RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


orhideja2505 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 11:33:42)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]


Mashallah[sm=bravo.gif]
Kakav je osjecaj nositi blizance :) pretpostavljam da imas nekog u porodici jer je to genetski :)

Bejbi moja nana ima blizance [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




orhideja2505 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 11:37:45)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Orhideja kakav je osjećaj imat dva?

Ne znam jos, vidjecemo kad pupa krene rasti [sm=bravo.gif]




covered -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 12:17:04)

Kod mene i sa oceve i sa majcine strane bilo je slucajeva viseplodnih trudnoca, sad ne znam da li ce mene 'zahvatiti'. Mozda ne u ovoj, bit ce jos aBd [sm=smiley36.gif]

Neki dan samo placem, danas ujedam, samo bih se svadjala i prigovarala, jos mi je muka [sm=smiley13.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 14:01:03)

Ja pijem tablete od korijena dzunbira ... to je protiv mučnina ;)
Sad sam kupila duplu kutiju jer me ubise mučnine ....





Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 18:50:29)

Gdje ste? Kako slavite danas? Ja sa glavoboljom, mučninom i bolesnim djetetom ima li šta ljepše??

😥😥😥🙏🏻😥😥




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 19:10:55)

Dobro veceeeee bebeleee, kako ste mi? Jel pocelo slavlje?
Kod nas neka opustena atmosfera, ja i mm sami i malac koji evo lupka [sm=smiley36.gif] vecerali pa gledamo tv. Planiramo veceras do trga otici na docek nove godine. Valjda se necemo smrznut. Budem mozda skuhala brusnicu i ponjela u termosci [sm=smiley36.gif]

Zelim nam svima sretnu novu godinu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] meni licno je bila naaajljepsa do sada, a vjerujem da ce 2017-a biti jos ljepsa sa novim clanom.




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 19:12:23)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Gdje ste? Kako slavite danas? Ja sa glavoboljom, mučninom i bolesnim djetetom ima li šta ljepše??

😥😥😥🙏🏻😥😥


Zao mi je draga [sm=smiley13.gif] bas te sve sastavilo. Poznate su mi te glavobolje, ja sam muku mucila s njima. [sm=duda.gif] zelim brz oporavak




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 19:14:55)


IZVORNA PORUKA: manuela

Jutro i od mene... Sinoc nam je kroz dimljak usao Djeda Mraz sa poklonima pa evo mali sav odusevljen poklonima koje je dobio.[sm=smiley36.gif]
Magicnu kutiju sa trikovima za koje nissm znala da prvo ja moram procitati uputstvo za upotrebu...[sm=jezicek.gif]Sad slaze slagalicu of 300 kom miran ko bubica....
Ja cekam da muz ustane pa da pijemo kafu...

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za djedicu. Vjerujem da je mali odusevljen.




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 19:16:13)


IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]

cestitam draga, sve najbolje[sm=bravo.gif]




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 19:17:36)


IZVORNA PORUKA: manuela


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]


Draga ja negdje čitala da kod beba uvjek ženskog spola srce brže kuca ....
😍😍😍😍


Ja opet cula da vise otkucaja preko 150 imaju bebe muskog pola...a manje one zenskog [sm=smiley36.gif]


kod mog malca kuca 145 otkucaja, a dr mi rece da kod curica kuca oko 160 otkucaja u min




Midnight_489 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 21:45:36)

Večer ženice,kako provodite novogodišnju noć? [sm=smiley1.gif]
Ja evo sa MM,ugasili svjetla,upalili svjećice,grickalice,čekamo u 23:45 prenosit će taj veliki
vatromet u Sarajevu...
Tufna legla kod nas,prede... [sm=smiley1.gif] ma super nam je




Mina90 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (2.1.2017 12:27:17)

Drage moje sretna nova I sve najljepse od srca vam zelim u novoj godini...[sm=bravo.gif]
Mi smo danas punih 18 sedmica, bebiva vec dva dana nesto ne tapka, pa sam se malo zabrinula...ne znam jel normalno u pocetku dactapka nekoliko dana, pa onda nista... [sm=smiley13.gif]
Malo sam se zabrinula... kod mene stomaka jos toliko nema, kad kazem da sam usla u 5 mjesec ljudi cudno gledaju, pitaju se gdje mi je stomak hehe [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]