Modni promasaj (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


bellla -> Modni promasaj (3.9.2012 22:30:52)

Sta je za Vas modni promasaj,od cega Vam se dize kosa na glavi kad vidite




bellla -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 22:34:14)

Meni su to heklane cizme,joooooj
[sm=smiley11.gif]




Galicia -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 22:37:01)

Na bijele cipele. Dno dna. Jos kad uz to upare crne najlonke, bukvalno mi muka dodje. Vazi i za muskarce, bijele cipele NO.
Bijele one kosulje, i crne suknje kad je kakva svecanost. (uglavnom kod starijih teta)
Neke duge suknje, raznih skljmnjk dezena, i uz to neka isto tako kosulja sa sljkljnmnj dezenom. (kod starijih teta).
Posto je i sminka dio mode, moram reci isto kad vidim blijedunjavu zenu, sa malim okicama, a oko ociju crni se kreon. Vecinom, ne znaju ni nanijeti kreon kako treba, ali bitno je da je on tu.

Sjeticu se jos par stvari.




mayra -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 22:39:44)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Na bijele cipele. Dno dna. Jos kad uz to upare crne najlonke, bukvalno mi muka dodje. Vazi i za muskarce, bijele cipele NO.
Bijele one kosulje, i crne suknje kad je kakva svecanost. (uglavnom kod starijih teta)
Neke duge suknje, raznih skljmnjk dezena, i uz to neka isto tako kosulja sa sljkljnmnj dezenom. (kod starijih teta).
Posto je i sminka dio mode, moram reci isto kad vidim blijedunjavu zenu, sa malim okicama, a oko ociju crni se kreon. Vecinom, ne znaju ni nanijeti kreon kako treba, ali bitno je da je on tu.

Sjeticu se jos par stvari.



potpis na ovo, pogotovo za bijele cipele, cizme pogotovo, al bi jos dodala i zelena sjena i crveni karmin[sm=smiley21.gif]




jasmin -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 22:41:17)

Za mene,u 21-om vijeku,ne postoji modni promasaj.Sve ono u cemu se neko dobro osjeca,makar mojim okicama ne godilo,meni je ok.




MicoTico -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:02:16)

Po meni svašta može biti modni promašaj, sve zavisi ko i kako nosi.
Evo sjetih se jedne grozne kombinacije: satenska haljina i sjajne štrample, npr 90%likre, još uz to šminka sa šljokicama, ma katastrofa.
meni je i promašaj kad osoba obuče sve u istoj boji, ali bukvalno sve(isključujem tu crnu i bijelu). Npr. moja jedna kolegica obuče sve u jako-žutoj boji:hlače, košulju, baletanke, pa još razne điđe u istoj toj žutoj(kaiš, ogrlica,narukvica, šnala za kosu...) pa žuta šminka. Na kraju izgleda kao neka velika žuta mrlja.




minie -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:05:56)

Meni su totalni promasaj gumene cizme, znam da su bile in, ali kad vidim da ih neko nosi najezim se, jos posebno u kombinaciji sa kaputom.
I bijele cipele i cizme definitvno.




teacher75 -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:21:39)


IZVORNA PORUKA: bellla

Meni su to heklane cizme,joooooj
[sm=smiley11.gif]


i ja htjedoh napisati, ni meni se ne svidjaju nikako[sm=smiley36.gif]bijele carape uz crne cipele, tanki materijal uz guste, debele carape, odjeca koja se puno sjaji, previse sminke u ratnickim bojama, sjajni puder na plus 30, helanke i uske pantole na zenama kojima to ne stoji, prekratka majica, tange ispod bijelih pantola i inace tange kad se vide ispod odjece, crni grudnjak koji se vidi ispod laganih topica i tankih materijala u pastelnim bojama, prevelik dekolte u kombinaciji sa minjakom, platforme (meni su pravo ruzne), crveni karmin u kominaciji sa jakim sjenama (plava, zelena), odjeca iz koje sve "kipi" ma kako moderna bila,...[sm=smiley1.gif]




zvončica -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:24:55)


IZVORNA PORUKA: bellla

Meni su to heklane cizme,joooooj
[sm=smiley11.gif]



[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ne diraj mi heklanuse, ja ih se nanosala ovo ljeto [sm=smiley4.gif] i pravo su udobne i lagane...

I gumenjake imam i dobro ih iskombinujem...

Zato, ne znam ni sta da navedem kao modni promasaj...ono sto se meni ne svidja, ne znaci da nekom drugom nije cool i obratno....

