RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Lina85 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:10:35)


IZVORNA PORUKA: Maca91

Pozdrav žene drage,evo i ja da se prijavim ovdje. Ušla u devetu nedelju,a termin ako Bogda 14.jula. Prva [sm=nosecka.gif] pa samo preispitujem simptome i sekiram se [sm=smiley36.gif] Danas radila urin,pa nije ok nalaz [sm=smiley13.gif] Sutra bih trebala odnijeti nalaz da pogleda. Inače od šest ipo nedelja su počele mučnine nenormalne i povremeno i povraćanje,zinuti nisam mogla,ni jesti ni piti,a od juče skoro pa i nema mučnina,pa me sad i to nasekiralo,što je sve odjednom nestalo [sm=zmeden.gif] Poljubac za sve


Maca dobro nam dosla draga zelim ti skolsku trudnocu i zivu,i zdravu [sm=duda.gif] aBd.
Sto se tice Simptoma nemoje se sekirati ja u Prvoj trudnoci nisam imala skoro nikakve simptome ,a u ovoj sada imala mucnine od 5 sedmice do 15 ali se i kod mene desavalo da Dan dva bude bez mucnina pa se ponovo vrate zato bez brige [sm=smiley1.gif]




Maca91 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:22:31)

Hvala Lina
Znam ja da to sve normalno,ali opet me uplaši [sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:30:37)

MACA dobro nam dosla ,zelim ti urednu trudnocu do kraja aBd i sto laksi porod [sm=smiley1.gif] ne sekiraj se puno,mada vidim u potpisu da je tu bilo avega i normalno da brines ,ali pokusaj se opustiti i misli pozitivno :)
Sto se tice simptoma ne sekiraj se ,ni kod koga nije isto ..sve razlicito ,tako da je sve to normalno :)
Javljaj nam se redovno,brze ce ti proci vrijeme [sm=smiley36.gif]
Sad cu te staviti na spisak ;)




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:32:31)


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA[sm=bravo.gif]

DECEMBAR 2016

24.12. bambi1 [sm=modricrtici.gif]



JANUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

04.01 pcelica 23[sm=modricrtici.gif]
05.01. NARI
06.01. midnight489 [sm=rozacrtici.gif]
19.01. aidicaa [sm=modricrtici.gif]



FEBRUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

02.02. saraa
02.02. manuela [sm=modricrtici.gif]
05.02. Zeze
28.02. Lina85



MART 2017 [sm=smiley1.gif]

05.03. ananas_ze [sm=modricrtici.gif]
06.03. bejbibi [sm=modricrtici.gif]
17.03. Amela89 [sm=modricrtici.gif]



APRIL 2017 [sm=smiley1.gif]

30.04. Daj daj[sm=modricrtici.gif]


MAJ 2017 [sm=smiley1.gif]

11.05. strepnja
22.05. anandi [sm=modricrtici.gif]



JUNI 2017 [sm=smiley1.gif]

5.6. Mina 90 [sm=modricrtici.gif]


JULI 2017[sm=smiley1.gif]

14.07 Maca91





bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:32:55)


..




Maca91 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:37:24)

Hvala bejbibi [sm=smiley1.gif]
Pa da,upravo zbog tog misseda me i jest sad strah [sm=smiley13.gif] Ali vjerujem ja da će to sve proći u najboljem redu [sm=bravo.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:41:26)


IZVORNA PORUKA: Lina85

Halo zenice[sm=smiley1.gif]
Bas ste bile vredne sve sam iscitala i skoro nista nisam upamtila[sm=smiley13.gif]
Bolesnim drugarima zelimo brzi oporavak,Curicama uredne Kontrolle i ja Imam kontrolu u cetvtrtak aBd i jedva cekam isto nisaam bila dva meseca na ultrazvuku samo da sve bude dobro aBd.
Aidice Kako je bilo na kontroli.


