RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


Galicia -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:08:24)

Ja i jasmin cemo otvoriti par "temica", i garantujem vam da cemo biti 1 u Evropi. [sm=jezicek.gif]
A nagradu svoju, to putovanje u Egipat prepusticu jasmin.




R&T@ -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:09:30)

Kako ce anonimne kupiti bodove?

Da "istresem malo prljavog vesa"[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:18:36)


IZVORNA PORUKA: tajra

Kako ce anonimne kupiti bodove?

Da "istresem malo prljavog vesa"[sm=smiley36.gif]


kako dati nagradu anonimnom ...nikako .. nemabodova [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (8.3.2013 22:18:55)

[Sadržaj poruke je obrisan]




jasmin -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:24:54)

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja i jasmin cemo otvoriti par "temica", i garantujem vam da cemo biti 1 u Evropi. [sm=jezicek.gif]
A nagradu svoju, to putovanje u Egipat prepusticu jasmin.

Sta u Evropi.....na planeti sine.
[sm=jezicek.gif][sm=sad.gif][sm=bravo.gif]
Ako ćemo ići idemo zajedno hahaha.




Galicia -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:32:35)

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]
Oplakah.
Zamisli ovo....
Zamisli ono....
(zamislila sam nas u milion tema, situacija)
I skontam da bi smo ja i ti digle RR samo takav rejting. Trebaju nas placati.[sm=smiley36.gif]

Odustajem od nagradne igre.




rerica -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:48:20)

http://balkantajms.com/zena-mu-zapalila-bmw-a-jer-joj-nije-kupio-ni-ruzu-za-8-mart/

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Volim Te! -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:50:52)

Otkljucajte temu svekrve i sve cemo pibijediti [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Volim Te! -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (8.3.2013 22:52:57)


IZVORNA PORUKA: rerica

http://balkantajms.com/zena-mu-zapalila-bmw-a-jer-joj-nije-kupio-ni-ruzu-za-8-mart/

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ne mogu da verujem [sm=kuza.gif][sm=kuza.gif]




Marija13 -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 8:41:51)

Mozemo li za vrijeme trajanja nagradne igre razgovarati o pravilima i pojasnjavati iste?




EEDITH -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 9:27:21)

ja svoje bodove prepuštam jasmin i galiciji [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif],

ali hoću razglednicu iz Egipta-to je uslov [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 11:14:28)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Mozemo li za vrijeme trajanja nagradne igre razgovarati o pravilima i pojasnjavati iste?


moyemo to isada..da ne bude nejasnoca kad krene ..svakako ova tema služi za pojasnjenje i navijanje




Marija13 -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 15:38:50)

Nejasno mi kako ce se pratiti aktivnosti na facebooku, vidim da se i to pominje?


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Marija13

Mozemo li za vrijeme trajanja nagradne igre razgovarati o pravilima i pojasnjavati iste?


moyemo to isada..da ne bude nejasnoca kad krene ..svakako ova tema služi za pojasnjenje i navijanje





Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 15:40:41)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Nejasno mi kako ce se pratiti aktivnosti na facebooku, vidim da se i to pominje?


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Marija13

Mozemo li za vrijeme trajanja nagradne igre razgovarati o pravilima i pojasnjavati iste?


moyemo to isada..da ne bude nejasnoca kad krene ..svakako ova tema služi za pojasnjenje i navijanje




programeri su sve uvezali u sistem bodovanja ...




mamaibabo -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 15:51:19)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja uopšte ne zna što se talmičimo, mislim zna se da smo najbolje :)

al eto nek im bude...
da im dokažemo...


joj kad sve zabčlikira kod na su ponedlejka u 8 ujutro...

