RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Zelimo_bebu -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 14:24:01)

Evo i mene...
Anandi ne brini bebica se primirila...lopuza jedna
Bejbibi zao mi je zbog malenog i operacije ali dobro da si primnetila i da se to da rijesiti misa mu mrva mala
Andy trpaj se vitaminima i proci ce...cuvaj se misa mu
Ja nista nisam kuhala muzek ode u drugu smjenu a ja cu sebi nesto na brzaka...smrsala sam na kontroli nesto mi drago pa sam gledam samo zdravo da jedem...ljubim vas i grlim sve zenice moje




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 14:34:22)

Bejbibi kako si ti to primjetila?? Ja mislim da ni kod d desno jaje Nemogu napipati lijevo je Dole i bas se vidi ali desno ne , sad me bas strah..
kako to da doktor nije vidio ništa? Mi idemo u ponedeljak na bocu pa ću ga zamoliti da mu pregleda..

Svima koji idu na kontrole sretno i sve će bit ok 😍😍😍




covered -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 15:01:34)


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Hello zene ...
Sretno na kontrolama ,da sve bude ok aB d[sm=smiley1.gif]

Mi dosli davno sa kontrole al dok sam ih nahranila i evo krenula uspavati A.uglavnom M mora na operaciju def[sm=smiley13.gif] testisi su u kanalu i moraju se hirurski spustiti ,nema druge ...pa cemo mi to u slo aBd kad krenemo za porod ..malo ranije doduse ,da to obavimo prije nego se porodim
Bilo mi je tesko kad sam to cula al kad se mora mora se ...samo da kasnije bude sce ok aBd



Samo se ne sekiraj, znam da nije lahko prolaziti kroz to makar nekad i sitnica bila ali sto se mora mora se i hvala Bogu si to primjetila. Bit ce sve ok vidjet ces i sa operacijom i sa porodom, samo se nadam da ces imati puno pomoci i podrske da bi sve stigla [sm=smiley13.gif]




ananas_ze -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 16:16:06)

.




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 17:13:10)

Hvala vam zenice na podrsci :) bice abd dobro ...hB pa nije nesto ozbiljnije sta sve danas ima ..nije lahko kd dijete mora na op al sta se mora mora se,to je za njegovo dobro ...u svakom zlu nesto dobro ...ima i gore ne daj BOze ...

ANDY ako ne vidis testis onda ga vodi doktoru.oni se do 1g moraju spustiti ,odnosno da ih mozes vidjeti i napipati ...kod M su samo kesice ,nema testisa..ma skontat ces ,znas kako treb izgledati[sm=smiley36.gif] al nije to sala ako nisu na mjestu ...vodi ga na vrijeme doktoru ...ako je sta ne daj Boze ,niste zakasnili,njemu su 2g a dotad se to moze regulisati al operativni[sm=smiley13.gif] bez op ne moze ako nisu na mjestu nazalost ..




anandi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 18:42:27)

Evo me s novostima
Sve je ok, samo malac spava [sm=smiley1.gif] Izgleda je pravo napredan zasada umjesto 19+4 on nam odgovara 20+2 [sm=bravo.gif] a teski smo 352gr.
Sad sam bas odahnula i bit cu mirna do 9.1 heheh

bejbibi a jooj uvijek neki belaji...zao mi je zbog malog, al sreca kad postoji rjesenje




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 21:22:24)

Anandi bravo za kontrolu 😍😍😍😍

Gdje nam je orhideja ?




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 21:26:34)

Bejbibi nemoj se sekiraj bit će to sve ok vidjet ćeš...
a kada imate operaciju?

Joj ja sam vam neka sva negativna najradije bi se priključila 24 sata na ultrazvuk da vidim da se bebač razvija :(( Al znam da Nemogu ništa mijenjati ali kad bi samo znala da se razvija koliko bi mirnija bila vako samo razmišljam o glupoatima




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 21:39:49)

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Bejbibi nemoj se sekiraj bit će to sve ok vidjet ćeš...
a kada imate operaciju?

Joj ja sam vam neka sva negativna najradije bi se priključila 24 sata na ultrazvuk da vidim da se bebač razvija :(( Al znam da Nemogu ništa mijenjati ali kad bi samo znala da se razvija koliko bi mirnija bila vako samo razmišljam o glupoatima


ANDY nismo jos zakazli op ..tek cu to sve ispocetk kad odem u slo ...planiram otici malo prije poroda aBd ,da izganjam ovo za M dok se ne porodim ...planiram,a kako ce bit Bog zna ..


Ne sekirj se draga ..sve ni immo tkv osjecj dok ne osjetimo bebicu ...stlno se pitamo jel se razvija ,kako,itd...opusti se mlo :)
Kad ti je slhedeca kontrola ?