Ja bas gledala neki video,naucno dokazano,da se mozak kod trudnica smanjuje i da ne mogu pamtiti i zaboravljaju stvari [sm=smiley36.gif]
Nije ni cudo da nista ne pamtimo..ja sam sega sebi .krenem nesto i zaboravim sta sam htjela [sm=jezicek.gif]
A treba 6mj da se povrati u prijasnje stanje :) mozak mislim,nakon poroda ccc




Maca91 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:42:06)

Zelimo_bebu ako sam dobro pročitala gore,i tebi je termin 14.7.? [sm=smiley17.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:42:12)


IZVORNA PORUKA: Maca91

Hvala bejbibi [sm=smiley1.gif]
Pa da,upravo zbog tog misseda me i jest sad strah [sm=smiley13.gif] Ali vjerujem ja da će to sve proći u najboljem redu [sm=bravo.gif]


Hoce aBd ,samo pozitivno razmisljaj ;)




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 19:43:44)


IZVORNA PORUKA: Maca91

Zelimo_bebu ako sam dobro pročitala gore,i tebi je termin 14.7.? [sm=smiley17.gif]


Jao vidi stvarno,nema je na spisku cc

ZELIMO BEBU kad je tebi termin draga da te uvrstim u spisak :)




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:03:47)

Maca91 cestitke na [sm=nosecka.gif]
Bice to sve kako treba, a i sama sam bila oprezna do 12 sedmica...
Nisam nikome ni govorila da sam[sm=nosecka.gif]
Osim naravno svojim najblizim.
Psiha je cudo cim sam prosla tih 12 sed.odmah sam se opustila pojma nemam sto.

Sto se mucnina tice ja ih nisam nikako ni imala ni u prvoj [sm=nosecka.gif] ni sad.
Uglavnom one vremenom prodju I sve su trudnice razlicite... Neke znaju citavu trudnocu imati mucnine a neke opet kao ja nikako.




Maca91 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:08:56)

Hvala Manuela
I ja sam to rekla,samo da prođu prva tri mjeseca i onda ću biti mirna,bar se nadam [sm=jezicek.gif]




Lina85 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:21:04)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Lina85

Halo zenice[sm=smiley1.gif]
Bas ste bile vredne sve sam iscitala i skoro nista nisam upamtila[sm=smiley13.gif]
Bolesnim drugarima zelimo brzi oporavak,Curicama uredne Kontrolle i ja Imam kontrolu u cetvtrtak aBd i jedva cekam isto nisaam bila dva meseca na ultrazvuku samo da sve bude dobro aBd.
Aidice Kako je bilo na kontroli.


Ja bas gledala neki video,naucno dokazano,da se mozak kod trudnica smanjuje i da ne mogu pamtiti i zaboravljaju stvari [sm=smiley36.gif]
Nije ni cudo da nista ne pamtimo..ja sam sega sebi .krenem nesto i zaboravim sta sam htjela [sm=jezicek.gif]
A treba 6mj da se povrati u prijasnje stanje :) mozak mislim,nakon poroda ccc


Oh Bejbi draga Bas me utesi[sm=jezicek.gif] Haman cu jos 10 mjeseci hodati ko izgubljeni slucaj[sm=smiley36.gif]




Lina85 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:26:29)

Nego Zene da vas Pitam gde ste vi nasle jakne za [sm=nosecka.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:33:15)


IZVORNA PORUKA: Lina85


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Lina85

Halo zenice[sm=smiley1.gif]
Bas ste bile vredne sve sam iscitala i skoro nista nisam upamtila[sm=smiley13.gif]
Bolesnim drugarima zelimo brzi oporavak,Curicama uredne Kontrolle i ja Imam kontrolu u cetvtrtak aBd i jedva cekam isto nisaam bila dva meseca na ultrazvuku samo da sve bude dobro aBd.
Aidice Kako je bilo na kontroli.


