RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


minie -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 21:58:08)

Iskrene cestitke i sve najbolje djecaku i mami [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




rerica -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 22:05:32)

iskrene cestitke klemzi,zajedno slavimo rodjkas[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Crnkica -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 22:07:33)

Čestitam klemzi i želim ti brz oporavak,a malenom dug i sretan život...[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




senka27 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 22:14:04)

cestitke od srca[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IceRose -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 22:26:16)

CESTITAM MILA [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Adria -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 22:29:55)

Draga Klemzi, drugarice, dobrice, majčice, da vas dragi Allah sačuva u životu i zdravlju i sreći što duže! Da ti u srcu više nikad ne bude ni straha ni tuge, da te poštedi brige, sekiracije, suza... da ti sinčina odraste u zdravog lijepog i dobrog čovjeka kakva mu je majčica! Da bude dobrog zdravlja i on i vi, ma jojjj ne znam šta pišeeeemm.. mogu samo da zamislim tvoju sreću danaas!!!

Ljubim te od sveg srca! I puno puno toplih i iskrenih želja šaljem!!!

evo jedan velikiiii bukeeetiiić za mamuuuu [img]http://yoursmiles.org/tsmile/bouquet/t4414.gif[/img]

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] [sm=sloncek.gif] i jedno kolence naravno se moralo zaigrati [sm=smiley36.gif]




hatepsut -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 22:40:39)

Draga moja Klemzika,rasplakala sam se :( al od radosti [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]

Zelim ti sve najljepse ,da se sto prije oporavis !Momku zelimo sretno djetinjstvo i dug zivot ! Ljubi ga tetka [sm=bravo.gif]




Super Beba -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 0:54:27)

Divnih li vijesti! [sm=rozica.gif]

Draga Klemzi, želim vam svu sreću ovog svijeta! Malom paši dug i sretan život!
Ti nam se brzo oporavi!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Carobno jutro -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 1:13:50)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=love.gif][sm=love.gif][sm=love.gif][sm=love.gif]

Evo i ovdje da napisem i pritefterim...cestitke od srca...i da nam pasa bude sretan, zdrav i uvijek nasmijan[sm=bravo.gif]




Bebica11 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 3:18:54)

MasaAllah moja Klemzi...da ti bude ziv I zdrav I da se brzo oporavis aBd pa se druzimo skupa I na tema o bebama aBd[sm=bravo.gif]




kupina -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 7:56:22)

Masallah [sm=bravo.gif] neka vam je živ i zdrav[sm=bravo.gif]
Brz oporavak ti želim[sm=bravo.gif]




Ninushka -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 10:01:03)

Iskrene čestitke Klemzi!!!!! [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Cenzura83 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 10:27:16)

Drug moj čestitam od srca, nek vam bude zdrav i živ insallah[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Medi_87 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 10:43:45)

Klemzi dusice draga od srac ti cestitam na rodjenju sincica evo i ovdje, Allah Mubarek Olsun da vam je zdrav i ziv puno puno godina i da vas sreca uvijek prati u zivotu, ljubimo vas puno moji djecaci i ja [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Miimy -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 10:56:07)

cestitke od <3 da ste mi uvijek nasmijani,veseli zdravi i da Vas cuva dragi Bog pusa Velika




idana_85 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 11:07:48)

Cestitam mila, neka je sa srecom, da ste zivi i zdravi,sve najbolje [sm=smiley19.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




brzamala -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 11:14:27)

Klemzika draga, cestitam od srca[sm=bravo.gif] Zelim ti sto brzi oporavak a bebac da bude ziv, zdrav i sretan svojoj mami[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Zelimo_bebu -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 11:38:01)

Samo cu jedno kolce oplest...toliko sam sretna [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] grlite se, mazite, ljubite,....




vila_7 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 11:45:46)

Klemzi suncice nasa draga srca punog radosti ti cestitam na rodjenju sina prelijepog imema. Da ga u zivotu prate samo zdravlje sreca i veselja i da dugo pozivi sa svojim roditeljima.




SdZ -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 12:08:02)

Aaaaa...
Kako lijepa vijest. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Dragi roditelji, iskrene cestitke i najljepse zelje, da duuugooo budete veseli i zdravi uz svog bebaca.

A ti, bebice, budi duuugoo, duuugooo veseo, zdrav i ponos svojih roditeljima.

Klemzi draga, brz oporavak. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




mamaajna -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 18:58:30)

[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=bravo.gif]




palma -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 19:44:12)

Čestitke roditeljima. I sve najbolje i njima i dječaku, prelijepo ime za dječaka, nešto mi poznato[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif].




scarlett -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 20:10:43)

Najljepše čestitke klemzi [sm=smiley27.gif]




aazra -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 21:18:29)

Divna vijest...[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif] [sm=sloncek.gif]

Klemzi sve najbolje ti zelim i tebi i djecaku i sretnom babi naravno, uzivajte u dugoocekivanoj sreci [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]





salmy -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (9.11.2013 21:42:00)

Čestitkama se pridruzujemo i mi [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>