RE: Trening i ishrana dojilje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


bejbibi -> RE: Trening i ishrana dojilje (2.6.2015 21:38:15)

Elma zar i.kod twbe cura Ajna[sm=bravo.gif] imam i ja jednu ajnicu...

I ja sam prijw.uz youtube vjezbala,najbolje mi tako odgovaralo..i sad cu cjerovatno tako,nema sabse na fitnes.. Al trebam se nakaniti[sm=smiley36.gif]




Bubydina -> RE: Trening i ishrana dojilje (2.6.2015 23:05:33)

Ja dok je vrijeme lijepo,šetam svaki dan po 1km,
i uz to guram kolica ,plus što je put brdovit[sm=bravo.gif]
pa baš dođe kao dobra vježba,
počeli smo i vježbe za stomak,ali evo danas preskočili...

Neki dan gledam kao yoga za stomak;
uvučete stomak što više možete,i držite 15sek
ponovite par puta[sm=smiley1.gif]





berni_Sa -> RE: Trening i ishrana dojilje (5.6.2015 8:08:51)

Jutro, ovo je moj drugi dan da radim vjezbe po ovom linku od Irene...vjezbe su super al ja ne mogu dalje od 13 min pa me interesuje koliko ti je Irena trebalo da odradis cijelih 30min. Drugi level ce da saceka drugi mjesec[sm=smiley36.gif]

ja vam nisam dojilja al sam nabrala kg od trudnoce i nikako da ih se rijesim...sad udaram po salatama, kuhanim jajima i zitaricama, naravno vocu.
Sretno svima...




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (5.6.2015 14:21:31)

BERNI samo naprijed [sm=bravo.gif]

BABI ma i ja draga jedva se nakanim al sama sebi sam rekla dizi dupe i trci [sm=jezicek.gif]

Nemam bas vremena za vjezbe jer moja [sm=duda.gif] kad zameci odma me kzbaciniz takta [sm=smiley36.gif]

ovako odem trcat 20min i super mi mada radim vjezbe zagrijavanja!

Jel vam sta spalo kg,kako dojite?




irenaSA -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 15:30:53)


IZVORNA PORUKA: berni_Sa

Jutro, ovo je moj drugi dan da radim vjezbe po ovom linku od Irene...vjezbe su super al ja ne mogu dalje od 13 min pa me interesuje koliko ti je Irena trebalo da odradis cijelih 30min. Drugi level ce da saceka drugi mjesec[sm=smiley36.gif]

ja vam nisam dojilja al sam nabrala kg od trudnoce i nikako da ih se rijesim...sad udaram po salatama, kuhanim jajima i zitaricama, naravno vocu.
Sretno svima...


Heheheh mjesec dana..sada sam drugi nivo i furam ko atleta[sm=smiley36.gif]




irenaSA -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 15:34:38)

I da zaboravih da se prijavima..
Nisam baš sitne građe..krupnija sam...prvu trudnoću na porodu vagala 105 kg. do početka druge imala 76 kg...na drugi porod otišla sa 107 kg. nakon 7 mjeseci 108 prestrašnih...[sm=smiley36.gif]
Mjesec dana vježbica, izbačenih sokova i slatkiša vagam cijelih 99 kg[sm=bravo.gif]
Idemo dalje, drugi nivo, ista ishrana..uopće ne gladujem, slano jedem sve i to tri obroka...pa barem do 80[sm=smiley36.gif]
I da visoka sam 170 cm i indeks tjelesne mase mi je 35 a treba biti 30...




mimi_2in1 -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 15:43:36)

Hej irena, ja sam nekad ove vjezbe radila prije trudnoce. Super su. Mene zanima kako ti se odraze na noge, zbog svega? Jel ti nateknu noge vise nakon vjezbi? Ja ako pokusam nesto intenzivnije iskoce mi bas vene, na karlici pogotovo. Pa reko da vidim kako ide kod tebe? [sm=bravo.gif] svaka cast pa ih uspijes uraditi [sm=bravo.gif] ja mislim da bi se obandacila na trecoj minuti...100 posto




irenaSA -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 15:51:15)

