RE: Krevetic ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Badema -> RE: Krevetic ? (13.3.2014 16:27:15)

Ja sam kupila neki dan drveni krevetic i madrac u Adax-u u Alti. Dosta su im kvalitetni proizvodi.




ajla86 -> RE: Krevetic ? (13.3.2014 19:26:10)


IZVORNA PORUKA: magbi

kupi mali madrac to smo mi uradili otisli u fis i kupili tankii skroz





I na pod haha to mi se cini najbezbjednije....




visnjagrbic -> RE: Krevetic ? (15.3.2014 0:37:24)

koliko ste platili krevetac, ja sam nedavno kupila lijep drveni krevetac za 290 km jel to preskupo




Mamina pčelica -> RE: Krevetic ? (15.3.2014 13:18:44)

Ja jos uvijek nisam kupila,ali nadam se da cu uskoro.
Taj 290 KM mi se ne cini skup,ali zavisi kakav je.Ja sam gledala u FIS-u (Vitez),cijena je oko 300 KM,ali je u kombinaciji s ''komodicom'' za bebine stvari i presvalacenje,sto se meni jako svidja.
Nadam se da cu takav naci negdje u Sarajevu,jer mi FIS i nije tako blizu.A ne da mi se voziti 2,5 h polovinom 8-og mj. trudnoce....[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Krevetic ? (15.3.2014 15:06:13)


IZVORNA PORUKA: Mamina pčelica

Ja jos uvijek nisam kupila,ali nadam se da cu uskoro.
Taj 290 KM mi se ne cini skup,ali zavisi kakav je.Ja sam gledala u FIS-u (Vitez),cijena je oko 300 KM,ali je u kombinaciji s ''komodicom'' za bebine stvari i presvalacenje,sto se meni jako svidja.
Nadam se da cu takav naci negdje u Sarajevu,jer mi FIS i nije tako blizu.A ne da mi se voziti 2,5 h polovinom 8-og mj. trudnoce....[sm=smiley1.gif]

pa imaš fis u sarajevu u halilovićima




Mamina pčelica -> RE: Krevetic ? (16.3.2014 13:49:06)

Znam,ali su mi rekli da nema izbora kao u Vitezu,mada planiram navratiti cim budem u prilici.




salmy -> RE: Krevetic ? (16.3.2014 13:57:30)

IZVORNA PORUKA: Mamina pčelica

Ja jos uvijek nisam kupila,ali nadam se da cu uskoro.
Taj 290 KM mi se ne cini skup,ali zavisi kakav je.Ja sam gledala u FIS-u (Vitez),cijena je oko 300 KM,ali je u kombinaciji s ''''komodicom'''' za bebine stvari i presvalacenje,sto se meni jako svidja.
Nadam se da cu takav naci negdje u Sarajevu,jer mi FIS i nije tako blizu.A ne da mi se voziti 2,5 h polovinom 8-og mj. trudnoce....[sm=smiley1.gif]

Jucer sam vidjela u Konzumu na Koreji drveni extra,,ima madrac spustaju se stranice..skroz je povoljan..oko 140 KM..cini mi se..izlozen je uz bastenski namjestaj..pogledaj




Mamina pčelica -> RE: Krevetic ? (16.3.2014 15:18:32)

Hocu,hvala ti puno...




lejan -> RE: Krevetic ? (13.5.2014 22:04:29)

Zna li neko slucajno da li bilo gdje u Bih i gdje imaju u prodaji Bertoni krevetici, super mi izgledaju ali samo uspijevam naci ponudu iz Srbije i Hrvatske, cijena im je jako prihvatljiva s obzirom na to sta se dobije, krevetic je s komodom koja se kasnije moze skinuti, od oglradice se dobije radni sto a onaj osnovni dio ostaje kao krevet za veliko dijete, takodjer komoda se moze montirati sa strane koja vam odgovara, sve mi je super osim toga sto ne mogu nigdje da nadjen taj krevetic, postavila bih i sliku ali ne znam[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif] pa vas molim ako je iko vidio negdje nesto slicno da javi gdje[sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif]




lejan -> RE: Krevetic ? (13.5.2014 23:40:25)

http://www.netprodavnica.rs/index.php?route=product/product&path=41_96&product_id=29473
http://www.ready.rs/products/Oprema-za-bebe/Krevetici/4909.sr.html
na ovaj krevetic sam mislila u prethodnom postu, bila bih jako zahvalna ako neko ima bilo kakvu informaciju kako da dodjem do njega[sm=love.gif][sm=love.gif][sm=love.gif]




White rose -> RE: Krevetic ? (24.5.2014 0:03:10)

Skoro isti ovakav imaš u Fisu u Vitezu. Ima ih par na baby odjelu, a ima nešto i na namještaju. Ovo je ustvari krevet od 0-7 tj, poslije se skine krevetić i komoda i ostane krevet za dijete do 7. godine. Mislim da je bio negdje do 300 KM max.