Jedino sto mi je uvijek islo na zivce je kad na muskarcu vidim kombinaciju trenerka i cipele [sm=smiley29.gif] i naravno bijele carapice i cipelice [sm=smiley22.gif]




teacher75 -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:25:56)

a trenerka i zlatni lanac?[sm=smiley36.gif]i tapiserija obavezno[sm=jezicek.gif]




MicoTico -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:27:43)

Joj da, trenerka i cipele, još ako je trenerka šuškava i ima ranflu oko noge, pa se vide bijele čarape sa 2 crte, a cipele sa žirevima, luuudillooo.




teacher75 -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:29:13)

meni je gadno vidjeti muskarca utegnutog u majicu ili kosulju od sintetike, jos ako se sjaji[sm=smiley11.gif]




zvončica -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:30:36)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Joj da, trenerka i cipele, još ako je trenerka šuškava i ima ranflu oko noge, pa se vide bijele čarape sa 2 crte, a cipele sa žirevima, luuudillooo.


To je ta kombinacija [sm=jezicek.gif]
I dodala bih na nju sto Tiki rece zlatni lanac i tapiseriju........Ih, lele, sto se ne ubi'.....[sm=sad.gif]




MicoTico -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:34:11)

Satenska košulja sa dva srebrna izvezena konja na ramenima. prskane uske farmerke, kaiš sa velikom kopčom(lafo Versace znak) i kaubojke (opet lafo zmijske. Modni dodatak - čačkalica mežu zubima. Eto sa takvim jednim tatom sam se ja danas susrela u vrtiću kad sam T. dovodila.




teacher75 -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:35:40)

grozno mi je vidjeti i leopard ili zebra uzorak od glave do pete, u redu kao asesoar ili detalj ili jedan odjevni predmet, al od glave do pete mi je[sm=smiley29.gif]grozno mi je kad minjak obuku zene kod kojih se vidi puno celulit ili imaju noge ko balvane i kad se nabiju na stikle a ne znaju hodati u njima. previse napuhana frizura, starinski isfenirana, prevelik izrastak kod ofarbane kose, previse izblajhana i ostecena kosa, kominacija crna torba i smedje cipele i obrnuto, crna torba i crne cipele uz svijetlu odjecu od laganog materijala, zlatna ili srebrena odjeca (u toj boji)




salmy -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:35:49)

E kad vidim muskarce sa onim torbicama preko ramena hocu da umrem[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

eto tacno mi zlo dodje...pitam se gdje su nosili prije novcanik dokumente i ostale zeznacije.....

Toliki papanluk da nije zdravo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Bihter -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:37:37)

Najezim se kad na zeni vidim najlonke u kombinaciji sa salonkama sa otvorenim prstom ili jos bolje sandalama...ocaj zivi [sm=smiley29.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:37:48)

Ovo nije modni promasaj, ali ne volim vidjeti na muskarcu one tasnice preko ramena.




teacher75 -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:38:37)


IZVORNA PORUKA: Bihter

Najezim se kad na zeni vidim najlonke u kombinaciji sa salonkama sa otvorenim prstom ili jos bolje sandalama...ocaj zivi [sm=smiley29.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

jeste, ili dokoljenice i sandale ili cipele, pa one stucne zimi- i to mi je fuj[sm=smiley1.gif]




Mya_81 RR -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:40:00)

Hmmm...mislim da uvijek mogu progledati kroz prste, jer se o ukusima ne raspravlja, ali vulgarno nešto, pogotovo na mladjoj generaciji, koja je skrenula, nikad mi neće biti jasno!




ladyblue RR -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:43:00)

Bijele cizme sa crnim,plasticnim djonom i stiklama. Kraj svijeta!




zvončica -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:43:04)

Meni licno se ne svidjaju haljine ili suknje sa tigrastim printom, kozne suknje i pantalone, carape&sandale, duzina suknje/haljine ispod koljena - ona starinska tetasta duzina, debele pete na cipelama ili cizmama, jaka sminka i krejonom ocrtane usne......





Hanady RR -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:44:29)

mah sad...u do sada napisnaom ima modnih promašaja, a ima i ličnoga suda o nečemu...
moda je imati heklane čizmice...al ja ih ne nikada ne bi obula...kao ni croksice papuče...mene kad bi ko u njih natjerao nek me prvo prebije po glavi da pomahnitam[sm=smiley36.gif]

a ja smatram da ovoliko šljokica koliko nas ospsjeda je modni promašaj...al ko mene pita...[sm=smiley36.gif]





teacher75 -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:45:08)

http://www.smedia.rs/ona/vest/9160/Moda-Greske-Slavne-dame-Foto-Najveci-modni-promasaji-slavnih-dama-FOTO.html




Full Moon -> RE: Modni promasaj (3.9.2012 23:45:18)

Oooooo, kritika ostrih, mislim ima svega, ali hajde ba mi smo blesav narod, toliku vaznost davati nekom izgledu, gluposti, neka nosi svako sta voli[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>