stara raja ....sa rr... (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


felix -> stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:09:30)

neznam koji drugi naziv, da dam al mi neke rekoše na anketi da otvorim temu jer bi se dalo razglabati hahha pa evo valjda Visnja ne zakljuca .....

po, čemu neke osobe pamtite/pamtice te ?? One koje su na vas, ostavile utisak bio loš ili dobar [sm=smiley1.gif]
....




klemzi -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:14:00)

Dadadu, Nou i Breskvu po nevjerovatnoj duhovitosti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
MarinuDK po vanredno oštrom jeziku...[sm=bravo.gif] Nunichi, čini mi se kao neko ko je uvijek bio spreman da pomogne [sm=bravo.gif]Ove cure mi baš nedostaju tu...davale su poseban ton RR[sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.9.2012 21:19:20)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Mya_81 RR -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:22:29)

Fali mi ono druženje s početka teme 2009...ali to je bilo karakteristično za taj period i treba tamo i ostati...to slatko sjećanje...




felix -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:26:56)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Fali mi ono druženje s početka teme 2009...ali to je bilo karakteristično za taj period i treba tamo i ostati...to slatko sjećanje...

da dodam, još kao temu iscekivanje bebe ,...




Honey3 -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:31:54)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Dadadu, Nou i Breskvu po nevjerovatnoj duhovitosti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
MarinuDK po vanredno oštrom jeziku...[sm=bravo.gif] Nunichi, čini mi se kao neko ko je uvijek bio spreman da pomogne [sm=bravo.gif]Ove cure mi baš nedostaju tu...davale su poseban ton RR[sm=smiley1.gif]

poDapisujem ovo[sm=smiley1.gif] A i ti moja klemzice falis,samo nam se ponekad negdje javis[sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:33:04)

Sjećam se onih koje nisu tu...
najviše mi nedostaje Noa...
a onda dadada ...
Marina DK...
fali i meni ono lijepo vrijeme 2009...
al imam lijapa sjećanja to je dobro, pozitivno[sm=smiley1.gif]

i djece se sjaćam i cipelica i rođendana i kapica i osmjeha i koraka i zubića temperauta do zore koje smo čekali da spadnu
pa čekanja nekih da se rode...o Bože kad se samo sjetim kako Niobe poslasmo na porod[sm=smiley36.gif]
pa dadada i njeno prenošenje...bože sad d aje nać porčitata one postove...gigante naš[sm=bravo.gif]

A pamtim i neke koje su tu...po svemu i svačemu...
a i neke koje nisu tu po nekim negativnim stvarima...(prošlo je nikova i nikova u ovom ''mom'' stažu)
šta ću kad svašta pamtim[sm=smiley36.gif]

Da najviše volim da se sjetim dobrote, iskrenih emocija, postova koji nisu vrijeđali, liječili komlekse, provocirali ...već bili lijepi dio opuštanja na RR.
sjetim se divnih humanitarnih akcija ( da mama 2009, scarlet)..a onda se sjetim i onih koji su sve to lijepo zaboravaljali nadajući se da se i drugi ne sjećaju...

i tako u krug[sm=smiley1.gif]





klemzi -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:48:10)

Zaho, tu sam ja , u Čekaonici najčešće, čekam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] A kad akobogda dočekam, ima RR da gori [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ljubi mi Esmicu Pjesmicu ( i moja kći će se, ako je budem imala, zvati Esma,akoBogda) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




hapymum -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:50:37)

Ja sam prije neki dan citala prvu temu za bb i bas sam se ismijala kkao je simpa bilo sve a sad je bb postao " tradicija",nisam od pocetka sa vama ali rado citam neke stare teme,htjela sam reci veliko hvala curi/zeni koja je otvorila temu za bb.




felix -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 21:58:03)

Da najviše volim da se sjetim dobrote, iskrenih emocija, postova koji nisu vrijeđali, liječili komlekse, provocirali ...već bili lijepi dio opuštanja na RR.

istina , a najljepše doba je bilo bar meni zeza na trudilicama , super opuštena atmosfera
Pa posle u iscekivanju bebe , super raja , kao i bebe 2009 ispocetka....
Mislim da se takvo šta nece više ponoviti , ni dozivjeti bar s moje strane
al ostaje svakako u jednom,ljepom sjecanju , .......




