da li ste vi zaboravni, meni se svake al svake god desi da ja zaboravim nesto na moru prosle god.ostaloo mi rucnik, ove god anelov dusek kantica ,pistolj, japanke ...ama jos sve pregledala i opet zaboravim al svake god kad idem na more pih
da jesam zaboravna (66%) ne nisam zaboravna (34%)
Broj svih glasova: 92
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!