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 21:40:29)


IZVORNA PORUKA: anandi

Evo me s novostima
Sve je ok, samo malac spava [sm=smiley1.gif] Izgleda je pravo napredan zasada umjesto 19+4 on nam odgovara 20+2 [sm=bravo.gif] a teski smo 352gr.
Sad sam bas odahnula i bit cu mirna do 9.1 heheh

bejbibi a jooj uvijek neki belaji...zao mi je zbog malog, al sreca kad postoji rjesenje


[sm=bravo.gif]




orhideja2505 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 23:11:08)

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 23:18:53)

Orhideja draga juhuuuu bravo za dva srculenca mala... 😍😍😍😍😍

Bejbibi imam 18.1 ali imam kolegicu koja na poslu ima uzv pa ću kod nje 9.1 već smo se dogovorile :)

Ode spavat premorena sam. Popila sam danas tonu čaja i pojela tonu voća već mi je puno bolje;) i limun sam cjedila i pila ga.. nego doktorica mi dala neke tablete na biljnoj bazi za mučnine i mogu rec da su super jer ja čim Otvorim oci muka mi tako da mi pomažu ;))




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 23:19:48)

Orhideja kakav je osjećaj imat dva?




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 23:35:30)

Djeste zene...
Ja danas a Jahorini...Setali rucali popili caj muz cak i smjestaj povoljan nasao da prenocimo al ja nisam htjela...
Navece me pocnu ledja boliti a kako sam citav dan set_ala uz planinu sigurnije mi da se vratimo kuci a jos sutra mogu misliti guzva koja ce biti zbog koncerta tako da smo sad dosli...

Bejbibi nije to nista strasno pogotovo kad se ranije uradi..
Od mog muza bratu su radili sa 7 god I sve OK... Sad je covjek od 30 nema nikakvih problema.
Tako da ne brini jos ako ces u Slo raditi...




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (30.12.2016 23:38:19)

Orhideja tako mi je drago...[sm=bravo.gif]
[sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

Nego gdje nam je Mina92?




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 8:25:13)


IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]


Draga ja negdje čitala da kod beba uvjek ženskog spola srce brže kuca ....
😍😍😍😍




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 8:32:50)

Ima li koja od vas mučnine ili sam jedina koja se bori sa mučninama ??? Sutra punih 7 nedelja ;) ulazimo u 8 😍😍😍😍




covered -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 8:59:51)

Meni je od jutros muka, usla u sedmu sedmicu jucer, ali jos nisam ni povracala..ti pijes te tablete? Ali opet ih moramo prevaliti [sm=smiley13.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 10:18:46)


IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]


Mashallah[sm=bravo.gif]
Kakav je osjecaj nositi blizance :) pretpostavljam da imas nekog u porodici jer je to genetski :)




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 10:19:45)

Dobro jutro. .kako ste :)
Ja evo spremam dorucak ,da jedemo prvo pa cemo vidjeti sta dalje :)

Kako ste mi sve




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 10:28:05)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Evo me zene, sve je Hvala Bogu dobro proslo.Kucaju dva srca ko velika :) doduse ovaj jedan malo jace, drugi malo slabije.Ali doktor je zadovoljan.Kontrola za 2 sedmice ...ljubim vas sve[sm=bravo.gif]


Draga ja negdje čitala da kod beba uvjek ženskog spola srce brže kuca ....
😍😍😍😍


Ja opet cula da vise otkucaja preko 150 imaju bebe muskog pola...a manje one zenskog [sm=smiley36.gif]




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 10:33:25)

Jutro i od mene... Sinoc nam je kroz dimljak usao Djeda Mraz sa poklonima pa evo mali sav odusevljen poklonima koje je dobio.[sm=smiley36.gif]
Magicnu kutiju sa trikovima za koje nissm znala da prvo ja moram procitati uputstvo za upotrebu...[sm=jezicek.gif]Sad slaze slagalicu of 300 kom miran ko bubica....
Ja cekam da muz ustane pa da pijemo kafu...




Bubamara92 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 10:46:32)

Jutro zenice i od mene...moja A bolesna boli je grlo,kaslje i temp....[sm=smiley19.gif] ja sam danas 35+1 al me bole ledja i probada me donji dio stomaka
Orhideja [sm=bravo.gif] za srca MM je blizanac to je bas lijepo
Bejbibi ne sikiraj se bit ce sve ok akobogda
Anandi beba zna da se ne osjeti primiri oko 3-4 dana ne brini
Novoj zenici [sm=bravo.gif] za trudnocu sve najbolje
Ostale zenice cuvajte mi se...




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 10:56:04)

Bubamara 92 I ja navece imam bolove u donjem dijelu ledja i juce kad smo setali po planini pocelo me boliti...
Jedva sam cekala da dodjem kuci...
Vjerovatno se polako pocinjemo otvarati




orhideja2505 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (31.12.2016 11:32:14)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: anandi

Evo me s novostima
Sve je ok, samo malac spava [sm=smiley1.gif] Izgleda je pravo napredan zasada umjesto 19+4 on nam odgovara 20+2 [sm=bravo.gif] a teski smo 352gr.
Sad sam bas odahnula i bit cu mirna do 9.1 heheh

bejbibi a jooj uvijek neki belaji...zao mi je zbog malog, al sreca kad postoji rjesenje


[sm=bravo.gif]
[/quote

Anandi [sm=bravo.gif]
Kod tebe lopuza mala [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>