RE: Mobitel (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


amra_sa -> RE: Mobitel (17.11.2012 21:24:18)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: Maya_K

Ćao žene,

pitanje za mobitel što je izašao na akciji Bh telecoma Samsung S5220 Star III, da li ima netko, kako se pokazao i sl?
Ili neka mi odgovori tko se bolje razumije isto na toj akciji ovaj Sony Xperia Tipo? Mislim razlika je minimalna u cijeni, nemam pojma koja je razlika osim cjene i proizvođača? Šta se bolje pokazalo?

Hvala unaprijed na odg[sm=smiley1.gif]

Ja sam kupila Sony tipo baš u BH Telecom prije 10-tak dana, mogu reći da je telefončić mrak.Ima taj android op.sistem nanoviji kao i kod one nove soni xperie, brz je ko zvrk, kamera je 3,15 mp , ja sam prije ovog imala nokiu sa kamerom 3,2 mp i mogu reći da je kvalitet slike sa sonija iako manje za malo mp puuuuuuuuuno bolji, slike su mrak.Imaš milion funkcija i telefončić se zaista isplati za ove pare bolji će se teško naći.
Razliku između samsunga i soniya stvarno ne znam.



Ja se dvoumim između Sony Xperia tipo i HTC Wildfire S. U suštini više mi se sviđa Sony, još ako potrefim boju [sm=smiley36.gif]




amra_sa -> RE: Mobitel (27.11.2012 22:15:34)

Ipak sam izabrala i kupila ovaj http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/samsung/gts5839i/Samsung-GT-S5839i.html
Trebao mi je tv out zbog prezentacija ali kod njih je windows mobile sistem loš , često pada.





reallove -> RE: Mobitel (6.12.2012 21:20:10)


Meni je svekar danas kupio samsung galaxy s 3[sm=love.gif]





Blue rose RR -> RE: Mobitel (6.12.2012 21:23:35)

ih dobar svekar :)) Bog ga poživio :)

Kod mene je Nokia E7, kod muža LG 4XHD, a kika moj bivši LG GW 650[sm=smiley1.gif]




reallove -> RE: Mobitel (6.12.2012 21:35:30)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

ih dobar svekar :)) Bog ga poživio :)

Kod mene je Nokia E7, kod muža LG 4XHD, a kika moj bivši LG GW 650[sm=smiley1.gif]

najbolji na svijetu..AMIN[sm=smiley1.gif]




sreca 27 -> RE: Mobitel (6.12.2012 22:11:38)

Da i ja pohvalim svog svekra koji je meni prije 2 godine kupio nokiu N97 koja je u to vrijeme bila bas aktuelna...!!!




amra_sa -> RE: Mobitel (6.12.2012 23:23:56)

[sm=bravo.gif] za svekra I i II .Ja ću svom predložiti da mi kupi iPhone 5 iza Nove godine, ofirno mi sad pošto je ovaj moj taze još uvijek.Bolje malo pričekati da ne bude poslije :"Promijenila si 2 mobitela u jednoj godini" [sm=smiley36.gif] (žene ne zamjerite, volim se ja šaliti :)




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (21.1.2013 22:28:52)

[Sadržaj poruke je obrisan]




M kao Mama -> RE: Mobitel (21.1.2013 22:38:02)


IZVORNA PORUKA: buba29

http://www.youtube.com/watch?v=2dJ62Pho37c

http://www.youtube.com/watch?v=zlpjew6AsFM

moj tek kupljeni moitel



pogledah ove klipove i zvuči nevjerovatno, dal ovo zaista postji,

bubo ovaj se ubio za mene, koliko je km-čića




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (21.1.2013 22:41:02)

[Sadržaj poruke je obrisan]




M kao Mama -> RE: Mobitel (21.1.2013 22:44:05)


IZVORNA PORUKA: buba29

ja ga kupila zbog ovih karakteristika, do sad mi 2-3x pao i ništa mu,iskreno nisam ga čekićem lupala, žao mi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

cijena mu je 325km, pravo je ljep telefon, ima svašta,ja pola ne znam [sm=smiley36.gif]



jel nov ili polovamn za ove pare, i ja moram ovo sebi zbaviti, kako da tražim




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (21.1.2013 22:47:51)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Pingvina -> RE: Mobitel (21.1.2013 22:48:44)

mama alma, mm ga ima i isprobao je cak i snimanje pod vodom (vise puta). Zaista sve radi kao i ranije. Moje kumce ga je zafijarilo mali milion puta od zid, parket, plocice..telefon radi kao da mu nista bilo nije. Ja sam premrla kad je prvi put zavrsio na plocicama..kaze mm "Sta se sekiras, jos je pod garancijom!"[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: Mobitel (21.1.2013 22:52:12)

e, bogami več vidim ovaj mobitel sadašni kako je L pokvarila hahahha




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (21.1.2013 22:53:39)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Pingvina -> RE: Mobitel (21.1.2013 23:11:48)

mama alma, kaze mm da pogleda na piku (ako bi uzela polovan)..on ih je vidjao za oko 250km.
bubuli-pitala sam kako si na drugoj temi??[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Selminja -> RE: Mobitel (23.2.2013 21:50:12)

