RE: potreban savjet (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


Anoniman -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:11:29)

bas niko [sm=smiley13.gif]




M kao Mama -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:17:43)


IZVORNA PORUKA: triputmama

zene ako ima koga

htela bih s einformisati o onome cedjenom soka od limuna , pa posoljen

jel samo doh suhog kaslja ili nema veze

daje se da se smiri kasalj



prvi put čujem za ovo,

kad pomenu limun i sol, meni to asocijacija na tekilu, hahah




sporty mamaa -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:18:35)


IZVORNA PORUKA: triputmama

bas niko [sm=smiley13.gif]


ja sam ti to pila kod suhog kaslja, ruzan ukus ali zaista pomaze. Da napomenem da sam to radila u trudnoci, prvi put super, odmah prestao kasalj, drugi put se ispovracala samo tako[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:25:03)

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popila[sm=jezicek.gif] da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad [sm=zmeden.gif]




M kao Mama -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:29:10)


IZVORNA PORUKA: triputmama

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popila[sm=jezicek.gif] da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad [sm=zmeden.gif]



a izvini što dijete da forsiraš sa ovim kad postoji more sirupa i preparata na biljnoj bazi koji pomađu, a zdravi su




sporty mamaa -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:32:00)


IZVORNA PORUKA: triputmama

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popila[sm=jezicek.gif] da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad [sm=zmeden.gif]


Koliki je mali, dobro je ikako htio popit... Uh, ne znam draga, ako je ispovracao nista od toga, ja nisam mogla opet, jednostavno jos trudna bila, jos ruzno do bola.... A da mu napravis onaj secer sa mlijekom i maslacem ili ako imas bronhi da otopis u mlijeku? Pa sutra kupi neki sirup, bisolex il nesto?




Anoniman -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:34:02)

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: triputmama

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popila[sm=jezicek.gif] da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad [sm=zmeden.gif]


Koliki je mali, dobro je ikako htio popit... Uh, ne znam draga, ako je ispovracao nista od toga, ja nisam mogla opet, jednostavno jos trudna bila, jos ruzno do bola.... A da mu napravis onaj secer sa mlijekom i maslacem ili ako imas bronhi da otopis u mlijeku? Pa sutra kupi neki sirup, bisolex il nesto?

imam onaj biljni Broncho stop sirup , jako dobar ali se sme samo 2 x dnevno davati
a kasalj ga davi celo vece od 8 kako je legao


ali bogami sad ne kaslje
smirio se bar za sad videcemo



i da hvala sto si se javnula




reallove -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:40:54)

Triputmama,probaj da mu istopis mentol bombone u mlijeko,to nije ruzno za piti,a dobro je




Anoniman -> RE: potreban savjet (5.11.2012 23:42:55)

IZVORNA PORUKA: reallove

Triputmama,probaj da mu istopis mentol bombone u mlijeko,to nije ruzno za piti,a dobro je

[sm=smiley22.gif] za ovo nikad cula , al neka pa za drugi put da znam hvala na savetu
sad za sad je miran [sm=bravo.gif]




zagy -> RE: potreban savjet (6.11.2012 12:45:49)

Bronhi bombone se tope u mlijeku, mentol su tvrde, zar se to može otopiti?




mama2009 -> RE: potreban savjet (21.11.2012 23:26:21)

dal neko zna kako mogu doci do bosanske nosnje treba mi rentanje (po povoljnoj cijeni) ili posudba




hatepsut -> RE: potreban savjet (21.11.2012 23:29:27)


IZVORNA PORUKA: mama2009

dal neko zna kako mogu doci do bosanske nosnje treba mi rentanje (po povoljnoj cijeni) ili posudba



Da kontaktiras nekog ko ide na folklor ???




Leena -> RE: potreban savjet (21.11.2012 23:31:21)


IZVORNA PORUKA: mama2009

dal neko zna kako mogu doci do bosanske nosnje treba mi rentanje (po povoljnoj cijeni) ili posudba


Jesi zvala one sto sam ti rekla? Pih... Fakat ne znam gdje bi se jos moglo traziti[sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




mama2009 -> RE: potreban savjet (21.11.2012 23:35:30)

hate neces vjerovat al nikog ne znam ko igra folklor

leena zvala sam traze 200 eurica za 3 dana, kao ako uzmete u petak mozete tek u pon vratiti jer mi ne radimo nedjeljom




AnLu -> RE: potreban savjet (21.11.2012 23:37:20)

Koliko ti nosnjih treba i za koji uzrast, muska, zenska, djecja?




mama2009 -> RE: potreban savjet (21.11.2012 23:39:20)

pp




many -> RE: potreban savjet (22.11.2012 1:13:27)

mojoj djevojcici iz cista mira poceli ispadati nokti na noznim prstima!vodili je doktoru niko ni d apogleda nokte samo nalaz ,i kazu zbog anemije se to desava nedostatk vitamina c ,zeljeza!nokti stvarno ruzno izgledaju zuti iskrivljeni zadebljali :( .ne svi dva na jendoj nozi tri na drugoj,zadnji koji joj je ispao vec raste ali se odma lomi i izgleda ruzno...sta da radim ima li neko savjet ,ima li neko sa slicnim iskustvom??