Ja bas gledala neki video,naucno dokazano,da se mozak kod trudnica smanjuje i da ne mogu pamtiti i zaboravljaju stvari [sm=smiley36.gif]
Nije ni cudo da nista ne pamtimo..ja sam sega sebi .krenem nesto i zaboravim sta sam htjela [sm=jezicek.gif]
A treba 6mj da se povrati u prijasnje stanje :) mozak mislim,nakon poroda ccc




Oh Bejbi draga Bas me utesi[sm=jezicek.gif] Haman cu jos 10 mjeseci hodati ko izgubljeni slucaj[sm=smiley36.gif]


Sve smo u istom sosu,ne sekiraj se[sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:36:58)

A zaspala,M jos malo nadam se ...i da mako odmorim usi ..izludili su me pred spavanje. .a ovaj u pupi se razbudio,udara u sto[sm=smiley36.gif]

Nikad mira[sm=jezicek.gif]





bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:38:53)


IZVORNA PORUKA: Lina85

Nego Zene da vas Pitam gde ste vi nasle jakne za [sm=nosecka.gif]



A mislis za nas? Gdje ti zivis ? Pa mislim da bi trebal biti fis,bingo...
Ja imam kaput koji mi sad moze i jaknu duzu ..obje mi sveki daa a ona u so uzela




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 20:44:37)


IZVORNA PORUKA: Lina85

Nego Zene da vas Pitam gde ste vi nasle jakne za [sm=nosecka.gif]



Pih ni ne spominji...
Posto inace nosim 36 a kako sam svaki dan sve veca jakne samo okacim na ramena jer nema sanse da ih zakopcam.To mogu jos par dana a nesto mi se ne kupuje jakna koju cu nositi mjesec dva...
Sve jakne skupe ne bacaju mi se pare al izgleda da mi nema druge kad snijeg padne ne mogu otkrivenog stomaka hodati...




ananas_ze -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 21:52:43)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

bebjbibi kod nas zafira sa 7 sjedista toplo preporucujem [sm=smiley1.gif]
nadam se da cu do petka otic na kontrolu, Boze u prvoj t u dan sam brojala isla, sad haj oticu [sm=smiley36.gif]


Gledali smo i zafiru al mi se cini mala nekakk [sm=zmeden.gif]
Mislim slike smo gledali [sm=smiley36.gif]
Mm se svidja pegout 5008 ili renoult na e nesto [sm=smiley36.gif] ...meni se reno svidja :) pa vidjet cemo ..

Reno espace- mrak [sm=smiley1.gif] ma nije bona zafira mala[sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 21:58:02)


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

bebjbibi kod nas zafira sa 7 sjedista toplo preporucujem [sm=smiley1.gif]
nadam se da cu do petka otic na kontrolu, Boze u prvoj t u dan sam brojala isla, sad haj oticu [sm=smiley36.gif]


Gledali smo i zafiru al mi se cini mala nekakk [sm=zmeden.gif]
Mislim slike smo gledali [sm=smiley36.gif]
Mm se svidja pegout 5008 ili renoult na e nesto [sm=smiley36.gif] ...meni se reno svidja :) pa vidjet cemo ..

Reno espace- mrak [sm=smiley1.gif] ma nije bona zafira mala[sm=smiley36.gif]


E jest taj bas [sm=smiley36.gif] bas ovaj jedan sto je vidio ,prelijep :)
Ma mislim da su oni svi isti otprilike ..ove sto smo gledali ...ja mislila ima vise mjesta i za torbe i kad su sva sjedista dignita kad ono klinac [sm=smiley36.gif] mjesta nula bodova ..jedino da se sjedista spuste pa cemo vidjeti kako bi to izgledalo ..
Jesino onaj reno grand scenic cini mi se ima bas puno mjesta i za torbe i kad su sjedista sva gore ..al taj mi se ne svidja izvana😶




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 22:00:37)

Jeste zaspale zene :) meni zao spavati[sm=smiley36.gif] volim ovako malo u tisini sjediti [sm=smiley1.gif]




lejla80 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (5.12.2016 22:30:29)

