RE: Krevetic... ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


LILLO -> RE: Krevetic... ? (2.9.2013 20:01:24)

Waoooo kako su vas pukli po usima za cijenu...ooooo pa to je uzasss..nisu normalni..900 km...materijal za ovaj krevetic je kostao 275 km..znam jer ova firma kupuje mat od firme u kojoj radim...pa ti sad skontaj marzu i ruke...sada posluju pod nazivom zim komerc...
A odmah cu vam reci da u fisu za 300km mozete kupiti isti i bolji krevetic sa punooo dodataka...materijal -drvo je istog kvaliteta...zato se nemojte zene, cure zalijetati i dzaba bacati pare...bolje te pare ostavite za neka kvalitetna i skupa kolica ili autosjedalicu...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Krevetic... ? (2.9.2013 20:14:16)


IZVORNA PORUKA: LILLO

Waoooo kako su vas pukli po usima za cijenu...ooooo pa to je uzasss..nisu normalni..900 km...materijal za ovaj krevetic je kostao 275 km..znam jer ova firma kupuje mat od firme u kojoj radim...pa ti sad skontaj marzu i ruke...sada posluju pod nazivom zim komerc...
A odmah cu vam reci da u fisu za 300km mozete kupiti isti i bolji krevetic sa punooo dodataka...materijal -drvo je istog kvaliteta...zato se nemojte zene, cure zalijetati i dzaba bacati pare...bolje te pare ostavite za neka kvalitetna i skupa kolica ili autosjedalicu...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Intelios sad Zim komerc????
ima li neki njihov link??
trebam kompletnu djeciju sobu...a kako vec imamo krevet dobro bi doslo da pogledam

btw

taj u fissu je "žklj" kvalitet u odnosu na ovaj.... vidjela oba




Visnja RR -> RE: Krevetic... ? (2.9.2013 20:25:24)

Ustvari nije bila radnja intelios nego isto nešto na I na Dobrinji pa se preselili na Ch.Vilu...bem ti mozak... je moglo biti Interijer?!!




shpagica -> RE: Krevetic... ? (2.9.2013 22:19:42)

InterioDesign, zatvorili su salon u Dobrini, ali stolarija i dalje radi na Kovačima.




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (7.10.2013 15:43:55)

i gdje da idme tražiti krevetac?

svidja mi se nešto ovako

http://www.cilek.com/en/baby_rooms/baby_dream/extendable_baby_bed




shej -> RE: Krevetic... ? (7.10.2013 15:56:01)

ako naletis negdje na ovakav ili nesto slicno, javi [sm=smiley1.gif]




Rio_de_Janeiro -> RE: Krevetic... ? (7.10.2013 18:42:39)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i gdje da idme tražiti krevetac?

svidja mi se nešto ovako

http://www.cilek.com/en/baby_rooms/baby_dream/extendable_baby_bed


Cilek BBI, oko 650€ [sm=smiley29.gif]
I ja sam tražila takav, ali mi je preskup [sm=smiley19.gif]




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 12:56:27)

znači nema nigdje [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 12:58:55)

zar nema na ovaj fol kreveta u onoj radnji a socijalnom....pored Mone...sad ne mogu imena da se sjetim[sm=smiley13.gif]
jesu i oni skuplji ali sa ja sa ovim ladicama kupila na poklon dok su bili u skenderiji za nekih 300 KM...
i slika mede nekoga je bila sa strane




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:01:47)

zar nema na ovaj fol kreveta u onoj radnji a socijalnom....pored Mone...sad ne mogu imena da se sjetimuser posted image


juče išla, nema




mayra -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:02:28)

Ja upadam na ovu temu ko padobranac. Nije da reklamiram MM, ali sam mu neku noc pokazivala ovaj krevetac i cijenu koju su oni stavili. Ako hocete moze vam on otprilike veceras reci cijenu koliko bi bio da se napravi po mjeri?




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:03:54)

ovakav isti?

pored cijene možel i vremenski period potreban za napraviti isti ?




mayra -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:06:00)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovakav isti?

pored cijene možel i vremenski period potreban za napraviti isti ?

Pa ti bi birala boju kakvu hoces :)
A kad kuhinju napravi i montira za 3 dana onda za krevetac ne treba puno :)




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:18:25)

:))) ajde javi.... kiss




salmy -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:22:13)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači nema nigdje [sm=smiley36.gif]

Jesi gledala na piku? imaju simpa skoro novih krevetica na taj fazon...U sustini Cilek je obicna spera koja je izlijepljena detaljima...Kupis obicni i sama sredis naljepnice




salmy -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:25:34)

http://www.pik.ba/artikal/8898569/djeciji-krevetic/

Nesto na ovaj fol...pogledaj ima simpa krevetica




mayra -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:27:28)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

:))) ajde javi.... kiss

Javim ti veceras sve. [sm=smiley1.gif]




mayra -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:28:46)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači nema nigdje [sm=smiley36.gif]