molim da se programerima zahtjeva pristup forumu bez smetnji osobito da nam nije otežano otvaranje prozočića...imamo posla[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mamaibabo -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 15:55:55)

jasamo zelim zahvati portalu i forumasicama na neizmjernoj pomoci kad sam god postavila neki upit [sm=bravo.gif]
za meneste svakako najbolji ,nemam namjeru se takmiciti al bit cu aktivna zbog tima usput koristim priliku da zamolim da se otvoritema za bebe(ili djete) od godinu dana ,fakat treba meni prvoj a mislim da ce se mnoge sloziti samnom[sm=smiley1.gif]
i da kako funkcijonise taj chat [sm=zmeden.gif] ja kad god to otvorim zgleda mi kao i svaka tema na forumu jel to tako i treba[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
hvala jos jednom[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 16:17:07)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo

jasamo zelim zahvati portalu i forumasicama na neizmjernoj pomoci kad sam god postavila neki upit [sm=bravo.gif]
za meneste svakako najbolji ,nemam namjeru se takmiciti al bit cu aktivna zbog tima usput koristim priliku da zamolim da se otvoritema za bebe(ili djete) od godinu dana ,fakat treba meni prvoj a mislim da ce se mnoge sloziti samnom[sm=smiley1.gif]
i da kako funkcijonise taj chat [sm=zmeden.gif] ja kad god to otvorim zgleda mi kao i svaka tema na forumu jel to tako i treba[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
hvala jos jednom[sm=bravo.gif]


tema za chatanje
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1584737/mpage_139/tm.htm#1591970

nove chat teme nećemo otvarati jer ubijaju forum tj ne piše se tamo gdje treba da se rješava neki problem ili diskutuje sa savjetima o nekom "problemu"...na chat temama svi ti savjeti odlaze u nepovrat obzirom da se chat teme brišu...




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 21:59:32)

Kapiteni spremni!! :))))

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151502596926259&set=a.420007181258.213876.306328761258&type=1&theater




mamaibabo -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (9.3.2013 22:12:08)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (10.3.2013 12:01:18)

Savjeti:

kad pišete dnevnik mora biti svima vidlji!




sporty mamaa -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (10.3.2013 14:39:59)

Ja sam prilicno sigurna u pobjedu rr ba[sm=smiley14.gif][sm=smiley14.gif] I ja cu se aktivirati malo ovih dana, prije sam bila aktivnija, a s dvoje djece malo teze.




Hannica -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (10.3.2013 14:44:52)

Ja ne zelim da se takmicim za sebe ali bih rado dala svoj doprinos forumu,da li se racunaju postovi od svih forumasica ili se moras prijaviti da bi ucestvovao u toj igri? [sm=zmeden.gif]




sporty mamaa -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (10.3.2013 14:47:28)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja ne zelim da se takmicim za sebe ali bih rado dala svoj doprinos forumu,da li se racunaju postovi od svih forumasica ili se moras prijaviti da bi ucestvovao u toj igri? [sm=zmeden.gif]


Ja mislim da se ne moras nigdje prijaviti. Nisam ni ja dobro skontala, ali mislim da koji RR bude najaktivniji u ovom periodu da pobjeduje. Ne volim bas citat pravilnike[sm=jezicek.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (10.3.2013 15:14:22)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja ne zelim da se takmicim za sebe ali bih rado dala svoj doprinos forumu,da li se racunaju postovi od svih forumasica ili se moras prijaviti da bi ucestvovao u toj igri? [sm=zmeden.gif]


Ja mislim da se ne moras nigdje prijaviti. Nisam ni ja dobro skontala, ali mislim da koji RR bude najaktivniji u ovom periodu da pobjeduje. Ne volim bas citat pravilnike[sm=jezicek.gif]


ne treba nikakva posebna prijava...
ali treba biti ulogovan na RR.ba ... ili ako neko nije prije bio na RR.ba da se registrje kako bi se ulogovao....
jer da bi ste bili aktivni na portalu treba da to radite pod svojim nickom (za pojedinačne nagrade) a svi vaši bodovi se zbrajaju za RR.ba...

[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (10.3.2013 15:16:27)

još jedam savjet:

kada ugledate bilo gdje na portalu šareno drvo ( ovaj naš novi logo) kliknite na njega...tako ste ubrali jedno stablo i stvarate svoju šumu tj bodove...
a ako ugledate isto to stablo ali zlatne boje opet klik na njega i automatski dobijate nagradu za taj dan ( u pravilniku piše da je to poklon bon koji daje Lisca)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>