Zdrava ishrana van kuce (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


redflair -> Zdrava ishrana van kuce (13.7.2012 19:43:56)

Konkretno, imam problema sa mastima u krvi i trebala bih zdravo da se hranim, ali nekako je to tesko jer sam stalno van kuce. Gdje se sve u gradu moze zdravo hraniti (i koliko to kosta)?




Marija13 -> RE: Zdrava ishrana van kuce (13.7.2012 20:04:50)

Ako si iz Sarajeva toplo ti preporucujem "Vegehanu" na Bascarsiji, vegetarijanska je ishrana, hrana i sokovi odlicni, stvarno biraju povrce koje kupuju. Ja nisam vegetarijanac ali volim kod njih pojesti, a tek kolaci [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Galicia -> RE: Zdrava ishrana van kuce (13.7.2012 20:10:41)

Prvo napisi u kojem gradu pa cemo ti pomoci.




redflair -> RE: Zdrava ishrana van kuce (13.7.2012 20:27:02)

Sarajevo, neki studentski budzet :)




Anoniman -> RE: Zdrava ishrana van kuce (14.7.2012 22:23:32)

jest da je tema "van kuce " al sa studenskim budzetom sta mislis mozda od kuce da nesto poneses [sm=zmeden.gif]
ima tema http://www.ringeraja.ba/forum/Recepti_za_dijetalnu_ishranu!/m_1279733/tm.htm za neke recepte
[sm=smiley1.gif]
ili druge neke brzinske recepte sa neta da skines [sm=zmeden.gif]

a mozda se i javne neko iz SA vezano za temu [sm=smiley1.gif]




animagical -> RE: Zdrava ishrana van kuce (14.7.2012 22:46:42)

poneses bananu, odes na pilecu salatu, pilece raznjice, npr kod mrkve...ja sam voljela i kod ferhatovica dok se nisam otrovala hranom lani, salmonela.... opet,sarajevo je sirok pojam, neces npr. s ilidze ici na carsiju da jedes,ali u biti ako izbjegavas jesti meso i sir, i ostalo zivotinjskog porijekla,trebala bi izbjeci i holesterol... ljeto je, opleti po salatama, vocnim i obicnim jogurtima male masnoce i sl... izbjegavaj inace razne grilove, ipak je ljeto, nije to toliko sigurno




Medić* -> RE: Zdrava ishrana van kuce (14.7.2012 22:58:24)

Ja sam znala u tim studentskim danima nositi vecinom, npr bananu ili jabuku, vocni jogurt, sendvic pa na prvoj pauzi pojedem. Nekada pekarski proizvodi, vecinom neko peciva i obicni jogut. Mahsuzile sam znati otici u onu pekaru kod trga austrije kod okretaljke na njihove stapice sa susamom, kod Nagipa na pitu, nekad na cevape. Uglavnom vise sam se hranila kuci, eto neke male uzinice vani.




Alma_27 -> RE: Zdrava ishrana van kuce (15.7.2012 11:52:56)

za grickalicemoze i desetak badema (ali ne vise [sm=smiley1.gif]). zdrave masnoce i odlicno zasitie




Stranica: [1]