RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


pocahontas -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 11:38:44)

mama alma, o kome pričaš - o starijoj ili o mlađoj?




M kao Mama -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 11:40:40)


IZVORNA PORUKA: pocahontas

mama alma, o kome pričaš - o starijoj ili o mlađoj?



ma o starijoj, kakva mlađa, njoj je tek 20 mjeseci, i nju ne zanimaju fini radovi, samo rušenje i havarje, hahah




MicoTico -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 11:44:37)

IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja sam ostala zapanjuenja, da ne kažem nešto drugo, kada sam vidjelaneke crteže, prosto ne mogu da vjerujem da su to djeca nacrtala, ali zaista, čak šta više ni sama ne bih znala tako, ali očito je riječ o vanserisjkim talentima, i vjeruj da roditelji guraju takvu djecu u tom pravcu, svaka čast


Da potpišem, šteta je da ovakvi talenti propadnu.
Moja M baš lijepo crta, ali kad vidim neke crteže, baš i nije neki talenat.




Anoniman -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 12:07:00)


IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Jedna od ljepsih tema na RR [sm=bravo.gif]

Kad sam mu rekla sta je tema, kaze Mak: "A moze li crtez bez princeze?"
Mak Kuric, 5 godina

[img]http://www4.slikomat.com/13/0216/th7-princ.jpg[/img]


Diiiivan, Mak svaka cast!




Anoniman -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 12:10:05)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: salmy

Gledajuci slike malih umjetnika,skontah kako moj decko pojma nema,u odnosu na vrsnjake od 4 godine [sm=smiley13.gif]
Osim sto crta lijevom rukom jos je i smoto

Sad sam mu pokazala Vase crteze i dala papir i olovku
Ovo su princ i princeza[sm=smiley36.gif] cak je i svoje ime naopako napisao

ps: nije na mamu[sm=smiley36.gif]

http://slkm.at/5633050

[img]http://www.dodaj.rs/f/14/XP/1ziSkqtd/u3o-photo1.jpg[/img]


da se ne lažemo, ovo je nekako realno za većinu dječaka ovog uzrasta...i mi smo tu negdje [sm=sad.gif]



sličnog sam mišljenja, ja sam ostala zapanjuenja, da ne kažem nešto drugo, kada sam vidjelaneke crteže, prosto ne mogu da vjerujem da su to djeca nacrtala, ali zaista, čak šta više ni sama ne bih znala tako, ali očito je riječ o vanserisjkim talentima, i vjeruj da roditelji guraju takvu djecu u tom pravcu, svaka čast


salmy i moja je ljevak, na mom zidu postoji slika moja porodica kako nas je ona nacrtala, to je piš živi još svi naopačke napisani, ona je sada prvi razred i neki dan joj diktiram moj broj mob komplet svih 9 brojeva naopao napisa, to je to njihovo zrcalno gledanje , proči će. Sad zaista lijepo crta, svaki dan se iznenadim kad joj pogledam sveske, baš me iznenađuje, od onakvog apstraktnog pogleda, sad već dobijalo konture i oblike,

Mama_alma, moja F nije ljevak pa je imala fazu naopakog pisanja slova i brojeva. I dana danas zna pogrijesiti...Imancica je ljevak, i njoj se zna desiti to preslikavanje slova i brojeva...Mislim da to nema veze sa tim da li je ljevoruk ili desnjak...Jednostavno, desava se kod mnoge djece.




Mya_81 RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 12:15:18)

Ma, sta vam je, niko ne moze parirati nasoj Zlatokosoj [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 12:20:47)

Kod moje F u razredu ima jedan djecak koji crta...ma boli glava. Jha to u zivotu nisam vidjela. Savrseno.
Steta sto mu mama nije na rr, pomeo bi nas[sm=smiley36.gif]

Moja djeca su prosjecna, mislim, iz likovnog za svoj uzrast.




pocahontas -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 12:23:00)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ma, sta vam je, niko ne moze parirati nasoj Zlatokosoj [sm=jezicek.gif]

[sm=love.gif]




teacher75 -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 12:53:08)


IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Jedna od ljepsih tema na RR [sm=bravo.gif]

