RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


Hanady RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 12:42:05)

aaaaaaaaa gotova igra....
čestitamo drugarima...Ajnici posebnooooooooo[sm=bravo.gif]
a i sebi samima...
Hvala Okaidiju što je i durgoplasirane nagradio[sm=smiley1.gif]

Nama javila familija[sm=smiley36.gif]
a mama fol aktivna[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 12:50:24)

Završena je OKAIDI nagradna igra ❣ ❣ ❣

Crteži Vaših mališana su nas oduševili i ovo je bio zaista težak izbor.

Treća kategorija, na žalost nije imala prijava, pa smo se zato odlučili da dodijelimo nagrade i za druga mjesta u mlađim skupinama. Podsjećamo Vas: za prvo mjesto u svakoj od kategorija nagrada je poklon bon u vrijednosti od 100 KM, dok će za drugoplasirane nagrada biti poklon bon u vrijednosti od 50 KM !!!

U kategoriji od 2-4 godine nagradu su osvojili:
1. Ajna Suljić
2. Harun Ćuprija

U kategoriji od 5-8 godina:
1. Arslan Omerović
2. Hanadi Pala

Čestitamo našim malim kreativcima !!!

Hvala Vam na učešću u nagradnoj igri "Nacrtaj OKAIDI princa ili princezu" i prekrasnim radovima Vaših mališana koje ste podijelili sa nama. (4 fotografija)
OKAIDI

https://www.facebook.com/GrateksModaModa?fref=ts




mikyca1 -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 13:02:19)

Čestitaaaamo svim malim pobjednicima,a i svoj dječici koja su se potrudila [sm=bravo.gif]

Visnja RR imali smo prijavljenih i za treću kategoriju,sinoć postavljen crtež




veeseelaa -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 13:04:51)

Čestitamo nagradjenim [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 13:16:30)


IZVORNA PORUKA: mikyca1

Čestitaaaamo svim malim pobjednicima,a i svoj dječici koja su se potrudila [sm=bravo.gif]

Visnja RR imali smo prijavljenih i za treću kategoriju,sinoć postavljen crtež



a da ...bio je samo jedan crtež ...pa se nije mogao napraviti izbor...prebacen je u mladju grupu i odlučeno da se podjele po dvije nagrade


mame pošaljite i na pp pored imena djeteta i svoje ime i prezime [sm=bravo.gif]




EEDITH -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 13:21:44)

čestitke dječici [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




salmy -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 13:31:41)

Ajna bravo majstoreeeeee[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Cestitamo i drugoj djecici..pravi mali umjetnici[sm=bravo.gif]




Cmokvica -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (5.3.2014 13:45:42)

Cestitamo svim pobjednicima!
Bravo za male kreativce! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emina08 -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 12:23:24)

Čestitke malenim drugarima [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Full Moon -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 16:39:28)

Konacno radiiiiii[sm=smiley36.gif]
Hvala svima na cestitkama, i cestitam ostalim dobitnicima[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 21:32:58)

mame pošaljite mi na pp pored imena djeteta i svoje ime i prezime




Hanady RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 21:35:04)

moje znaš[sm=smiley36.gif]
moram li i ja[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 21:36:03)

i molim te ispravite mi djetetu prezime, familija nam se buni[sm=smiley36.gif]




Full Moon -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 21:42:00)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mame pošaljite mi na pp pored imena djeteta i svoje ime i prezime


Je li stigla moja poruka?




lepetetka -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 21:47:05)

Čestitke dragim mališanima [sm=bravo.gif] super su crteži, da uživaju u crtanju i budu pobjednici uvijek [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley32.gif]




Visnja RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 21:54:10)


IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mame pošaljite mi na pp pored imena djeteta i svoje ime i prezime


Je li stigla moja poruka?


da
imam za tebe i Hanady...
dakle trebam jos dvije mame




Full Moon -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 22:00:11)

OK [sm=smiley2.gif]




Hanady RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (6.3.2014 22:05:08)

Mogu li ti ja poslat imena ostalih mama[sm=smiley36.gif]na PP pošto znam [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (11.3.2014 14:18:27)

nagrade mozete realizirati od danas [sm=bravo.gif]




Full Moon -> RE: Nacrtaj OKAIDI princezu ili princa i osvoji vrijednu nagradu! (11.3.2014 19:53:42)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nagrade mozete realizirati od danas [sm=bravo.gif]


Hvala na obavjestenju[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]