RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


nudzejma -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (3.3.2016 19:37:36)

Samy uzivaj draga...
I ja sam ta sretnica hvala Bogu...Prvu trudnocu nisam imala nikakvih tegoba osim sto sam morala lezati 7 i 8 mjesec jer sam nisko nosila.A sada isto,niti mucnine niti promjene mirisa niti bilo cega.Kao sto mala_sa kaze samo stomak ukazuje na trudnocu.Opet kazem hvala Allahu sto je tako.Zato nebrini i uzivaj[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (3.3.2016 20:10:58)

Minie ja sam opet isla u vojnu i zadovoljna sam i ovaj put bila. Ne znam koj 4 dr. Dezuraju, ali ima ih tamo puno više, vidjela sam dvije mlade dr. jedna me i pregledala, uglavnom nisam primjezila da im nedostaje osoblja, imaju i dvije pedijatrice.




manka -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (3.3.2016 20:21:46)

Nisam upratila da ima tema ya mart, ali hajd ponovit cu se...samo se zanima da li ima neka trudnica kod Nikulina? Hitno mi treba njegov kontakt a izbrisao mi se iz mobitela....Zahvalna do nebaaaaaa




Pufnicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (3.3.2016 20:31:10)

Uh..Ko pita za Nikulina,moje iskustvo s njim grozno.
Ne zelim ni da se sjecam..
Nas grcevi slomise,a nigdije nemogu naci hapu aptamil comfort :(
Razna su iskustva, ali sto se tice vas koje mozda jos nemate dokt.na Jezeru,moja preporuka ako mozete doci do Gavrankapetanovic Fatime,jedna divna zena..i porodila me i jako je fina i pazljiva...





samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (3.3.2016 21:07:28)

Mah mene cak ni grudi ne bole..iako ih nisam nikad ni imala hahhaha..mah ja se odmah prepadnem,jer kad sam prvi i drugi put bila trudna imala sam i mucnine,a sad apsolutno nista




Isha -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (3.3.2016 22:23:10)

Jos uvijek sam trudna [sm=jezicek.gif].

Ja bi da zauzmem najdalje skorpijin termin. Bila sam jutros gore, sve se polahko priprema, sada imam sukrvav iscjedak, nisam sigurna je li sluzni cep ili od pregleda, kako god, nadam se da cu do nedjelje najdalje biti 2u1.





mama3333 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 7:28:32)

jutro svima ...
Isha jos malo i ti ces uzivati sa svojom bebicom,zelim ti sto brzi i bezbolniji porod...




minie -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 9:00:17)

Jutric,

Kao ste mi sve redom? Naspavane, kako su nam.terminuse? Nadam se da necete jos dugo biti 2u1 :)

Skorpijo ma.izgleda da cu ja ipak opet u Vojnu, prosli sam put bas bila zadovoljna, ali obzirom da planiram aBd otici kad budu kontrakcije na 5 min, svejedno mi je ko ce biti, samo da bebac aBd bude ziv i zdrav.

Mala sa jucer zab napisati, imas onaj recept sa bananom, medom i vodom za kasalj,, pa probaj.





mala_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 10:53:17)

Mahanje i od nas [sm=smiley1.gif], mi jutros odvele A u skolu i produzimo da kupimo kifle, smrzle smo se i sad pijemo caj da se zagrijemo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Mini bas sam ti i ja htjela napisati, na kraju krajeva nije ni vazno gdje ces, da sto prije sve hairli aBd zavrsis [sm=smiley1.gif]

Isha i jel dluzni cep krenuo??

Samy_lo draga svaka T je za sebe, ja sam evo 3 put trudna i svaki put sam imala razlicite trudnoce. Osim tih mucnina i povracanja koje su bila bas svaki put.

Skorpija slusa li Alinica??

Nudzejma jesu li prosli plikovi??

Saljemo vam svima puno poljubaca [sm=smiley1.gif]




mala_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 11:36:06)

Mini kad se sjetis napisi mi to sa bananom da probam [sm=smiley1.gif]




minie -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 12:11:33)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mini kad se sjetis napisi mi to sa bananom da probam [sm=smiley1.gif]


Ignjecis bananu, dodas med ili secer i 400 ml prokuhane tople vode. Zalijes vodom, promjesas i ostavis da stoji neko vrijeme i pijes 2-3 puta dnevno ;)
Kazu da bas pimogne, posebno djeci.
A jesi li probala sa pekmezom, kasiku ujutru i navecer?




mala_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 12:36:09)


IZVORNA PORUKA: minie


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mini kad se sjetis napisi mi to sa bananom da probam [sm=smiley1.gif]


Ignjecis bananu, dodas med ili secer i 400 ml prokuhane tople vode. Zalijes vodom, promjesas i ostavis da stoji neko vrijeme i pijes 2-3 puta dnevno ;)
Kazu da bas pimogne, posebno djeci.
A jesi li probala sa pekmezom, kasiku ujutru i navecer?