Dida79 -> RE: potreban savjet (22.11.2012 8:58:25)

Pa jeste li isli dermatologu ?

MM su takvi nokti na nogama zuti i zadebljani a kako on nece dr ja odem u apoteku i kazem sta je.Prvo sto mi je savjetovala da ide dr ali kad sam joj ja objasnila da nece prepostavila je da se radi o gljivicama i preporucila mi je canesten kapi koje sam mu i kupila

Svako vece nakon sto opere noge i dobro posusi nakapa par kapi na svaki nokat i pusti da upije.Sad trosi drugu bocicu kapi i vidi se napredak hb







Medić* -> RE: potreban savjet (22.11.2012 9:07:42)

Many koliko je curici ?

Cula sam da je otpadanje noktića obično znak nedostatka A vitamina. Dajes li joj AD kapi ?

Jeste radili krvnu sliku, posto dr kaze da je zbog nedostatka zeljeza?

Nemam iskustva ali ja bih zatrazila jos neko misljenje od dr pedijatra, mogu biti i gljivice [sm=zmeden.gif]

Samo znam da malim bebama otpadaju noktici.




many -> RE: potreban savjet (22.11.2012 10:18:44)

nismo isli dermatologu,par puta isli nasep pedijatru,kaze da nisu gljivice(i ako niko nije ni bacio oko na noktice) vec samo nedostatak vitamina,i nikakv savjet nismo dobili,niti cimme da to tretiramo,niti bilo sta?a od ceka se dobije to gljivicno ooboljenje noktiju??
curica ima 2 i po godine,radili smo krvnu sliku,al problom je sto nam niko jos nije rekao cime to tretirati,lijeciti...




Medić* -> RE: potreban savjet (22.11.2012 10:25:16)


IZVORNA PORUKA: many

nismo isli dermatologu,par puta isli nasep pedijatru,kaze da nisu gljivice(i ako niko nije ni bacio oko na noktice) vec samo nedostatak vitamina,i nikakv savjet nismo dobili,niti cimme da to tretiramo,niti bilo sta?a od ceka se dobije to gljivicno ooboljenje noktiju??
curica ima 2 i po godine,radili smo krvnu sliku,al problom je sto nam niko jos nije rekao cime to tretirati,lijeciti...


Najbolje da zatrazis drugo misljenje, da neko to fino pogleda i da savjet sta vam je ciniti :)




many -> RE: potreban savjet (22.11.2012 10:30:53)

narucili smo je privatno i imamo u sljedeci cetvrtak termin,pa se nadam da cemo naci rjesenje!a samo sam htijela davidim koliko cesto se to desava,cime su mame to ljecile,kada je prestalo,jer nama se vuce dosta dugo!hvallaa puno medic slatki,na odg...... [sm=smiley1.gif]




mamabb -> RE: potreban savjet (22.11.2012 13:21:42)

Ako se ne varam ti si sa USK jel tako? Ima jedna dr u Prijedoru mogu ti dati broj, odličan je dermatolog meni je pomogla a i mojoj djevojčici. Imala je flekicu na prsima i dr nam kazao da je to samo isušena koža da promjenimo sredstvo za kupanje i mažemo masnom kremom ali nakon što smo to uradili se pojavila na obrazu i ja odtišla kod nje i dobili mast jednom namazali i nestalo.




Dida79 -> RE: potreban savjet (22.11.2012 13:42:26)


IZVORNA PORUKA: many

nismo isli dermatologu,par puta isli nasep pedijatru,kaze da nisu gljivice(i ako niko nije ni bacio oko na noktice) vec samo nedostatak vitamina,i nikakv savjet nismo dobili,niti cimme da to tretiramo,niti bilo sta?a od ceka se dobije to gljivicno ooboljenje noktiju??
curica ima 2 i po godine,radili smo krvnu sliku,al problom je sto nam niko jos nije rekao cime to tretirati,lijeciti...


E pa ja sam mislila da ti je vece djete onda zanemari sta sam ja muzu kupovala ipak je maksumce u pitanju i ja ne bi nista na svoju ruku radila.
Ma pusti ti pedijatra nema on sta to da gleda i nagadja samo zahtjevaj da ti daju uputnicu i pravac drmatolog




hanabanana -> RE: potreban savjet (22.11.2012 14:47:52)

IZVORNA PORUKA: many

mojoj djevojcici iz cista mira poceli ispadati nokti na noznim prstima!vodili je doktoru niko ni d apogleda nokte samo nalaz ,i kazu zbog anemije se to desava nedostatk vitamina c ,zeljeza!nokti stvarno ruzno izgledaju zuti iskrivljeni zadebljali :( .ne svi dva na jendoj nozi tri na drugoj,zadnji koji joj je ispao vec raste ali se odma lomi i izgleda ruzno...sta da radim ima li neko savjet ,ima li neko sa slicnim iskustvom??


Poslala sam ti pp.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>