Helou žene moje...ja evo čekam da ovo moje malo ogladni pa da ga nahranim i ja malo odkunjam...Koliko vidim tema zivnula pravo, hajde baš mi je drago [sm=bravo.gif]

Što se pameti tiče meni se nikad u potpunosti nije vratila, eh ne znam kakva ću biti sada nakon druge trudnoće ajjj[sm=smiley36.gif]

Ja jaknu nisam kupovala nego sam onako otkopcana hodala, ako je hladnije nabacim šal preko stomke ili neki džemper. Ne isplati se bacati pare zbog tako kratkog perioda. Nije loše posudit od mame koju stvarčicu...ja sam tako čizme [sm=smiley1.gif]

Bejbibi mi imamo onaj Tuoran sa sedam sjedišta. Baš je unutra prostran pravo a nazad komotno mogu stati 3 djeteta bez guranja tak da se ona sjedišta što dođu i gepeku ne moraju dizati. A u pravi si ako iskoristiš sva sjedišta onda nemaš gdje stvari staviti.

Ima li kakve romantike večeras za gledanje?




Mina90 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (6.12.2016 1:09:21)

Evo mene u gluho doba... ne spawam najbolje, jer svakih poka sata/ sat ustajem pi*kit... nesto mi naumpade, da vas pitam- doruckujete li vi, u koliko sati obicno ? Ja ujutro nista ne mogu smislit, natjeram se uzeti kasiku meda ili javukovog pekmeza da me drzi do 12h tad proradiim I mogu jest, I tad obicno idu jaja, palenta, med, caj ili nesto... poslije jedem kad muz dodje sa posla oko 5h, nakon toga udaram po vocuu, kivi, banane, narandze... sta mislite o tome ? Pijem dodatno I vitamine kojemi je doktorica dala...




Midnight_489 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (6.12.2016 8:35:25)

Jutro žene [sm=bravo.gif]
Jeste se raspričale,ne mogu vas upratiti [sm=smiley36.gif]
Evo ja sad ustala,valjam se po krevetu [sm=jezicek.gif] mrsko mi ustat
Sinoć sam fino spavala,a i prehlada je malo popustila [sm=smiley1.gif]

maca91 dobrodošla draga,želim ti laku i urednu trudnoću,kao i sam porod kada dođe vrijeme [sm=smiley1.gif]
mina90 ja obično doručkujem oko pola 10,10 ranije ne mogu [sm=zmeden.gif] ručak ide obično oko 3,4h poslijepodne,a večera je nešto slatko ili voće...tako mi nekako odgovara,a neki se čude što ručam u 4h kažu da je to njima prekasno...

Et,idem sad pristaviti kafu [sm=smiley1.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (6.12.2016 9:19:08)

Jutro zene ,kako ste ?
Ja onako naspavana,ustala M spremila,probudila se i A i evo sad nas dvije same ovdje ..
Da skontam sta za dorucak a ne znam sta bi ...
MINA jedi sta ti se jede i kad ti se jede :) kakvu naviku imas ..ne brini nece bebi biti nista ..ja sam u svakoj trudnoci jela sta hocu i kad hocu i evo djeca sva zdrava ,nista im ne fali ...normalno rodjeni :)
Samo se opustite zene ,nemojte biti u grcu ,jedino pokusajte c vitamin unositi u ovim zimskim danima,ako nista bar preko tablete :)
Ja sa M nisam ni folacin pila,nista i mashallah dobar je bio i jeste ...tako da ne brigajte ,samo kako vam tijelo trazi ;)
MIDNIGHT tako i mi rucamo :) oko 3,4 ...doruckujem nekad odmah ako ima kakva kifla od sinoc[sm=smiley36.gif]
Inace uvijek mm donese nesto iz pekare,a u zadnje vrijeme pizzu volim[sm=smiley36.gif] mrsko mi odmah ujutru nesto spremati ,a ugl kad mm dodje tad i doruckujemo....ugl to do rucka je uvijek nesto na brzinu i tako...

Et odo sta jest pa piti ness .haj bujrum




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>