Hvala bas cu probati [sm=smiley1.gif]. A pekmez sam probala i to namjenski donijela domaci od mojih al ga svaki put povratim, zeludac ga nikako ne prima [sm=smiley13.gif]




Sanjalica 85 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 12:51:49)

Tuspas nas [sm=smiley1.gif]

Sto su nam se bebe ulijenile nesto [sm=smiley1.gif], sretno Isha i Ney
Meni nesto ovo vrijeme leti, i kako vidim da se reda mjesec za mjesecom i maj sve blize, sve me veca panika hvata[sm=smiley13.gif] skoro svaku noc sanjam da se poradjam, bas sam se nesto opteretila. Malena se vrti, lupa, imam osjecaj da mi pravi razmjestaj organa unutra. Kiselina me navecer smori, mislim da sam u ovih 7 mjeseci pojela vise sirove nego kuhane rize [sm=jezicek.gif]. Po licu su mi poiskakali ko neki crveni pecati, niti peku niti svrbe, pa sve kontam da nije ona trudnicka hiperpigmentacija, ali nije nista sto puder ne moze da sakrije [sm=smiley36.gif]
Samy ja isto nisam na pocetku imala nikakvih simptoma izuzev pospanosti, na poslu sam samo spavala, non stop bila nazuljana na celu ili obrazu [sm=jezicek.gif], jednostavno glava padala.
Ima li iko iskustva sa Medzedovicem na GAK-u, ja uzela uputnicu i kontam ovih dana da se narucim jer su mi kod mog dr ostala jos dva pregleda?!




anidla -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 13:42:38)

Dobar dan [sm=smiley1.gif]

Evo da se i ja upisem ovdje kod vas i nadam se lijepom druzenju. Ko ce me staviti na spisak [sm=smiley36.gif] Mislim da sam prva trudnica kojoj je termin u oktobru [sm=smiley36.gif]
tacnije 06.10.2016

Ja vec od pocetka imam neke komplikacije, tacnije od 5 sedmice trudnoce sam dobila dubinsku vensku trombozu pa evo usput trazim i nekog ko je imao ili ne daj Boze ima problema s tim. Primam svakodnevno injekcije clexana od 0.6

I da, da li neko ide kod dr.Murtezica i kako ste zadovoljne s njim? Ja u ponedjeljak idem prvi put na <Jezero kod dr.Murtezica,,,nekako cu se osjecati sigurnijom na <Jezeru nego da nastavim privatno da vodim trudnocu s obzirom na trombozu.

Raspisala sam se mnogo, sorry :)




Arijana2 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 15:24:04)

Pozdrav,kako ste mi[sm=smiley1.gif] upravo sam sa kontrole sve hvala Bogu dobro,i potvrđujemo curica [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif]




Sanjalica 85 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 15:44:28)

Drage moje ja sam probala da napravim upd_ate spiska ali sam nesto zeznula [sm=zmeden.gif], pa prepustam nekom drugom [sm=smiley13.gif]

Anidla dobro dosla [sm=bravo.gif], zelim ti laganu trudnocu. Bitno je da su ti na vrijeme otkrili problem sa koagulacijom, ali sa kleksanom se to bez problema izgura do kraja. Malo je zeznuto to bocanje, ali za male mrvice mi zene sve pretrpimo [sm=smiley1.gif]

Arijana cini mi se da na ovm spisku curice vode[sm=pikapoka1.gif]

Ja sam se pola dana depilira [sm=hudicek1.gif], ne znam koji vrag me natjera jer inace idem na depilaciju, ali sam rekla nikad vise, bar do iza poroda...jedva sam nesto malo sfuserila, a sve me boli. Vrat sam iskrivira[sm=smiley13.gif]




Sanjalica 85 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 16:07:32)


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA [sm=nosecka.gif] [sm=duda.gif]
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) [sm=wink.gif]

