RE: Srce puca... duša jeca :((( (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


SREĆNA -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 11:23:27)

Nur draga [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif], plači mene su suze spašavale, plakala sam gdje god i kad god sam osjetila potrebu da plačem.Nema utjehe, samo Allah dž.š.može olakšati.Žao mi je draga [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




mamine oci -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 11:28:26)

Nur [sm=smiley31.gif] Allah dž.š.da ti olaksa,budi jaka, Allah je veliki posle kise dodje sunce, cuvaj se[sm=smiley31.gif]




Super Beba -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 11:34:55)

Nur draga [sm=smiley31.gif], da ti Allah dragi olakša i aBd da što prije vidite plusić!




veda -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:12:14)

Nisam imala prilike da se ranije javim. Malena,Nur drage jako mi je zao
Ja sam jutros izasla iz bolnice,naime ja sam non stop u bolnici,i ako je koja bila ovih dana gore morala je mene vidjeti,jer svi vc i od sestara idr. su me jako dobro upoznali, i vise neznaju sta samnom. Sta se meni desilo.....
Nakon sto je srce bebe prestalo kucati nakon sto su mi napravili kiretazu i kad sam mislila da cu odlezati isplakati se nakon svega,od prve kiretaze sam imala blagu sukrvicu ali sam onda dobila jaki odljev. Na uz ustanovljeno da je ostao komad posteljice,opet kiretaza,nakon toga ja opet prokrvarim,opet rekiretaza,i onda opet. Tri puta sam bila u bolnici,najgore sto me dr privatno znaju,i jos im gore sto se ovo desava.
Kad sam zadnji put prokrvarila u subotu,oet u bolnicu.Ovaj put hematom. Ja sam vise odustala bila i od zivota,dr je ovaj put savjetovao da mi sondom izvuce, da me vise ne maltretiraju,ali prije toga da ce probati ipak ljekovima da samo izadje.neznam vise ni sama od kad sam na ergometrinu,i antibioticima.U bolnici mi davali inekcije ergometrina,metronidazol,vibramicin,zeljezo... Izbacila sam negdje 10 m. Jucer na uz 3 mm, danas,ali oko 5mm.Posto igrom slucaja sve to mogu primat i kod kuce,i imat cu tehnicare koji ce pratit,jutros su me otpustili kuci,a ostalo je u menii jos tih 5mm. Najdalje ako ga ne izbacim moram ponovo u bolnicu u ponedeljak najkasnije.Neki kazu ponovo kiretaza,neki da ce sondom izvuci,misljenje podjeljeno.a ja moram pratit dal ce ista u medjuvremenu izaci. Jako sam slomljena i umorna od svega. Najradje bi da me nema.Sad idem leci da se odmaram,jer nemam snage za nista.Neznam dal je gore fizicki ili psihicki.
Izvinite da dugom postu,al sam morala da izbacim ovo. Volim vas sve....




mamine oci -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:22:30)

veda [sm=smiley31.gif]cuvaj se draga Allah da ti olaksa i sto prije obraduje[sm=smiley31.gif]




Mia -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:30:02)

Draga veda pa to je kao scenarij iz najstrasnijeg filma [sm=smiley19.gif] Sta da ti kazem nego da sam se bas potresla kad sam ovo procitala [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Da ti dragi Allah da sabura i da te nagradi za stpljenje i bol koju si podnijela [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Nadam se da ce "to" samo izaci i da se neces vise morati maltretirati po bolnici [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




fatimica09 -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:33:57)

žao mi je [sm=smiley19.gif] ali sve prođe.....da ti se dragi Allah smiluje! Budi jaka![sm=smiley31.gif]




klemzi -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:38:21)

Veda, Nur neka vas dragi Bog čuva i da vam olakšanje [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Nur! -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:42:13)

Draga Veda, strasno mi je zao zbog svega sto ti se desava, i tebi i svima nama. Ako Bog da da sve to ubrzo zavrsi i da bude sve uredu.
Cuvaj se budi jaka.
Ja sam lezala u bolnici od cetvrtka do subote, ako si tada bila tamo onda sam te sigurno vidjela a i ti si mene sigurno cula nazalost.
Nadam se da se vise necemo sresti na onom odjelu bolnice. Najiskrenije ti zelim da sve to prodje u najboljem redu i da se ako Bog da brzo oporavis.




