RE: Mobitel (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


MicoTico -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:30:49)

Ja imam samsung corby, uzela ga u m:telu za 1 KM dok sam bila sa T. trudna, znači imam ga oko 3 godine. Nikad (da kucnem) ništa mu nije falilo niti se kvario. Jedino sam punjač 3 puta mijenjala.




draguljče -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:34:11)

Ja se sad dvoumim između Sony Xperia Miro i Samsung I8160 Galaxy Ace 2 ili Samsung S7562. Ima li neko neki od ovih da mi prenese iskustvo?




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:36:04)


IZVORNA PORUKA: bebaa

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...



ja kupujem godinama u telekomu, ali do 300 km mobitel i svaki mi je dugo trajao, ovaj zadnji mala zube s njih trlja, a brat kupi u telekomu oko 900 ja mu govorim nemoj, al eto tata mu uze na rate i vjeruj haman su do suda stigli, tri mjeseca bio na reklamaciji vrate kažu sve ok, i njemu isti dan opet mobitel sma se gais i pali i on napravi nekoliko klipova i pošalje im tužbu, odmah ga sutradan zvali i novi mu uređaj dali, a nemaju da daju nove jer su te malo bolje podjelili po Koševu doktorima




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:38:04)

meme kćer lobira za ovaj

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5e0c0212267.html




bebaa -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:39:14)

ma i moj muz je kupio nekakav 660 km na rate mozes mislit stresa...ma neka ga se rijesio...ja vjerujem samo u nokiu nikad me izdala nije...ni jedna do sad...




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:42:58)

i meni je noki zakon, ali nemaju nekog izbora za buraniju, hahahhahah,




amra_sa -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:44:53)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

meme kćer lobira za ovaj

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5e0c0212267.html


Ako moja vidi ovakav gotova sam. [sm=smiley36.gif] Nego, ništa se ne dvoumi kupuj, jedan je život.




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:46:25)

ma ostat ću i bez njega, a otplatit ga neću, hahahahhaha, jel ofirno zazvoni mi, a ono mama dvoje djece Kiti vadi, hahahah




bebaa -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:46:36)

mozes si mislit ja ne pamtim kad sam imala nov mobitel...sve naslijedim od muza...isto ko kakvo djete pa me zapadne kad je pri kraju...al ja ga vjerno cuvam i sluzi mi dugo dok se dragi ne sjeti da promjeni svoj ato je sveke 1.5-2 god...pa hajd bas i ja mjenjam pravo cesto...[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




draguljče -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:47:31)

mama alma, nadam se da se ne ljutiš, ali ja djetetu od 6 godina nikad u životu ne bih kupila ovakav telefon, a tablet posebno.




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:50:32)


IZVORNA PORUKA: draguljče

mama alma, nadam se da se ne ljutiš, ali ja djetetu od 6 godina nikad u životu ne bih kupila ovakav telefon, a tablet posebno.



ama, bona ja da kupim ovajj sebi, ona mene moli, a teblet sam koj uzela, nakon operacije, to joj je bila želja, da bi popustila moj mobitel, mada služi ovu manju da zabavi kad šta radim, stavim joj u kevetić




draguljče -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:53:44)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: draguljče

mama alma, nadam se da se ne ljutiš, ali ja djetetu od 6 godina nikad u životu ne bih kupila ovakav telefon, a tablet posebno.



ama, bona ja da kupim ovajj sebi, ona mene moli, a teblet sam koj uzela, nakon operacije, to joj je bila želja, da bi popustila moj mobitel, mada služi ovu manju da zabavi kad šta radim, stavim joj u kevetić


Ma idi bježi, samo te zamišljam sa ovim telefonom. [sm=smiley36.gif] Ma ja kontam kupila joj tablet da ima, pa reko' šta će joj, ima 6 godina.




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:55:58)

pa to bona, hahahaha, onako pojavim se ja kršna žemska, i vadim Kiti moBilan, hahahahhahhhaa

a mislila sam da popusti moj laptol, al napisah mobitel, hahahahah, ma raskučiše me ove moje, ova mala mi mobitel skršila, ova starija lagano sve ostalo, hahahhah




amra_sa -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:56:59)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ma ostat ću i bez njega, a otplatit ga neću, hahahahhaha, jel ofirno zazvoni mi, a ono mama dvoje djece Kiti vadi, hahahah


Ma jok, to je baš simpa. [sm=smiley36.gif] Ja imam koliegicu koja nosi Hello Kitty majice a ima 30 i kusur godina.
Vrhunac je kad obuče jednu sa velikim zecom i ušima. [sm=smiley36.gif]




draguljče -> RE: Mobitel (30.3.2013 22:57:48)

Ma dok su mali na sve embargo ide. [sm=smiley36.gif] Kakva modernizacija, pusti. [sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:00:43)


IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ma ostat ću i bez njega, a otplatit ga neću, hahahahhaha, jel ofirno zazvoni mi, a ono mama dvoje djece Kiti vadi, hahahah


Ma jok, to je baš simpa. [sm=smiley36.gif] Ja imam koliegicu koja nosi Hello Kitty majice a ima 30 i kusur godina.
Vrhunac je kad obuče jednu sa velikim zecom i ušima. [sm=smiley36.gif]



ne znaš ti mene uživo, ja sam biš tako taj fensi tip, ubila se za hello kity hahahahah, domet mi je šnalica sa tim logom, hahahahha




draguljče -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:02:23)

Odosmo daleko od teme, ali ja toliko mrzim tu mačketinu da vam ne mogu opisati.




Lady26 -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:15:14)


IZVORNA PORUKA: bebaa

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...

Godinama uzimam u Telecomu na rate...od 2004 godine, ja koristim 2god pa ga brat naslijedi i koristi 1 - 2 godine...nijednom nijedan nije isao na popravak....




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:17:12)


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: bebaa

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...

Godinama uzimam u Telecomu na rate...od 2004 godine, ja koristim 2god pa ga brat naslijedi i koristi 1 - 2 godine...nijednom nijedan nije isao na popravak....



skuplje telefone kod njih ne treba uzimati, jer nešto ima neki problem, u mojoj firmi, imamo top tim, 75 mobitela u timu, i svake godine dobijemo 75 aparata službenih, svaki put bude frka, pretprošle godine sve samsung galaksije smo vratili jer su jeli podatke, slike, gasili se,




Lady26 -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:25:24)

A ne znam...
Cijena mojih se krece oko 400-500KM...I uvijek su novi telefoni, tj telefoni koji su skoro pusteni u prodaju...
Evo godinu i po koristim HTC, tad kad sam uzela bio je jedan od boljih mob u ponudi...
Ja fkt nemam uopste lose iskustvo...




M kao Mama -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:26:52)

ma, naravno Lady, evo kažem ti i ja, nikada nisam imala primjedbu, kod mene nije vala skupi nikada, ali eto deševa se zaista, a šta je razlog to oni samo znaju,

ima li taj tvoj sada u ponudi




Lady26 -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:28:59)

Mislim da ne, al nisam sigurna....
HTC desire Z

Ps jedva cekam oktobar [sm=smiley36.gif]




Lady26 -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:32:27)

Mojne hello kitty [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Mobitel (30.3.2013 23:36:56)

ja sam preko eroneta naručila....trebam samo doplatiti 129 km...uzela sam na 24 mjeseca

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3489/Samsung/Galaxy-S-Duos-S7562




draguljče -> RE: Mobitel (31.3.2013 11:02:47)

Višnja, ja sam taj mislila uzeti. Kakav je, jesi li zadovoljna?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>