Što radite kada vas izludi bebin plač i nervoza koju ničim ne možete smiriti, a sami ste?
Galamim, plačem, histeriziram, proklinjem... (38%) Ostavim je da plače neko vrijeme dok se i ja smirim (19%) Uporno je pokušavam animirati bilo čime dok je ne smirim (29%) Nemam takvih problema, beba je uglavnom "dobra" (9%) Zovem nekog hitno u ispomoć (5%)
Broj svih glasova: 148
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!