Trudna sam 14 nedjelja i osjetim u stomaku kao da me beba skakilja da li vi mislite da je to moguce druga mi je trudnoca jer sam u prvoj imala spontani
beba (94%) beba (6%)
Broj svih glasova: 71
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!