RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Uvođenje guste hrane



Poruka


la bomba -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (2.5.2011 9:59:53)

IZVORNA PORUKA: helena_7

la bomba ja dojim , ali svojoj pravim sa kravljim mlijekom te LINO proizvode. Naravno prvo sam probala 2-3 dana samo kasikicu kravljeg mlijeka ubacim u izdojeno da vidim ima li alergija i kako hB nije bilo,nastavila sam pravljenje tih kasica,mada iskreno nije bas ljubitelj. Frutolino i čokolino (čok.je od 8 mjeseca), i nekako ali karamelino koje je meni mljac-nema sanse. Inace mi beba nije ljubitelj skatkog-znaci na mamu ce zderati cipsove![image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] (napomena-kad odraste-da me ne bi kogod napao! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


Ma ja kontam sačekat s kravljim barem do godinu, ... al ne znam,.. oept dajme kašice u kojima ima vrhnje, ... tako da, ... [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]... sve kontam u tome su manje količine. Zasad te hapice pravim sa AD-om, a do kad, vidjecemo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vila_7 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (2.5.2011 10:09:44)

sacekaj- i preporucuje se do godine,ali eto ja sam svojoj dala i dajem rijetko ali dajem




dubravka01 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (30.6.2011 18:57:50)

Eh pošto ja imam jednog malog koji samo vjeruje cici, počeli smo od skora da mu dajemo i ove lino proizvode.
Za sad mu dajem samo ove sto idu s vodom, ali me interesuje kako to vi radite.
Da li je kod vas to doručak, ručak, večera, međuobrok i da li recimo dajete keksolino dok se ne potroši pa onda neki dr. ili jedan dan keksolino,drugi dan frutolino??

Da mi je bar jedan obrok da dijetetu uvedem, slabo skroz jede (osim cice), ali eto ne znam zašto sviđaju mu se ovi lino "praškovi"?




Malenaoduvijek -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (30.6.2011 19:17:00)

IZVORNA PORUKA: dubravka01

Eh pošto ja imam jednog malog koji samo vjeruje cici, počeli smo od skora da mu dajemo i ove lino proizvode.
Za sad mu dajem samo ove sto idu s vodom, ali me interesuje kako to vi radite.
Da li je kod vas to doručak, ručak, večera, međuobrok i da li recimo dajete keksolino dok se ne potroši pa onda neki dr. ili jedan dan keksolino,drugi dan frutolino??

Da mi je bar jedan obrok da dijetetu uvedem, slabo skroz jede (osim cice), ali eto ne znam zašto sviđaju mu se ovi lino "praškovi"?



mi kombinujemo, npr jedan dan za dorucak jedemo rizolino sa nekim vocem i malo keksa (kako kad)ali ovo kako su veci, onda sutradan cokolino za veceru i tako kombinujemo.
mi jedemo samo rizoloni, cokolino, ljesnjak cokolino i frutolino ovi ostali mi se ne svidjaju.
grizolino mi je kao griz a jedu griz, keksolino nam ne treba jer jedu keks a karamelino mi je onako sladak pa im ne dajem.




dubravka01 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (30.6.2011 19:37:15)

mala hvala na odgovoru....




leona81 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (1.7.2011 11:42:02)

mi samo cokolesnik volimo, probali smo i griz i cokolino i cokolino plus ali nista...




Emica_sa -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (1.7.2011 11:48:37)

I u nas isto samo cokolesnik,ostalo nista[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




amiboj -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (5.7.2011 10:03:04)

Nisam nesto pobornik ovih instant kasica ali smo otkrili nove Lino proizvode i bas su ukusni, a prave se sa vodom, tako da za mame koje jos doje bebace nije lose za nekada promjeniti.
Ima keksolino sa jabukom, mmmm :) i keksolino, jabuka i komorac.... Eto, da znate ako niste vidjeli ove novitete [sm=smiley1.gif]




tekja -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (5.7.2011 12:24:17)

Moj V. lina nije nikad jeo, meni nesto bilo zao da ga time kljukam[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




teacher75 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (5.7.2011 16:09:12)

ja sam lani samo davala i i dalje dajem coklesnik i cokolino- posebno onaj sa zitaricama, ostale nije ni probala, nekako mi bilo bezveze da kupujem recimo rizolino kad ionako cesto jede rizu[sm=smiley1.gif]uglavnom ,nije neki ljubitelj al joj dajem za veceru kako bi bar nekako unijela mlijeko u organizam




Lady26 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (5.7.2011 16:12:05)

Moja spica voli sve, cokolino, cokolesnik, medolino je sinoc probala, keksolino, vanilino, keksolino+jabuka, frutolino....i pojede finu porciju nekad i sa preko 200ml mlijeka - masallah
Eh da, ne voli ovaj sa zitaricama, ali zato tata voli [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (5.7.2011 16:32:31)

i mi volimo sve sem rizolina medolina .
ja njemu u mlijeko ubacujem cokolino koju kasiku da nepije samo




teacher75 -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (5.7.2011 16:48:39)

ja svojoj moram napraviti skroz gusto da jede kasikom jer ona nece da pije mlijeko




balasgirl -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (6.8.2011 17:14:53)

Moj A neće ove Lino proizvode, pa to ti je.




Sonja -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (6.8.2011 17:20:57)

moj Adin i sad jede cokolino i bas voli




MicoTico -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (6.8.2011 18:35:45)

Moja kcerkica nikad nije voljela ta Lina, ni kad je bila beba ni sad, ali zato sin obozava. Jede i cokolino(najcesce) i frutolino i keksolino, pa onda onaj keksolino sa jabukom, pa vanilino,jedino ne voli rizolino pa njega vise i ne kupujemo.




Isha -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:02:32)

Imaju li baby zitarice bez mlijeka?
Kupila sam mu nestle rizine, ali pise da moze sadrzavati tragove mlijeka.




Visnja RR -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:09:22)

Koliko ima tvoja beba

ticker ti je cudan.. pa ne znam




Isha -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:11:56)

Ima devet i po mjeseci, a alergican je na kravlje, imao je reakcije na Hipp 5 grain with prune, i Nestle osam zitarica. Radili smo test iz krvi koji je pokazao alergiju. Doji, pa nismo prije mogli znati.




Emica_sa -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:17:36)

ne znam jesi gledala sastav rizolina,grisolina




Visnja RR -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:18:53)

uh ...to bi onda trebalo dobro istražiti... ne smijem ti dati nikakav savjet...a asja to inače nikad nije voljela




Isha -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:21:32)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ne znam jesi gledala sastav rizolina,grisolina


Jesam ovo na internetu sto mogu naci i nigdje ne pise da je bez mlijeka. U ovim Nestle rizinim pise da moze sadrzavati tragove i ima sada neku blazu reakciju , povrati dio ili sve. Nisam prvo mislila da je od toga ali se ponovilo tri puta, pa mu ne mogu bi ovo davati vise.




Isha -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:23:20)

I ja navalila [sm=smiley36.gif]

Nije da mora ovo jesti, a hocu treci obrok da mu uvedem navecer [sm=jezicek.gif]




Emica_sa -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:25:15)

pa pravi mu obicni griz navece mozes sa svojim mlijekom,mozes sa AD




MicoTico -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:29:24)

Ili palentu s vodom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>