Kad sam mu rekla sta je tema, kaze Mak: "A moze li crtez bez princeze?"
Mak Kuric, 5 godina

[img]http://www4.slikomat.com/13/0216/th7-princ.jpg[/img]


ja ne bih znala ovako lijepo nacrtati, posebno konja[sm=bravo.gif]svaka cast[sm=smiley1.gif]




pocahontas -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 13:11:03)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Jedna od ljepsih tema na RR [sm=bravo.gif]

Kad sam mu rekla sta je tema, kaze Mak: "A moze li crtez bez princeze?"
Mak Kuric, 5 godina

[img]http://www4.slikomat.com/13/0216/th7-princ.jpg[/img]


ja ne bih znala ovako lijepo nacrtati, posebno konja[sm=bravo.gif]svaka cast[sm=smiley1.gif]


nego, mama Cmokvice priznaj da je neko pomagao djetetu [sm=smiley36.gif][sm=muca.gif]




škorpija -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 13:24:44)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Jedna od ljepsih tema na RR [sm=bravo.gif]

Kad sam mu rekla sta je tema, kaze Mak: "A moze li crtez bez princeze?"
Mak Kuric, 5 godina

[img]http://www4.slikomat.com/13/0216/th7-princ.jpg[/img]


ja ne bih znala ovako lijepo nacrtati, posebno konja[sm=bravo.gif]svaka cast[sm=smiley1.gif]


nego, mama Cmokvice priznaj da je neko pomagao djetetu [sm=smiley36.gif][sm=muca.gif]

[sm=smiley4.gif]




zunga -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 16:54:54)

Meni se cini da se i neke mame ili tate natjecu za nagradu[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif]




jasmin -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 18:15:26)


IZVORNA PORUKA: zunga

Meni se cini da se i neke mame ili tate natjecu za nagradu[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif]

Čini ti se [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif].




Visnja RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 18:19:27)

jest mi sladak taj smajli sto skace [sm=zz_bounce.gif]

ja Asju ne mogu nagovoriti da nacrta ni princa ni princezu...kaze da ne zna i ne voli to.... i pita me moze li Max (nas psic) biti princ pa da ga nacrta... [sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (17.2.2014 18:21:56)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jest mi sladak taj smajli sto skace [sm=zz_bounce.gif]

ja Asju ne mogu nagovoriti da nacrta ni princa ni princezu...kaze da ne zna i ne voli to.... i pita me moze li Max (nas psic) biti princ pa da ga nacrta... [sm=smiley36.gif]

Pa nek' proba,nek' mu nacrta krunu i njegov 'dvorac',možda baš njena domišljatost bude najviše nagrađena [sm=bravo.gif].




Honey3 -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (18.2.2014 12:00:21)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: salmy

Gledajuci slike malih umjetnika,skontah kako moj decko pojma nema,u odnosu na vrsnjake od 4 godine [sm=smiley13.gif]
Osim sto crta lijevom rukom jos je i smoto

Sad sam mu pokazala Vase crteze i dala papir i olovku
Ovo su princ i princeza[sm=smiley36.gif] cak je i svoje ime naopako napisao

ps: nije na mamu[sm=smiley36.gif]

http://slkm.at/5633050

[img]http://www.dodaj.rs/f/14/XP/1ziSkqtd/u3o-photo1.jpg[/img]


da se ne lažemo, ovo je nekako realno za većinu dječaka ovog uzrasta...i mi smo tu negdje [sm=sad.gif]

I poneku djevojcicu [sm=sad.gif] Moja stvarno ne crta dobro,ustvari mislila sam da je to ok za njen uzrast,ali kad vidim ovdje radove,mislim da zaostajemo [sm=jezicek.gif] Sinoc joj govorila da nacrta princezu,kaze ona da ne zna crtati krunu [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:06:22)

Evo i naš crtež prijavljujemo za takmičenje [sm=smiley14.gif] Da se ne lažemo ovo je više da se Pocy i salmy nasmiju i da vide da uvijek može gore[sm=smiley36.gif], ali ma kako nezgrapan meni je divan[sm=smiley27.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0219/7e2-crtez-.jpg[/img]




pocahontas -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:10:32)


IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo i naš crtež prijavljujemo za takmičenje [sm=smiley14.gif] Da se ne lažemo ovo je više da se Pocy i salmy nasmiju i da vide da uvijek može gore[sm=smiley36.gif], ali ma kako nezgrapan meni je divan[sm=smiley27.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0219/7e2-crtez-.jpg[/img]

[sm=love.gif][sm=bravo.gif]
ovo ima dušu [sm=smiley1.gif]




leona81 -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:15:49)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jest mi sladak taj smajli sto skace [sm=zz_bounce.gif]

ja Asju ne mogu nagovoriti da nacrta ni princa ni princezu...kaze da ne zna i ne voli to.... i pita me moze li Max (nas psic) biti princ pa da ga nacrta... [sm=smiley36.gif]



nece ni M da nacrta kaze moze li my little pony




škorpija -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:15:50)

pocy [sm=smiley31.gif]




pocahontas -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:16:17)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj tiki tebe, pa gdje žeš to djetetu spominjat
moja je nacrtala princezu , nije loša al je malo retardirana, ima tri noge [sm=jezicek.gif] kao da je iz Hirosime
hahahah o moj Bože

ta uuopće znači Okaidi? [sm=smiley36.gif]

ostalo je da je oboji, al vala mogla bi drugu nacrtat [sm=jezicek.gif] da se ne brukamo medj ove divne radove [sm=bravo.gif]

svaka čast za dječicu, divni radovi


čuj tri noge [sm=sad.gif] bona, da nije dijete princa nacrtalo [sm=jezicek.gif]




bananica -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:19:45)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Jedna od ljepsih tema na RR [sm=bravo.gif]

Kad sam mu rekla sta je tema, kaze Mak: "A moze li crtez bez princeze?"
Mak Kuric, 5 godina

[img]http://www4.slikomat.com/13/0216/th7-princ.jpg[/img]


ja ne bih znala ovako lijepo nacrtati, posebno konja[sm=bravo.gif]svaka cast[sm=smiley1.gif]


nego, mama Cmokvice priznaj da je neko pomagao djetetu [sm=smiley36.gif][sm=muca.gif]

[sm=smiley4.gif]





bravoooo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], iako ja ne mogu sebe da ubijedim da je ovo dijete crtalo, a ni bojilo




škorpija -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:20:17)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj tiki tebe, pa gdje žeš to djetetu spominjat
moja je nacrtala princezu , nije loša al je malo retardirana, ima tri noge [sm=jezicek.gif] kao da je iz Hirosime
hahahah o moj Bože

ta uuopće znači Okaidi? [sm=smiley36.gif]

ostalo je da je oboji, al vala mogla bi drugu nacrtat [sm=jezicek.gif] da se ne brukamo medj ove divne radove [sm=bravo.gif]

svaka čast za dječicu, divni radovi


čuj tri noge [sm=sad.gif] bona, da nije dijete princa nacrtalo [sm=jezicek.gif]


mame sram vas bilo[sm=jezicek.gif]




Mya_81 RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:21:20)

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo i naš crtež prijavljujemo za takmičenje [sm=smiley14.gif] Da se ne lažemo ovo je više da se Pocy i salmy nasmiju i da vide da uvijek može gore[sm=smiley36.gif], ali ma kako nezgrapan meni je divan[sm=smiley27.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0219/7e2-crtez-.jpg[/img]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Sta hoces, ima sve...i princa i princezu i dvorac i sunce [sm=zz_biggrin.png]




veeseelaa -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (19.2.2014 22:27:53)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj tiki tebe, pa gdje žeš to djetetu spominjat
moja je nacrtala princezu , nije loša al je malo retardirana, ima tri noge [sm=jezicek.gif] kao da je iz Hirosime
hahahah o moj Bože

ta uuopće znači Okaidi? [sm=smiley36.gif]

ostalo je da je oboji, al vala mogla bi drugu nacrtat [sm=jezicek.gif] da se ne brukamo medj ove divne radove [sm=bravo.gif]

svaka čast za dječicu, divni radovi


čuj tri noge [sm=sad.gif] bona, da nije dijete princa nacrtalo [sm=jezicek.gif]




tranvestita [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>