Zvijezda JOHNSON''S® baby kalendara za 2014 (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Visnja RR -> Zvijezda JOHNSON''S® baby kalendara za 2014 (11.10.2013 13:54:34)

Drage mame ponovo biramo zvjezdicu JOHNSON''S® baby kalendara ali ovaj put za 2014!

Ako imate bilo kakve nejasnoće oko slanja fotografija pišite nam ovdje na temi
ili na mail johnsonsbaby@danu.biz

Pije nego pošaljete fotografiu pročitajte uputsvo u pravilniku

2. Karakteristike fotografije
Nije poželjno da fotografija pokazuje previše golišavosti Vaše bebe, posebno nisu dozvoljene fotografije gdje se vide genitalije.
Primjer pravilne fotografije: vidi se samo glava s mokrom kosicom s pjenom od šampona, sušenje ili češljanje kosice dok je beba umotana u peškir ili adekvatan odjevni predmet, ili beba u kadici ali je veći dio tijela Vaše bebice potpuno zaklonjen, ili igra Vaše bebice prije ili poslije kupanja, simpatični osmjeh, pogled ili neka suzica za vrijeme kupanja i sl. Nije dozvoljeno da se na fotografiji nalazi proizvod, logo ili natpis koji na bilo koji način konkurira JOHNSON''S® baby proizvodima. Fotografije ne mogu sadržavati link na neku drugu stranicu.
Fotografije treba da zadovoljavaju određen kvalitet, slikano fotoaparatom ili mobilnim aparatom sa minimalnom rezolucijom 3 Mpx i minimalne širine 1600 px radi mogućnosti korištenja fotografije u štampi kalendara.
Fotografije trebaju biti u boji i bez stilskih dodataka i da nije objavljivana u drugim medijima.

http://www.ringeraja.ba/zvijezda-johnsons-baby-kalendara-2014-pravilnik




Sonja -> RE: Zvijezda JOHNSON''S® baby kalendara za 2014 (11.10.2013 14:42:32)

kako se glasa i od kad za ovih 100 beba...da li ide samo like ispod slike ovdje na rr ili??




Visnja RR -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (11.10.2013 14:51:17)

pročitaj pravilnik Sonja [sm=smiley31.gif]
još uvjek nije počela faza glasanja...

Članovi i posjetioci portala www.ringeraja.ba će biti u mogućnosti da svojim glasovima (klikom na dugme Glasaj) odaberu 100 najsimpatičnijih fotografija od 08. 11. do 28. 11. 2014.godine. Od tih 100 fotografija će uredništvo odabrati 12 fotografija po jednu za svaki mjesec u godini. A svih 100 najsimpatičnijih fotografija će biti prikazane na stranici ringeraja.ba.
Roditelji opcijom Share ili Like (ispod fotografije) mogu pozivati svoje prijatelje da podrže njihovog mališana.


dakle do 8.11 saljemo fotke.. a onda ide glasanje...glasae se na dugme GLASAJ koje se sada ne vidi...
share, laik služe samo da obavjestimo prijatelje ili da malo diskutujemo o fotkici...





vila_7 -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (11.12.2013 13:49:24)

Mene zanima hoce li izabrana djecica dobiti ovaj kalendar ili ?




M kao Mama -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (11.12.2013 13:53:23)


IZVORNA PORUKA: vila_7

Mene zanima hoce li izabrana djecica dobiti ovaj kalendar ili ?



pa naravno da hoćete, do sada je čak bila i neka zabavica za pobjednike,

čestitke tvojoj curi




vila_7 -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (11.12.2013 13:56:20)

hvala [sm=smiley1.gif]




raspolozena mama -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (3.1.2014 22:09:21)

dobili smo po 5 stonih i 5 zidnih kalendara i kesu punu sponzorovih proizvoda :) [sm=bravo.gif]
Moja Alma je izabrana za mjesec mart ...

http://www.ringeraja.ba/clanak/zvijezda-johnsons-baby-kalendara--mart-2014_2013.html


na druženje nismo nažalost mogli doći jer mi je nažalost dan ranije preminula svekrva pa smo morali na put da sve izogranizujemo i poplaćamo, no nećemo o tome ovdje...




vila_7 -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (5.1.2014 12:01:46)

lijepe oke, cestitam jos jednom sto je izabranaza mart !
Ni mi nismo nazalost bili na druzenju a paketicu se nadamo, pogotovo da mama na radni stol moze staviti kalendarcic,zapravo 2 jer ce vjerovatno jedan stalno biti na petom mjesecu [sm=smiley36.gif]




raspolozena mama -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (6.1.2014 16:14:02)

tako je isto kod njene kume, kaže, odmah će da ga okači u svoj salon, ko kad najviše vremena tamo provodi, da je svaka mušterija vidi, a stalno će biti na mjesecu martu [sm=smiley36.gif]




vila_7 -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (14.1.2014 20:07:06)

samo da pitam hocemo li dobiti taj poklon paket mi koji nismo bili?




vila_7 -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (18.1.2014 10:24:56)


IZVORNA PORUKA: vila_7

samo da pitam hocemo li dobiti taj poklon paket mi koji nismo bili?



mog paketa jos nema!? Hocu li ga uopce dobiti?




Visnja RR -> RE: Zvijezda JOHNSON''''S® baby kalendara za 2014 (18.1.2014 12:06:59)

hoćeš draga .

ljudi iz J&J su cjelu proslu sedmicu bili na putu....vjerujem da ce slati u toku sljedece sedmice




Stranica: [1]