RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


damma -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (10.11.2013 8:46:00)

mashallah, predivne vijesti [sm=bravo.gif]
draga klemzi da momak bude zdrav i ziv duuuugo a i vi snjim, da vasa sreca ostane vjecna..
a od sledece godine aBd nas dvije zajedno slavimo rodjendane [sm=smiley1.gif]




mum82 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (10.11.2013 13:26:07)

cestitamo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tratinčicaa -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (10.11.2013 16:10:45)

Gđo Klemzi, Allah mubarek! Živ i zdrav bio puuuno godina zajedno sa svima vama. Brz oporavak ti želim [sm=smiley31.gif][sm=rozica.gif]




dzenyA -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (10.11.2013 23:21:32)

Klemzi da ti je ziv i zdrav sto i kusur godina [sm=bravo.gif]




tajcika -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (11.11.2013 9:26:35)

draga Klemzi, neka je hairli i sa srecom i da puno godina budete zdravi i sretni i uzivate u svojoj sreci ovo je vijest koja popravlja ovo jutro [sm=sloncek.gif]




Amyla -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (11.11.2013 13:40:45)

Masallah mila moja, Allah Mubarek Olsun, neka vam je ziv i zdrav princ dragi, a mami brz oporavak [sm=rozica.gif]




Almuccia -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (11.11.2013 19:33:14)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Cestitke




Andy_Bec23 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (12.11.2013 16:43:49)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Drage moje, meni je zapala velika cast da vas obavijestim da je nasa lijepa zajednica bogatija za jos jednog djecaka.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Naime, nasa prekokrasna klemzi ja danas 11:50 postala ponosna majcica malom Ishaku. Pasha je (kao i njegova tetka Pi) skolska beba teska 3400g i duga 52cm. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Mama je dobro, javila se...presretna je, ponosna i kao uvijek prekokrasna. [sm=smiley16.gif][sm=smiley16.gif]Ishak nam je stogao carskim rezom...vise detalja ne znam...ali nisu ni bitni.
Od srca zelim dobrodoslicu malom pashi!!Neka ga dragi Bog cuva, neka bude ziv, zdrav i veseo svojim roditeljima puno godina.[sm=metulj.gif][sm=metulj.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]
Cestitke mojoj dragoj klemzi...[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif] Ljubim te sto puta..i od srca se molim da ova sreca koju sada osjecas potraje vjecno.
Naravno, da ne zaboravim i ponosnog babu..Ima da mu se pomijesaju svi durovi i molovi kad Ishak zapjeva insaAllah!!!
A sad tetke, zaigrajte neka se server srusi...[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Njljepsi dan rodjena ima :-) Na mnoj rodjendan moja klemzi da ste mi zivi i zdravi ljubim vas najvise cestitke




Adana -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (13.11.2013 18:05:10)

Castitam!!! [sm=bravo.gif]




delfin -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (14.11.2013 12:15:13)

iskrene čestitke[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image], sve najljepše tebi, tvojoj porodici i malom bebaću




mamine oci -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (15.11.2013 8:59:50)

Lijepa moja,divna klemzi od srca iskrene cestitke velika pua za Ishaka ljubi ga teta Adela :*




klemzi -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (16.11.2013 21:36:13)

Najdraže moje...hvala vam na predivnim željama...i hvala vam što je moj Ishak unio toliko radosti i u vaša srca...naša je preplavio ponosom, srećom i ljubavi...volimo vas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




madam x -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (16.11.2013 22:05:53)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Najdraže moje...hvala vam na predivnim željama...i hvala vam što je moj Ishak unio toliko radosti i u vaša srca...naša je preplavio ponosom, srećom i ljubavi...volimo vas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]
[sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (20.11.2013 12:30:21)

Sa velikim zakasnjenjem, pridruzujem se cestitkama.
Zivi, zdravi i veseli da budete duga vijeke. Cestitke tebi, tvome muzu, vasim porodicama. Brzo nam se oporavi i javi. [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]