RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Uvođenje guste hrane



Poruka


Isha -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:29:52)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

pa pravi mu obicni griz navece mozes sa svojim mlijekom,mozes sa AD


Cekamo rezultate alergo testa na gluten [sm=jezicek.gif]
Kako da mu pravim sa AD , jer su ove zitarice zapravovsa formulom koliko sam shvatila, idu od sest mjeseci. Ne smijem nista sa mlijekom. Ja bih to sa vodom mijesala.




Emica_sa -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:33:25)

joj isha to ne lici ni na sta sa vodom,a ako bude alergija na gluten onda si bas na belaju[sm=smiley36.gif]




ziki -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:33:58)

Palentu možeš, možeš i proso sa vodom.




elmaL -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:52:03)

Ja svojoj pravim griz na vodi, jer jos necu uvoditi kravlje mlijeko. Pomijesam uvijek neko voce, cimet, nekad izmrvim keksic jos i jede ga.

inace ovo tipa cokolino, rizolino nikad nisam djeci davala[sm=zz_eek.png][sm=smiley36.gif]




Skvo RR -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 13:53:50)

IZVORNA PORUKA: Isha

Ima devet i po mjeseci, a alergican je na kravlje, imao je reakcije na Hipp 5 grain with prune, i Nestle osam zitarica. Radili smo test iz krvi koji je pokazao alergiju. Doji, pa nismo prije mogli znati.


a vidim da ste radili test iz krvi kupi alt_ernovu novalac (provjeri u apoteci..tako se zvalo) hipoalergeno mlijeko.




minie -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (10.3.2015 20:09:45)

Moj R je isto bio alergican na proteine kravljeg mlijela. Kuhala sam mu griz na vodi, pa mijesala sa pasiranim vocem, a ponekad i malo domaceg pekmeza od.krusaka dodavala. Jesam i one HIPP baby rice isto tako pripremala sa vodom i onda voce ili povrce.

Alergija nam je prosla sa 2 godine i sad bez ikakvih problema pije mlijeko, mada nece jogurt (hoce vocni) ni pavlaku, mladi sir.
Ponekad pojede cokolino, jednom u 10 dana.




Isha -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (11.3.2015 10:36:34)

Hvala na savjetima. Nadam se i ja da ce alergija proci vremenom.




athyrazolka -> RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino... (8.5.2015 0:32:22)

Kako su svi pocelo fantazirat u vezi hrane i mnogo cega.. Danas nesmijes apsolutno nista davat nit radit bebi ko da su od putra.. A u vreme nase generacije nije bilo frutolino itd pa su nas hranili svime i svacim pa smo zdravi i zivi. Nemoj dat ovo,ono. apsolutno sam za to da se djetetu makar do 6 mjeseca doji i hrani uobicajnom bebinom hranom..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]