jeste li se ikada usudile i pitale sestru,kad odvedete djete/bebu na vakcinu dal je toj vakcini istekao rok...
I dali je vazeca???Mislim na prije ovoga nego,se desilo sa ovom malom bebom :-( slucaj ......
I sta vam je ona na to odgovorila???
nisam nikada pitala (91%) pitala sam (9%)
Broj svih glasova: 107
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!