Jesi gledala na piku? imaju simpa skoro novih krevetica na taj fazon...U sustini Cilek je obicna spera koja je izlijepljena detaljima...Kupis obicni i sama sredis naljepnice

E ovo se slazem, obicna najjeftinija bijela iverica, i to od 16mm, na nju nalijepe naljepnica i ruckice ukrasne i prodaju za nenormalne cijene.cccc




scarlett -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:29:25)

Ovaj link je čini mi se bebacha davno postavila na ovoj temi http://imageshack.us/photo/my-images/215/krevetic1uu8.jpg/

Mi imamo ovakav, moja kuma i rodica i sve su zadovoljne s njim. Pošto je malcu sada preko 4 godine skinuli smo ovaj dio kao komodica da bi mu bilo šire, dušek svakako ide do kraja kreveta, a dužina mu je 160 cm.

Znalo se ponekada desiti, da i ja prespavam u njemu [sm=jezicek.gif] sa svojih skoro 80 kilica. Do sada mu ništa nije bilo. Mi smo zadovoljni, kupili u FISu, ne sjećam se cijene, čini mi se da je bilo nešto oko 400 KM ili čak i manje.




scarlett -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:30:35)

veeseelaa, mislim da oblikom podsjeća na taj što se tebi dopada, nije baš tako lijep, ali je jeftiniji, mi smo zadovoljni kvalitetom, ali je i puno ljepši u prirodi nego na slici.




animagical -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:31:20)

vesela, ima radnja prije kiseljaka...tradeli...mi smo tamo kupili krevetic, i bio je nekih skoro 200km jeftiniji nego isti takav u radnji na socijalnom ili opet isti takav u amku na mojmilu...

evo i link...ima simpa bijelih krevetica sa odgovarajucim komodicama
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=133




salmy -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:32:30)


IZVORNA PORUKA: mayra


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači nema nigdje [sm=smiley36.gif]

Jesi gledala na piku? imaju simpa skoro novih krevetica na taj fazon...U sustini Cilek je obicna spera koja je izlijepljena detaljima...Kupis obicni i sama sredis naljepnice

E ovo se slazem, obicna najjeftinija bijela iverica, i to od 16mm, na nju nalijepe naljepnica i ruckice ukrasne i prodaju za nenormalne cijene.cccc

Mi smo trazili djecaku veliki krevet..u Cileku nisu normalni...obicna iverica/ spera..ukrase ga sa jastucima prekrivacima(od 100 KM) i poludis kad ugledas...Mi narucli u Nobilu od bukve krevet odlican..kupila mi prekrivac super i ispalo extra...Hebo Cilek u Turskoj sve skupa ne vrijedi 100 KM...




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:51:17)


IZVORNA PORUKA: animagical

vesela, ima radnja prije kiseljaka...tradeli...mi smo tamo kupili krevetic, i bio je nekih skoro 200km jeftiniji nego isti takav u radnji na socijalnom ili opet isti takav u amku na mojmilu...

evo i link...ima simpa bijelih krevetica sa odgovarajucim komodicama
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=133



o baš ti hvala za info
išla sma davno jendom u tradeli
al kako si dovukla krevetac u Sa?? jesil isti uzela rasklopljen il kako???




veeseelaa -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:53:11)


IZVORNA PORUKA: scarlett

Ovaj link je čini mi se bebacha davno postavila na ovoj temi http://imageshack.us/photo/my-images/215/krevetic1uu8.jpg/

Mi imamo ovakav, moja kuma i rodica i sve su zadovoljne s njim. Pošto je malcu sada preko 4 godine skinuli smo ovaj dio kao komodica da bi mu bilo šire, dušek svakako ide do kraja kreveta, a dužina mu je 160 cm.

Znalo se ponekada desiti, da i ja prespavam u njemu [sm=jezicek.gif] sa svojih skoro 80 kilica. Do sada mu ništa nije bilo. Mi smo zadovoljni, kupili u FISu, ne sjećam se cijene, čini mi se da je bilo nešto oko 400 KM ili čak i manje.



uh extra je




animagical -> RE: Krevetic... ? (9.10.2013 13:54:13)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: animagical

vesela, ima radnja prije kiseljaka...tradeli...mi smo tamo kupili krevetic, i bio je nekih skoro 200km jeftiniji nego isti takav u radnji na socijalnom ili opet isti takav u amku na mojmilu...

evo i link...ima simpa bijelih krevetica sa odgovarajucim komodicama
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=133



o baš ti hvala za info
išla sma davno jendom u tradeli
al kako si dovukla krevetac u Sa?? jesil isti uzela rasklopljen il kako???

rasklopljen, ali stane fino u auto, na zadnje sjediste, malo nakosis i eto...lako se to sklapa... kod njih smo kupili i madrac, memory pjena, antialergisjki, za 60 KM...krevetic bio 220 KM... pa ti vidi kolika je razlika u odnosu na isto to u sa...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>