Bihter -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:48:12)

Drage Nur i Veda...neka vam Allah da snage da kroz svu tu muku prodjete..Zelim vam da se obje sto prije oporavite




dijana79 -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:51:57)

Nur i Veda [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] baš mi je žao što to prolazite želim vam brz oporavak i da što prije ugledate svoje[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




amanullah -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:53:10)


IZVORNA PORUKA: mamine oci

veda [sm=smiley31.gif]cuvaj se draga Allah da ti olaksa i sto prije obraduje[sm=smiley31.gif]


amin ya rabb




Hanady RR -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 13:54:05)

Nur...draga[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
plači...
kad god možeš neka izađe iz tebe...a daće Bog da sve bude ubrzo kako treba...da tvoj plusić se pokaže i da ga živoga i zdravog rodiš....

baš se insan rastuži...
nešto me stegne pomislim Allahu puno li je...
žena valjda pa me stisne ...

al ja znam i Nur i veda biće jake kao i sve durge i javit će se urbrzo na teme u ščekivanju bebe...inašallah...
koliko smo puta zaplakale za istom majkom...
pa smo ubrzop i radosnice puštale...

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=pikapoka1.gif]




Super Beba -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (7.8.2012 15:16:05)

Draga Veda - želim ti da što prije se oporaviš i da sve to bude iza tebe...da ti Bog dragi olakša!




Sonja -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:06:27)

i tako se ja uvijek nadjem na ovim najtuznijim temama...

i ja sam imala spontani i u ponedjeljak mi je radjena kiretaza
nije me toliko boljelo koliko mi je bilo tesko..toliko sam vristala i plakala da se culo u cijeloj bolnici...poslije svega jos i ovo....nema mojoj tuzi kraja izgleda

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




palachinken -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:08:07)


IZVORNA PORUKA: Sonja

i tako se ja uvijek nadjem na ovim najtuznijim temama...

i ja sam imala spontani i u ponedjeljak mi je radjena kiretaza
nije me toliko boljelo koliko mi je bilo tesko..toliko sam vristala i plakala da se culo u cijeloj bolnici...poslije svega jos i ovo....nema mojoj tuzi kraja izgleda

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

Sonjice [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




vjestica -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:18:48)


IZVORNA PORUKA: Sonja

i tako se ja uvijek nadjem na ovim najtuznijim temama...

i ja sam imala spontani i u ponedjeljak mi je radjena kiretaza
nije me toliko boljelo koliko mi je bilo tesko..toliko sam vristala i plakala da se culo u cijeloj bolnici...poslije svega jos i ovo....nema mojoj tuzi kraja izgleda

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




morenaa -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:21:31)

draga Sonja jako mi je žao[sm=smiley19.gif] drži se,imas svog Adina ,budi jaka zbog njega[sm=smiley31.gif]




azra I ADI -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:23:06)

Jako mi je žao Sonja, mnogo gubitaka u kratkom vremenu........Ostani jaka...




patrizia -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:28:24)

Joj cure moje mile,zelim vam da se sto prije oporavite od ovih strasnih gubitaka.Ne dao Bog da se to vise ponovi.Želim vam brz oporakavak
Draga Veda nekada smo bile skupa u nekom pdf.-u na RR,i samo ti moram reći da sam bila beskrajno sretna kada sam pročitala da si trudna.Izdrzi mila moja tu svoju bol,mogu mislit koliko je samo teško [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Anoniman -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:33:14)


IZVORNA PORUKA: Sonja

i tako se ja uvijek nadjem na ovim najtuznijim temama...

i ja sam imala spontani i u ponedjeljak mi je radjena kiretaza
nije me toliko boljelo koliko mi je bilo tesko..toliko sam vristala i plakala da se culo u cijeloj bolnici...poslije svega jos i ovo....nema mojoj tuzi kraja izgleda

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]Da ti Bog olaksa...




ananas_ze -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 16:56:19)

rijeci utjehe ne postoje ali ja vjerujem da mnogo tuge donosi kasnije i mnogo srece, na covjeku je da ostane jak, niko ne moze podnijeti ono sto jedna zena, jedna majka moze, da vam (nam) Bog olaksa, cuvajte se [sm=smiley31.gif]




Galicia -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 17:16:52)

Sonja glavicu gore, ne daj da te Adin gleda tuznu. Zao mi je stvarno. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




reallove -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 17:41:24)


IZVORNA PORUKA: Sonja

i tako se ja uvijek nadjem na ovim najtuznijim temama...

i ja sam imala spontani i u ponedjeljak mi je radjena kiretaza
nije me toliko boljelo koliko mi je bilo tesko..toliko sam vristala i plakala da se culo u cijeloj bolnici...poslije svega jos i ovo....nema mojoj tuzi kraja izgleda

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
[sm=smiley31.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Srce puca... duša jeca :((( (10.8.2012 17:54:48)


IZVORNA PORUKA: Sonja

i tako se ja uvijek nadjem na ovim najtuznijim temama...

i ja sam imala spontani i u ponedjeljak mi je radjena kiretaza
nije me toliko boljelo koliko mi je bilo tesko..toliko sam vristala i plakala da se culo u cijeloj bolnici...poslije svega jos i ovo....nema mojoj tuzi kraja izgleda

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]


[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>