Honey3 -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 22:01:05)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Zaho, tu sam ja , u Čekaonici najčešće, čekam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] A kad akobogda dočekam, ima RR da gori [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ljubi mi Esmicu Pjesmicu ( i moja kći će se, ako je budem imala, zvati Esma,akoBogda) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Imat ces akoBogda,i to dvije,i bas mi je drago sto ce jedna biti Esma[sm=smiley1.gif] pa cemo zajedno smisliti ime drugoj[sm=smiley31.gif]




malena sharena -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 22:18:20)

Meni su od ovih "starijih" forumasica u sjecanju najvise ostale Amrino, Shee i boogy woogy, nedostaju mi njihovi postovi. Tu je i ena23 koja mi je bas draga i ponekad me obraduje nekim postom.




balasgirl -> RE: stara raja ....sa rr... (11.9.2012 22:19:38)


IZVORNA PORUKA: felix

Da najviše volim da se sjetim dobrote, iskrenih emocija, postova koji nisu vrijeđali, liječili komlekse, provocirali ...već bili lijepi dio opuštanja na RR.

istina , a najljepše doba je bilo bar meni zeza na trudilicama , super opuštena atmosfera
Pa posle u iscekivanju bebe , super raja , kao i bebe 2009 ispocetka....
Mislim da se takvo šta nece više ponoviti , ni dozivjeti bar s moje strane
al ostaje svakako u jednom,ljepom sjecanju , .......



Da, i meni su najbolji dani na ovom forumu bili kad sam bila trudilica. Ne mislim da mi je bilo lijepo kao trudilici, već ona raja, ona podrška, ohrabrivanje, bodrenje, šala, suze, pa opet "dizanje",a sve smo bile kao jedna....Ena 007, riba78, Leva, Malena, Mala curica,...... love you guys




animagical -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 0:15:59)

meni fali selma am i njeno famozno kuhanje, zatim jelenat i njeni savjeti u svaka doba, bas je bila od pomoci mnogo puta...fali i semica i hannica, stara raja s trudnickih tema.... a sjecam se i nekih jos iz cekaonice...one su mi posebno drage




MaminaBeba -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 1:04:24)

Moja raja su Zeze, Bedelindja, Kanita25, Mijau, Sara.at, miny, leena, Tidži, Malena., lilly86, sailor moon, InLove .. Predivno druženje, predivna raja.. Uvijek tu za podršku, uvijek za lijepu riječ.. Ovom prilikom i ovim postom ih mnogo grlim i ljubim..
S druge strane postojale su i neke koje su me svojim neljudskim nastupom gorko iznenadile. [sm=smiley13.gif]
Sve u svemu, volim lijepa sjećanja. [sm=smiley1.gif]




chuci -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 8:48:15)

kako niko bambi09 nije spomenuo. meni i ona fali pored ovih što spomenuste




Hanady RR -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 8:50:38)


IZVORNA PORUKA: chuci

kako niko bambi09 nije spomenuo. meni i ona fali pored ovih što spomenuste


joj...a ja bambi viđam i istorokam se...a u pravu si faliiiiiiiiii ovdje...mada ja i moj ''otrov'' emocija previše unesemo...al to je gigant u nizu koji baš nedostaje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Blue rose RR -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 8:55:22)

Ima jedan dio bivstvovanja na RR-u koji je bio tako harmoničan, i u kojem je svaki dan bio čisto uživanje.
Tada smo bili u začetku :)

Lijepo je i sada, samo što smo "porasli" i postali ozbiljniji .




draguljče -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:11:14)

A šta je bilo sa Rabi? Nje nema na forumu u zadnje vrijeme nikako.




henna ze -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:13:42)

najele smo se njenih kukuruza na druženju..




hanabanana -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:16:21)

Fale mi postovi shee, boogy woogy, dadada, lara....




malenaa -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:19:15)

eh na ovoj temi svasta bi se moglo pisati...jako lijepih stvari...pozitivnih emocija i pisati o prelijepom druzenju. nisam toliko aktuelna na nekim temama,sad sam u trudilicama :) ali i onda kad sam bila sa dinom u trudilicama,pa trudnicama...pa na tuznim temama moje zenice su bile uz mene. necu svaku spominjati one ce se prepoznati... bez njih ne bih sigurno imala snage koju danas imam...
na one ruzne rijeci i djela nekih zaboravljam, jer pomislim samo da neko to mozda  i nije tako mislio pa me prodje ....
ljubim sve zenice posebno generaciju 2009 :))))





ziki -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:21:46)

Meni fale boogy woogy, shee, amrino, dadada, leli§, rado sam čitala njihove postove




teacher75 -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:25:37)

meni najvise fali dadada, pa acudesa, bambi, ...cudno mi je kakko neko moze biti stalno aktivan i onda odjednom skroz otici. meni rr kao droga[sm=smiley36.gif]




lepetetka -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:30:40)


IZVORNA PORUKA: animagical

meni fali selma am i njeno famozno kuhanje, zatim jelenat i njeni savjeti u svaka doba, bas je bila od pomoci mnogo puta...fali i semica i hannica, stara raja s trudnickih tema.... a sjecam se i nekih jos iz cekaonice...one su mi posebno drage


idacha i njen humor, gamelli sa blizancima [sm=smiley1.gif], ove drage žene što Animagical nabroja..
a bile su na temi i Rimljanka, Entinte, Mersiha,Gagach, Ašoni....
Cickolini se rijetko javi..




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>