MART 2016

28.02.Isha [sm=rozacrtici.gif]
01.03. Ney75 [sm=modricrtici.gif]
04.03. Skorpija [sm=rozacrtici.gif] porodila se 20.02.[sm=bravo.gif]
09.03. Bebabu [sm=rozacrtici.gif]
21.03. Manka [sm=rozacrtici.gif]
26.03. Choopy [sm=modricrtici.gif]

APRIL 2016

06.04. Arya [sm=rozacrtici.gif]
08.04. Suncica15
15.04. Logica [sm=modricrtici.gif]
18.04. maya 25 [sm=modricrtici.gif]
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie [sm=modricrtici.gif]
12.05. Sanjalica 85 [sm=rozacrtici.gif]
16.05. blossom [sm=modricrtici.gif]
20.05. Daliyah92 [sm=rozacrtici.gif]

JUNI 2016

19.06. Enisa 1989 [sm=rozacrtici.gif]
24.06 felix [sm=rozacrtici.gif]

JULI 2016

01.07. Mama3333 [sm=rozacrtici.gif]
02.07. mala_sa [sm=rozacrtici.gif]
20.07. Arijana2 [sm=rozacrtici.gif]

AVGUST 2016

03.08. nudzejma
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak [sm=rozacrtici.gif]
26.09. Lejni [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif]

OKTOBAR 2016

06.10.2016. anidla




Sanjalica 85 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 16:08:28)

Evo uspjela sam [sm=bravo.gif]




škorpija -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 16:53:06)

anidla dobrodošla na temu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

mala_sa sluša Alinica, vjerujem da su sve takve dobrice, inače zovem je LINČI, ne znam od kud mi pade na pamet tako bezvezan nadimak, moram to izbaciti [sm=smiley36.gif]

arijana čestitam na curetku [sm=9nebesa.gif]




anidla -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 18:22:20)

Hvala vam na dobrodoslici [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Arijana2 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 19:37:36)

Cure su opasno krenule ,sad sigurno slijedi ekipa dečkića [sm=smiley36.gif] neka su nam svi živi i zdravi [sm=rozica.gif]




ney75 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 21:40:05)

Drage moje ja samo da uletim da kazem da sam se porodila u 19:45, 3400 gr, 50 cm, detalje pisem od kuce, ne mogu se nagledati kiflice svoje :))

Ljubim vas i hairlo da vam bude svima :*




samy_lo -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 21:45:48)

Ney cestitam..sve najbolje tebi i tvojoj bebici




nudzejma -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 22:09:27)

Ney cestitam[sm=bravo.gif]
Mala_sa ipak sam danas otisla do doktora da pogleda ovaj osip.Kaze lici mu na ujede neke bubice ili insekta i da mazem Synopenom u tankom sloju.Hvala Bogu da nije nesto gore.
Pitala si za kasalj ja jedino znam onaj recept sa karameliziranim secerom.Pa pokusaj.
Arijana super za kontrolu i super za [sm=rozacrtici.gif].Jel to prvo dijete?
Novim trudnicama zelim dobrodoslicu...
Idem sada spavati danas sam se preforsirala[sm=smiley13.gif]




mala_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart (4.3.2016 22:59:12)

Vece i od mene [sm=smiley1.gif], mi vcrs sami spavamo; mm ima ski event sa kolegama, tako da uzivaju u vikendu na Alpama [sm=hudicek1.gif] (ovo mora da ljubomora progovara iz mene [sm=smiley36.gif]).
HB umanjio mi se kasalj, da li od silne limunade, kase od banana ili upraenog secera, ne znam ni ja, ali nesto je pomoglo hvala Bogu [sm=smiley1.gif]

Ney iskrene cestitke, sad se mirisi sa svojim malim zamotuljkom, a nama se javi kad stignes [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Isha nema te nema [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Anidla dobro nam dosla [sm=bravo.gif]

Arijana [sm=bravo.gif] za [sm=rozacrtici.gif], hB rastete [sm=bravo.gif]

Sanjalice jos meni ispravi datum poroda na 25.6 kad stignes [sm=smiley36.gif]

Skorpija izbaci taj nadimak, ne kvari prelijepo ime [sm=smiley1.gif]

Nudzejma meni je bas bilo naumpalo da ti pisem za ujede insekata, al reko da ne prepadam zenu dzaba. Znaci ipak neka bajkica je bila, vjerovatno se u stramplu zavukla [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>