RE: Polazak u vrtić (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


melin -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 10:15:53)

ma uzas pravi
u ponedjeljak idem na razgovor s tetom ako ona ima kakvu taktiku da je prevoli da dolazi i da joj pruzi malo vise paznje,inace vise neznam sta da radim...




Mya_81 RR -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 10:23:25)

Ma, da, najbolje je da s njom porazgovaraš. Nadam se da će imati sluha za vašu situaciju i da će pomoći. Jer u biti ona bi i trebala znati i izaci u susret sa svim, ali nazalost ima i onih teta koje nisu bas toliko zainteresirane oko toga. Sretno u svakom slucaju!




melin -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 10:36:52)

ma nadam se da cemo se nekako izborit s ovim problemom jer nejlakse je odustati a to nezelim...
ona voli svoju tetu i sve lijepo prica o njoj i meni se cini sasvim ok samo kaze nemoj me ostvaljat mama, nedostajes mi punoo[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Mya_81 RR -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 10:57:15)

Ah, moze biti da je samo u pitanju prevelika teatralnost.
Moja je sva u suzama govorila 'mama, necu te nikad zaboraviti'. Srce mi se kidalo u tim trenucima, nisam jednom i ja u suzama izasla iz vrtica. Ali proslo je. Nisam odustajala i sad kad vidim kako joj je drago mi je sto ide. To sto o teti prica tako lijepo ipak je znak da štima kako treba.




sretna_mama -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 11:07:07)

Često navratim, pročitam i prosto ne mogu da zamislim kakve muke preživljavate skupa s pilićima..Naš Edvin je 2 dana, ali baš 2 dana plakao, i više nikad..jedva čeka da ide..Ta dva dana sam bila kao otrovana..Jede tamo od početka, i više nego kući..duple obroke..to im je baš čudno jer je positan, ali pojede, čudo jedno..

Prezadovoljni smo dtržavnim vrtićem..pokoja virozica..ali shvatila sam da to mora prevazići, kad tad..

Sretno svima..uz vas smo..




Lulu_08 -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 12:19:30)

Mi smo na svu moguću sreću hvala Bogu dragom prošli super sa obje curice kada je polazak u vrtić u pitanju, sa starijom je bilo malo problemčića sa bolestima a mala za sada hB superiška.

Starija je krenula sa 13 mj, išla 2-3 mj od čega je više bila kod kuće zbog temperature, grla i sl. Ispisali je i ponovo upisali sa 2 godine i 3 mj. Tada je išla 1mj i dobila početnu upalu pluća, bila 2 sedmice kod kuće, digli imunitet i kljukali je jedno vrijeme i od tada mashAllah! 5,5 godina joj je i ide redovno bez problema.

Mala je krenula prije skoro 2 mj, i još niti jedan dan nije izostala, sve ide odlično. Ali što je najinteresantnije je to što ona baš VOLI vrtić, tete, djecu, hranu, spavanje, ma SVE. Kada dođemo preuzmemo je veselu, vedru, nahranjenu, naspavanu, ma predivno. Prednost je što je ona bila teška na hrani a sada jede super. I dalje doji doduše.




bebacha -> RE: Polazak u vrtić (25.10.2013 12:31:29)


IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Mi smo na svu moguću sreću hvala Bogu dragom prošli super sa obje curice kada je polazak u vrtić u pitanju, sa starijom je bilo malo problemčića sa bolestima a mala za sada hB superiška.

Starija je krenula sa 13 mj, išla 2-3 mj od čega je više bila kod kuće zbog temperature, grla i sl. Ispisali je i ponovo upisali sa 2 godine i 3 mj. Tada je išla 1mj i dobila početnu upalu pluća, bila 2 sedmice kod kuće, digli imunitet i kljukali je jedno vrijeme i od tada mashAllah! 5,5 godina joj je i ide redovno bez problema.