SdZ -> RE: Krevetic ? (24.5.2014 0:35:26)

Fis 100%.

:-)




lejan -> RE: Krevetic ? (25.5.2014 22:18:59)

Vidjela sam taj u Fis-u ali mi je komodica s pogresne strane za moju sobicu a ne moze se montirati na drugu stranu pitala sam ih[sm=smiley13.gif] i on mi je bio lijep i da cjena je tu negdje oko 300 mozda malo vise




scarlett -> RE: Krevetic ? (22.6.2014 20:11:27)

Ako mislimo na isti krevetac iz FISa, ja svoj prodajem, pa ako ima zainteresiranih, neka se jave na PP.




Almasa_T -> RE: Krevetic... ? (19.8.2014 15:23:48)

Drsge moje imate li neke kratke savjete na sta posebno da obratimo pozornost kada kupujemo krevetic? Prva beba i mladi roditelji razumijete nas nadam se. :)




gvendolina -> RE: Krevetic... ? (20.8.2014 0:25:47)

najvaznije je da se moze podesavati po visini, a na vama je da odlucite koji vam je krevetic prakticniji drveni ili sa mrezicom. meni su jako prakticni ovi krevetici koji se mogu razmotirati pa da dijete moze koristiti i kada je vece. pogledajte ponudu po radnjama ima zaista divnih krevetica,a mislism da je tradeli u kiseljaku i dalje najpovoljniji. iscitajte i ovu temu ima dosta korisnih info




Visnja RR -> RE: Krevetic... ? (20.8.2014 0:32:33)


IZVORNA PORUKA: Almasa_T

Drsge moje imate li neke kratke savjete na sta posebno da obratimo pozornost kada kupujemo krevetic? Prva beba i mladi roditelji razumijete nas nadam se. :)


Gvendolina dobro reče ... kreni da čitaš od pocetka ovu temu i sve će ti se reći.... sve smo tako počinjale [sm=smiley1.gif]

dobrodošla na RR [sm=bravo.gif]




Almasa_T -> RE: Krevetic... ? (27.8.2014 12:54:23)

Hvala vam puno vec sam se dala u iscitavanje svih komentara od prije. :)




milenium -> RE: Krevetic... ? (29.8.2014 0:54:07)

razmišljam o kupovini novog krrevetića al ne znam koliko je to korisno i pametno. imam već jedan u sobi al u njemu već malena spava,al pošto nam stiže još jedna bebica ne znam što sad,kupiti još jedan il ovu izbacit iz krevetića ili nešto treće[sm=zmeden.gif]




gvendolina -> RE: Krevetic... ? (29.8.2014 13:51:46)

kupite veci krevet za malenu, koliko je njoj? ja sam gledala na piku prodaju one krevete iz ikea-e za 90 KM, oni su nesto manji i mora se uzeti madrac po mjeri imaju i ogradicu, izgleda ovako

a super su mi i oni kreveti sa ladicom





milenium -> RE: Krevetic... ? (1.9.2014 22:59:29)

ima sin veliki krevet s ladicom,možemo u nju staviti madrac ali meni se to rješenje ne sviša jer me strah da ne bi pao na nju ili da nebi stao na nju kad se noću ustaje na wc. a malenoj će biti 2 god kad se beba rodi.




bejbibi -> RE: Krevetic... ? (10.12.2014 22:26:57)

Zdravo zene,imam pitanjce...gdje se ima kupiti drzac za baldahin??? Ako neka zna u sarajevu gdje ili bihac..unaprijed zahvalna :)




Bella.88 -> RE: Krevetic... ? (15.12.2014 22:55:07)

Amko na Mojmilu,a mislim da imaš u skoro svim radnjama gde se prodaje oprema za bebe,
oprema za bebe na Socijalnoom-neznam naziv radnje
adax i ima na Dobrinji,tu sam videla prije 2god.




Visnja RR -> RE: Krevetic... ? (4.3.2015 13:12:24)


IZVORNA PORUKA: ellene

Pozdrav,

imam jedno pitanje u vezi drvenog krevetića. Neznma jesam li ja čudna i strašljiva, kod mene je to drvo bilo prekriveno sa svih strana da se dijete ne udari, osim one ogradice još jorgančiće prebacivala. Sad joj je 16 mj i skinuta su dva djela iznad glave i ispod noga. E mene sad strah skinuti i ostale jorgančiće da se nebi zaglavila rukica, nogica ili da se ne udari. Znam da moja mama nama nije ništa stavljala. Kakvo je kod vas?





rose -> RE: Krevetic... ? (4.3.2015 13:21:10)


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zdravo zene,imam pitanjce...gdje se ima kupiti drzac za baldahin??? Ako neka zna u sarajevu gdje ili bihac..unaprijed zahvalna :)


imam ja i baldahin i drzac ako bude pisonja, prodam ti [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>