Ja dobila novi mobitel, nakon dugo vremena... Nosila sam jednu divnu Nokiu koja nije imala ni kameru, niti sta slicno, a bila je diiivna, baterija trajala 6 dana, zvucnik jak, javim se, nazovem, posaljem sms i sve pet. Ali, iskreno, nekad me bilo sramota izvaditi ga, bilo me sramota i sto nemam djecije slike na telefonu, jer je to sad in. Ma nije sto je in, i ja sam imala zelju falit se djetetom svojim, koje je hvala Bogu lijepo. I imala sam zelju da mi zvoni neka moderna pjesma a ne Mozart, ili Nokia tune.
I dobijem ja (ne kupim) Samsung, neka slova 75000 [sm=smiley1.gif] Jao moj Boze [sm=jezicek.gif] kako se javim, kako nazovem?! Najgore mi je bilo ujutro ugasiti alarm, kud mi se i dijete probudi, nakona toga se ona usra pa ja zakasnih na poso... Helem, klize se po touch screenu (jel se vako pise) a ja mislila tu se tipka. Danas me posebno bilo sramota, ne znam kako da spremim broj, kako da nadjem tipke, wtf!
Ne sumnjam ja da cu se nauciti, al eto... sta je pisac htio da kaze... lijepa je i ona moja Nokia bila...




M kao Mama -> RE: Mobitel (23.2.2013 22:47:12)

hhahaha, selminja kraljice zato sam ja vjerna dugmetari, hahahahahahahah




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.2.2013 22:53:37)

[Sadržaj poruke je obrisan]




MicoTico -> RE: Mobitel (24.2.2013 12:42:21)


IZVORNA PORUKA: Selminja

Ja dobila novi mobitel, nakon dugo vremena... Nosila sam jednu divnu Nokiu koja nije imala ni kameru, niti sta slicno, a bila je diiivna, baterija trajala 6 dana, zvucnik jak, javim se, nazovem, posaljem sms i sve pet. Ali, iskreno, nekad me bilo sramota izvaditi ga, bilo me sramota i sto nemam djecije slike na telefonu, jer je to sad in. Ma nije sto je in, i ja sam imala zelju falit se djetetom svojim, koje je hvala Bogu lijepo. I imala sam zelju da mi zvoni neka moderna pjesma a ne Mozart, ili Nokia tune.
I dobijem ja (ne kupim) Samsung, neka slova 75000 [sm=smiley1.gif] Jao moj Boze [sm=jezicek.gif] kako se javim, kako nazovem?! Najgore mi je bilo ujutro ugasiti alarm, kud mi se i dijete probudi, nakona toga se ona usra pa ja zakasnih na poso... Helem, klize se po touch screenu (jel se vako pise) a ja mislila tu se tipka. Danas me posebno bilo sramota, ne znam kako da spremim broj, kako da nadjem tipke, wtf!
Ne sumnjam ja da cu se nauciti, al eto... sta je pisac htio da kaze... lijepa je i ona moja Nokia bila...

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Baš si me nasmijala! I ja se nekad tako osjećam. Mm je totalni freak za tehniku i uvijek ima neke najnovije, a ja se "vežem" za jedan i naviknem se baš, pa mi teško promijeniti. Promijenila sam ih nekoliko (teškom mukom mojom[sm=smiley36.gif]Jedinomuziku ne mijenjam - već 7 godina isti pozivni ton"Sweet Home Alabama".[sm=smiley36.gif])




Silver -> RE: Mobitel (11.3.2013 11:44:55)

Prvo woooooow za sve te svekrove sto poklanjaju!!!

A sad, ima li neka od vas Samsun Galaxy Note2 ili 1? I kako ste zadovoljne?




mamma mumi -> RE: Mobitel (30.3.2013 21:54:15)

Znate li drage gdje mogu na rate do 12 mj kupiti mobitel, i kakvi suovi Prestige mob. sto ih reklamiraju. Koji bi mi preporucili da kupim. Hvala




draguljče -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:10:38)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate li drage gdje mogu na rate do 12 mj kupiti mobitel, i kakvi suovi Prestige mob. sto ih reklamiraju. Koji bi mi preporucili da kupim. Hvala


Ima u M:tel-u na rate. Dolaze im oko četvrtka telefoni. A ti Prestigio ili kako već su super. Znam nekoliko ljudi koji ih imaju i svi su zadovoljni.




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:20:09)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate li drage gdje mogu na rate do 12 mj kupiti mobitel, i kakvi suovi Prestige mob. sto ih reklamiraju. Koji bi mi preporucili da kupim. Hvala



ako imaš Unikredit karticu onu za odgodu plaćanja možeš u WOG-u ima njihova radnja, ja kupila maloj tablet, al bolje da sam sebi mobitel jer mi je mlađa sredila mobac

a i imaš i u telekomu na rate




bebaa -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:24:35)

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>