Mala je krenula prije skoro 2 mj, i još niti jedan dan nije izostala, sve ide odlično. Ali što je najinteresantnije je to što ona baš VOLI vrtić, tete, djecu, hranu, spavanje, ma SVE. Kada dođemo preuzmemo je veselu, vedru, nahranjenu, naspavanu, ma predivno. Prednost je što je ona bila teška na hrani a sada jede super. I dalje doji doduše.


kod nas sve ovako,al bas sve
s tim da je Ajla krenula s 18 mjeseci a Alen s 2 god i Ajla bila vise bolesljiva nego Luna
ostalo isto,pogotovo ovaj dio za hranu




daris -> RE: Polazak u vrtić (8.11.2013 9:02:52)

Nadam se da ce mi neko dati dobar savjet.Moj djecak ima 4 god i u vrtic ide vise od 6 mjeseci.Na pocetku je bilo malo placa i sl. ali ubrzo je prestalo.Ponekad ima faze da place i teze ostaje ali nekako je prolazilo uz pricu i poneko obecanje.Medjutim zadnjih skoro mjesec dana on je postao uzasan.Pocne plakati navece govoreci kako nezeli da ide ista stvar je i ujutro.Place i stalno govori nemoj me ostavljati, nezelim da ostanem i slicne komentare.Medjutim i uciteljica mi je skrenula paznju dau zadnje vrijeme nemoze da ga prepozna.Odbija i hranu , nezeli da cestvuje u zajednickim aktivnostima.Samo zeli da se igra po svom nekih igara.Razgovarala sam sa djecakom kako bih doznala da li je bilo nekih problema u vrticu mozda sa drugom djecom ili uciteljicom.Medjutim sve je ok po njegovoj prici.Isto sam pitala i uciteljicu da li je bio neki problem kaze nije.Neznam sta se desava ali stvarno me sada brine sta je u pitanju.da li ste imali slicna iskustva?




škorpija -> RE: Polazak u vrtić (8.11.2013 12:22:48)

ajoj daris, baš mi je žao, ja se nadam da je faza neka, ipak popričaj i s roditeljima druge djece, često djeca u neznanju kažu svojim roditeljima nešto vezano za nekog druga iz vrtića ili prepričaju neki događaj, možda dobiješ neku infomaciju koja će ti pojasniti šta se dešava




assmiras -> RE: Polazak u vrtić (14.11.2013 11:59:44)

Ja sam juce ostala paf kad mi je ucieljica rekla da djeci ne donosimo vise flasice s vodom posto im ne trebaju, sad je hladno vrijeme i dovljno je da djeca piju ujutro uz dorucak i u podne uz rucak..... mislim meni to nije ok i iskreno ne znam kako da se ponasam. Kao ako su oni zedni, mogu trazit vodu........ Molim vas za vasa iskustva?




salmana -> RE: Polazak u vrtić (26.8.2016 21:24:33)

Zene, iz iskustva, kakve papice kupujete djeci za vrtic? Mojoj we curici strasno potpare nogice I u crocsicama I u frodo pokucnicama,uvijek job vlazne carape hladne none, nizam pametna [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




Visnja RR -> RE: Polazak u vrtić (26.8.2016 22:09:53)


IZVORNA PORUKA: salmana

Zene, iz iskustva, kakve papice kupujete djeci za vrtic? Mojoj we curici strasno potpare nogice I u crocsicama I u frodo pokucnicama,uvijek job vlazne carape hladne none, nizam pametna [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]


Mi smo nosili nesto u ovom fazonu?

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3169/




ladyblue RR -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2016 11:16:49)

ne kupuj one skroz zatvorene nego one što imaju "rupe"




ladyblue RR -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2016 11:18:02)

Sutra počinje "mjesec plača" u vrtićima....sretno dječici i rotiteljima i da bude što manje suza.




Visnja RR -> RE: Polazak u vrtić (1.9.2016 8:47:24)

Sretno pačićima! [sm=bravo.gif]

i da suzica bude što manje [sm=smiley31.gif]




koka i po -> RE: Polazak u vrtić (1.9.2016 12:47:48)

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

Sutra počinje "mjesec plača" u vrtićima....sretno dječici i rotiteljima i da bude što manje suza.




a tete si zaboravila jel [sm=smiley36.gif]

jao dana [sm=smiley29.gif][sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Polazak u vrtić (1.9.2016 14:35:41)

a tete žalim. ja bih slom živaca dobila [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




koka i po -> RE: Polazak u vrtić (1.9.2016 14:37:21)

malo je falilo [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Polazak u vrtić (3.10.2016 21:18:20)

[sm=smiley1.gif]

http://www.ringeraja.ba/clanak/hronike-sludenog-oca-vrtici-nista-ne-valjaju-ili_2675.html




Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]