Polazak u vrtić (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Nika009 -> Polazak u vrtić (31.8.2012 10:51:51)

Moja curica će u pon prvi put u vrtić, pričala sam sa njom i "mislim" da sam je pripremila, ali mi nije svejedno kakva će biti tamo i kako će se snaći... Nemogu ni spavati više [sm=zmeden.gif],
ima li iko ikakvih iskustava??




Dida79 -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2012 16:42:06)

Ja sam danas zavrsila sve papire za vrtic tako da maleni krece u ponedeljak..nego jedno mi nije jasno dok sam cekala da preuzmem nalaz brisa vidim da su neke zene predavale i uzorke stolice [sm=zmeden.gif]
Nama to nisu trazili tako da sam malo [sm=zmeden.gif]
Sad nesto kontam da nam nece praviti problem u vrticu




Dida79 -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2012 16:46:48)


IZVORNA PORUKA: Nika009

Moja curica će u pon prvi put u vrtić, pričala sam sa njom i "mislim" da sam je pripremila, ali mi nije svejedno kakva će biti tamo i kako će se snaći... Nemogu ni spavati više [sm=zmeden.gif],
ima li iko ikakvih iskustava??


Moj maleni jedva ceka ja sam zube istupila pricajuci o vrticu..sad se bojim da se ne razocara
ZA pocetak cemo krenuti sa pola radnog vremena a kasnije mozda i cjeli dan
Mene jedino brine njegova jelo tj ne jelo dosta je izbirljiv kad je hrana u pitanju.
Sjecam se kad mi je stariji kretao u vrtic dosta je plakao na pocetku tad su mi tete rekle da se ne zadrzavamo puno oko raspremanja jer kasnije jos teze bude.Kasnije su nas tete cekale na ulazu i odmah sa vrata njega preuzimale uvijek sa nekim drugim izgovorom zasto mora odamh uci to je palilo.




Skvo RR -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2012 17:28:40)

Nisam previse pricala...krenula je..za sada okej...nisam to nesto specijalno dozivila...a ni ona...za sada.[sm=smiley1.gif]




Mya_81 RR -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2012 17:32:42)

Imamo već temu oko polaska [sm=smiley1.gif]

Polazak u vrtić

Mi smo krenule u četvrtak. Meni je bilo znatno teže nego njoj. Još se malo borim u sebi, ali naravno to ne utječe na njen odlazak niti njoj to pokazujem. Ona se u ova dva dana super adaptirala, vidjet ćemo kako će biti s vremenom.




Nika009 -> RE: Polazak u vrtić (31.8.2012 18:29:57)

Mi živimo u Mostaru i na vrtićima još ništa ne piše za lječničko, sto mi je logično da se izvadi prije...
Kad sam pitala žene sto su im djeca već išla, one govore da to nije potrebno [sm=zmeden.gif]
I mi cemo prvo poci sa pola radnog vremena pa cemo vidjeti, a i moja curica jedva ceka kad ce pocii jer sam joj lijepo pricala u vrticu...
Nadam se da ce biti sve ok, ali neznam ni kakve su tete, ti si Dida imala srecu onda to se teta tice...
da li ima mozda neko od vas iz Mostara da mi kaze kakvi su vrtici??




Stranica: [1]