilica/susilica ako neko ima 2u1 iskustvo .... kako susi pere, jel kvarljiva... svi kazu bolje odvojeno al u nasem slucaju ne izvodivo zbog malog kupatila pa cak i stavljanje jedne na drugu....

imas prije postove pisale smo...ja sma jos uvijek zadovoljna sa svojom




Miimy -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 9:47:55)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Miimy

Zenice i meni treba svjeze iskustvo perilica/susilica ako neko ima 2u1 iskustvo .... kako susi pere, jel kvarljiva... svi kazu bolje odvojeno al u nasem slucaju ne izvodivo zbog malog kupatila pa cak i stavljanje jedne na drugu....

imas prije postove pisale smo...ja sma jos uvijek zadovoljna sa svojom

evo upravo iscitavam al reko opet da provjerim frisko imali neko..... hvala puno salmy ;)




Miimy -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 10:15:58)

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-perilica-susilica-iwdc-6125-fr/IN62481

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-iwdd-6145/IN74723

ova dva modela sam nasla cjena me malo iznenadi sto su ovako jeftine ....




bebacha -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 10:37:32)


IZVORNA PORUKA: Miimy

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-perilica-susilica-iwdc-6125-fr/IN62481

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-iwdd-6145/IN74723

ova dva modela sam nasla cjena me malo iznenadi sto su ovako jeftine ....


ja imam samo sušilicu Indesit,bila je mislim 600KM
i bas sam zadovoljna




salmy -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 10:53:39)


IZVORNA PORUKA: Miimy

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-perilica-susilica-iwdc-6125-fr/IN62481

https://domod.ba/shop/proizvod/indesit-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-iwdd-6145/IN74723

ova dva modela sam nasla cjena me malo iznenadi sto su ovako jeftine ....

kod mene je 7105 ..i dobra je..ja sma imala problem sto je guma smrdila dugo bas..ali serviser je promjenio i objasnio da se treba cesce koristiti da to iscezne..tako je i bilo...sad ga ne peglam opste..samo slozim..
pitaj prodavacice da ti pojasne detalje oko cjene...pitaj jel se ta cesto servisira..mi smo pitali i u servisu..smarali smo ih dugo[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 11:12:36)

moja je indesit...
moja je neki treći model jer pere 7 suši 5...
al sma zadovoljna...
naša je bila u indesitu/gorenje u envera šehovića nekih 850 Km na akciji za živu lovu pospuita 10 % i tako ispala...
al mi smo davno uzeli baš...
ja zadovoljna...ma prezadovoljna baš




Miimy -> RE: Masina za susenje vesa (15.11.2015 13:16:13)

hvala Vam puno dobila sam dosta pohvala za Indesit i Vasa isustva mi dosta znace prvo cu sutra do Gorenja onda.... javim ija svakako svoje iskustvo i sta sam kupila




Nedodirljiva -> RE: Masina za susenje vesa (14.11.2016 18:06:41)

Meni bi trebala perilica i susilica 2 u 1.Za rijetko mi i treba.Koja je najkvalitetnija da ne guzva puno ves




salmy -> RE: Masina za susenje vesa (16.11.2016 11:40:54)

Imas naprijed procita postove..
Zene su dosta pisala...ja imam indesit 2 u 1 odlicna...
Bilo je problemcica u pocetku dok se nismo navikla jedna na drugu




ladyblue RR -> RE: Masina za susenje vesa (16.11.2016 12:36:32)

ja imam Samsung i odlična je




mimi_2in1 -> RE: Masina za susenje vesa (16.11.2016 13:01:09)

mi smo nedavno uzeli Ariston neku, hot point, za sada je super :) 9 pere 7 susi...fino se druzimo za sada :D




karantena35 -> RE: Masina za susenje vesa (1.6.2018 1:22:58)

Kakva je situacija sa tim sušilicama, koje nisu u kompletu s mašinom za pranje? Ja sam davnih dana odustala od tih vešmašina sa sušilicom jer tu koju smo kupili bila je očaj. Nit je prala dobro a sušilica je uništavala odjeću i gužvala je da sam se ubijala peglajući. Govorim za vešmašinu od prije 7-8 godine, prodali smo je na oglasu kasnije sad ne mogu naći kako se zove. Da, kupili smo neku jeftinu. Ili kupit poštenu ili nikakvu.




ijaa -> RE: Masina za susenje vesa (1.6.2018 12:55:25)

Kod mene je odvojeno...masina samsung 8kg pere, boschovs susilica neka air nesto mogu uslikati sko hoces...susi 7 ili 8kg ne znam sad 100% nisam nikad obracala previse paznju...ali susi ekstra dobro i ne guzva uopste ves samo je bitno sto prije izvaditi i sloziti




ijaa -> RE: Masina za susenje vesa (1.6.2018 12:57:31)

Ja imam boschovu susilicu neka air nesto mogu ti naci link...malo je reci da sam zadovoljna susi ekstra dobro 7 ili 8 kg ne znam masina mi pere 8kg i sve stavim i osusi skroz ....sto se tice guzvanja ne guzva bitno je samo izvaditi ubrzo nalon sto bude gotova...kad ona zavrsi jos uvvijek ona vrti ne znam kolilo vremenski dok se ne izvadi ves vjerovatno zbog guzvanja:)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]