Ma oteknute su one meni i ovako i onako..malo manje vene bole pospješi se cirkulacija ali zato koljena i zglobovi prvih 15 dana razvaljuju...




mimi_2in1 -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 16:07:18)

zahtjevne su bas vjezbe, nije ni cudo da zglobovi bole. ja nogu nekako jos stedim...[sm=smiley13.gif] nadam se da ces ubrzo vidjeti napredak. ja sam to kad sam raila fakat vidjela. nekako sam zategnuta bila..davno proslo vrijeme. [sm=smiley36.gif] sretno vam svima [sm=bravo.gif]




irenaSA -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 16:31:54)

Level 1 je mala maca..
Ovo sada radim...
Ali...aaaaliiii..ako se fino i uredno uvježba kec dvica je šaša[sm=smiley36.gif]
https://www.youtube.com/watch?v=ZEz0VGxsiqc




berni_Sa -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 20:56:51)

Irena Nisi jedina koja je krupna,..ja sam zatrudnila sa 76, na porodu imala 96, godinu i po je proslo a ja sad imam 84, cilj mi je 74, pa vidjet cemo aBd...

Izbacila nisam nista ali ni u cemu ne pretjerujem. Dorucak, rucak, veceru preskocim ili nagulim voca...

Mimi pridruzi se da nam je lakse...:) mada ti meni super izgledas bar od posljednje kafice Cmoka za vas...

Moram reci da ove vjezbe ne radim svaki dan, nego svaki drugi, pa valjda cu se pomaci sa 13 min...a level 2 cu pregledati kad 1 odradim cijeli.




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 21:46:46)

Ehh zenice ja reko ne radim vjezbe [sm=smiley1.gif]
Al sam juce tj;sinoc r3ko da probam uhhhh omg bas da bez daha ostanes [sm=smiley36.gif]

Al mm mi govri mozes ti to i ja navalila ko djete na cokoladu[sm=smiley36.gif] ev danas me razvaljuju misici upala[sm=hudicek1.gif]
ja sam odradila 30min cjeli 1stepen

Danas necu niti mpgu[sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: Trening i ishrana dojilje (6.6.2015 22:02:10)

Hahaha Saamyy ti sve odjednom[sm=jezicek.gif]e svaka ti cast
..zemice ja nisam ni pocela[sm=smiley36.gif]ne znam kad cu... Nesto bas i ne stignem nista uh

Saamy imas pp




berni_Sa -> RE: Trening i ishrana dojilje (7.6.2015 22:02:47)

sammy bravo zeno, ja danas jedva 15 min, a vec treci put radim...to znaci da mi je kondicija 0!!! Bas se pitam kad li cu moci sve odraditi??[sm=zmeden.gif]




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (7.6.2015 23:57:08)

BERINI ma jasta ces stavi slusalice u usi i opleti [sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_skip.gif] ahahahaha [sm=smiley36.gif]

Mene ev 2 dan bole misici valjda sam preforsirala zato drzi se ti tih 15 min ovako osjetim svaki misic [sm=lev.gif]




berni_Sa -> RE: Trening i ishrana dojilje (8.6.2015 15:30:43)

I mene je upala safatala vec prvi put kad odradih vjezbe, ali sutra navece odoh na zumbu, ko prezivi pricat ce hahahaha...Napisah br hitne ako mi bude trebao nedaj Boze. Zainatila sam se pravo da skinem makar 10kg...




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (9.6.2015 12:50:04)

Ahaahha BERINI [sm=smiley36.gif] jesi’smjesna br,hitne zar bi dotle doslo [sm=smiley36.gif]

Ja jos nisam vjezbala od petka[sm=smiley14.gif] bole me misici ahahha bas sam ih dotukla [sm=smiley36.gif]

Gdje ides na zumbu? Odakle si ti?

Sretno sa kg, da ih sto prije skines [sm=bravo.gif]




Vanne -> RE: Trening i ishrana dojilje (9.6.2015 12:59:08)

Ima li kakav trening ili ishrana za dojilju koja bi malo da se podeblja? [sm=smiley36.gif]
Dajte meni taj vas visak [sm=smiley1.gif]




bejbibi -> RE: Trening i ishrana dojilje (9.6.2015 14:02:38)


IZVORNA PORUKA: Vanne

Ima li kakav trening ili ishrana za dojilju koja bi malo da se podeblja? [sm=smiley36.gif]
Dajte meni taj vas visak [sm=smiley1.gif]



Jedi sve zivo sto ti pod ruku doje,miruj,bez naprezanja i obaveza,samo lezi..najbolje u 12 navecer da se dobrooo natrpas hljeba i kajmaka,obavezno maslac i masnu hranu,grickalice,slatkise i ostale kerefeke[sm=smiley36.gif]brzo ces nas stic tako[sm=jezicek.gif]

Btw ja jos nisam pocela vjezbati,kontam ovih dana a ziva ne znam kako cu jer mrzim da se znojim[sm=jezicek.gif]morat cu pregkedati ovaj link od irene..al prvo cu sa ovim laganim vjezbicama sto sam copy-paste[sm=smiley36.gif]




berni_Sa -> RE: Trening i ishrana dojilje (10.6.2015 14:32:17)

sammy ja sam iz Sa, jos nisam pocela sa zumbom, jer smo juce krecili pa nisam bila ni za sta...
Sutra je termin, negdje na stupu kod crkve, i meni je prvi put da krecem...




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (24.6.2015 17:06:51)

VANE imas u apoteck tablete za bolji apetit ma pitaj dace ti[sm=smiley2.gif]

Ja sam kao mala imala malu kilazu pa sam pila tablete smede kao cokolada
za otvaranje apetuta[sm=smiley1.gif]

Probaj ne kosta te nista[sm=bravo.gif]




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (24.6.2015 17:07:54)

Koliko ste od prodaja izgubile kg?

Jel zelitebkg,kao sa pocetkom trudnoce il jos manje?




Vanne -> RE: Trening i ishrana dojilje (24.6.2015 17:18:48)


IZVORNA PORUKA: saamy

VANE imas u apoteck tablete za bolji apetit ma pitaj dace ti[sm=smiley2.gif]

Ja sam kao mala imala malu kilazu pa sam pila tablete smede kao cokolada
za otvaranje apetuta[sm=smiley1.gif]

Probaj ne kosta te nista[sm=bravo.gif]


Da to nisu tabletice b kompleksa? pijem ih vec...sve sam pokusala,ali nosio ga djavo kad navece nemam snage da jedem,samo gledam gdje je jastuk [sm=smiley36.gif]
Sto pojedem za dorucak i rucak to je to...imam ja apetita aloi nemam volje da se prezderem...ionako gledam da mi obrok sto manje vremena oduzme...




saamy -> RE: Trening i ishrana dojilje (24.6.2015 18:38:22)

VANNE probaj nestl jace od Bkompleksa,mora bit nesto jace
il ti je genektika ha? Mozda neko da je mrsav,ti jedes a organizam ne prima et tk nemozes [sm=smiley36.gif]

Da je meni tako ja vazda nesto "zvrnjam" ja mm stavila svo slayko iz kuce u tasnu nek nosi na posao da ja nebi jela[sm=smiley36.gif]




Vanne -> RE: Trening i ishrana dojilje (24.6.2015 20:18:06)


IZVORNA PORUKA: saamy

VANNE probaj nestl jace od Bkompleksa,mora bit nesto jace
il ti je genektika ha? Mozda neko da je mrsav,ti jedes a organizam ne prima et tk nemozes [sm=smiley36.gif]

Da je meni tako ja vazda nesto "zvrnjam" ja mm stavila svo slayko iz kuce u tasnu nek nosi na posao da ja nebi jela[sm=smiley36.gif]


Jace imaju samo proteini a ne bi da se tim krkam [sm=smiley36.gif] kad god nesto trazim daju mi samo neke vitamine i to je to...
Jesu mi i mama i tata bili mrsavi,sad mama bere kile sa godinama [sm=smiley36.gif]
Ali sam u pubertetu imala lijepu kilazu a u trudnoci dobila cak 20 kg,tri mj posliie poroda spala i na nizu kilazu nego prije trudnoce[sm=smiley13.gif]
Sad sam vreca kostiju [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>