RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 14:44:59)


IZVORNA PORUKA: manuela

Andy_Bec [sm=bravo.gif][sm=duda.gif]
Bas mi je drago ...

Ja poranila jutros ...
Kafu popila doruckovala dijete ispratila u skolu, a jos i fino se naspavala.
[sm=smiley36.gif]

Uh ja jos malo pa 9-ti
Usitnilo pa cak i menu.
Kontrolu imam 11.01. Tad Sam 36/37 sed.[sm=nosecka.gif][sm=darilo.gif][sm=duda.gif][sm=9nebesa.gif]


Jos malo aBd :) jesi spremila sve




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 14:49:05)

Grah gotov ,ajde bujrum [sm=smiley36.gif] cekam mm da dodje ,bas sam izgladnila ...
Joj ja prala prozore maloprije [sm=smiley36.gif] mm me izradio za neki dan i meni bilo dosadno i reko haj da operem[sm=smiley36.gif] al vani hladno pa tesko bilo s vana oprat al sam uspjela 💪
Morat cu i zavjese sutra ..da pred novu bude bar kolko tolko cisto[sm=smiley36.gif]
Sa A sam u januaru prala na -15 [sm=jezicek.gif] e tad sam se bas bila zeznula hahah ..ja kako spricam onu vodu ono se zaledi automatski [sm=jezicek.gif] dodje nama tako pred kraj trudnoce haha

Dosla nam narudzba iz sa[sm=bravo.gif] bodi za A i rajf za rockas aBd i za M majica sa natpisom king1[sm=smiley36.gif] eno ga nosa po kuci[sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 15:27:46)

Evo me :)

Bila jutros ginekologu ;) termin je 21.8.17 ako dragi Bog da .. vidjela sam srce kako kuca ... predivan osjećaj ;)
Sutra ode ujutro da se prijavim u bolnicu i da napravim termin za mjerenje nuhalnog nabora...

Sljedeća kontrola mi je 18.1 ako dragi Bog da;)
Me mi ima malo povišenu temperaturu 37,5 pa sam mu dala ljekic i spavo je 2,5 sata ja sam Juce pravila špageti bolognese i danas imamo to ...

Bejbibi eto mene na grah mnmmm obožavam ... joj kud si sad našla prozore prat 😱 Brrr vani hladno ali neka si makar si sad mirna ...

Pozdravi mi čarobno jutro [sm=bravo.gif]

Hvala svima na čestitkama ;) samo da ovako i ostane ... iskreno bas me strah svega Uf ...





Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 15:28:26)

D neće ništa da jede ni da pije :( ludim ...




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 15:35:41)

Bejbibi da znas da si mi pala na pamet. I ja sam prala prozore i zavjese danas i kontam dobro je rekla bejbibi trebala Sam i ja muza zaduziti...[sm=smiley36.gif]
Kad ono ipak ih ti oprala.[sm=smiley36.gif]

Nisam jos kupila posteljinu za krevetic i grudnjak za dojenje...ostalo je spremno.Odjecu nisam jos oprala ni ispeglala al je kupljena...[sm=smiley36.gif]
Poslije Nove godine cu.




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 16:32:23)


IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi da znas da si mi pala na pamet. I ja sam prala prozore i zavjese danas i kontam dobro je rekla bejbibi trebala Sam i ja muza zaduziti...[sm=smiley36.gif]
Kad ono ipak ih ti oprala.[sm=smiley36.gif]

Nisam jos kupila posteljinu za krevetic i grudnjak za dojenje...ostalo je spremno.Odjecu nisam jos oprala ni ispeglala al je kupljena...[sm=smiley36.gif]
Poslije Nove godine cu.


Izradio me [sm=hudicek1.gif] al dobro mi doslo sto sam ih oprala ,vjeruj..malo sam se razgibala [sm=smiley36.gif] neki dan gledala neke vjezbe za trudnice i reko vidi ovo isto ko kad prozore peres i zato sam se odlucila da ih perem [sm=smiley36.gif] a ja sam ti i perfekcionista pa bi stalno rondala mm sto nije ovako sto onako [sm=jezicek.gif] bolje da sam ja ....on ce skidati i vjesati zavjese [sm=jezicek.gif] a ima jos soba i prozira za prat pa mu ne gine ciscenje [sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 16:33:50)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

D neće ništa da jede ni da pije :( ludim ...



Sta li mu je [sm=zmeden.gif] garant ga nesto muci ...da se nece razboliti sta [sm=smiley13.gif] nadam se samo da je neka faza ..pusti ga malo nek izgladni pa ce mozda htjeti[sm=zmeden.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 16:35:13)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Evo me :)

Bila jutros ginekologu ;) termin je 21.8.17 ako dragi Bog da .. vidjela sam srce kako kuca ... predivan osjećaj ;)
Sutra ode ujutro da se prijavim u bolnicu i da napravim termin za mjerenje nuhalnog nabora...

Sljedeća kontrola mi je 18.1 ako dragi Bog da;)
Me mi ima malo povišenu temperaturu 37,5 pa sam mu dala ljekic i spavo je 2,5 sata ja sam Juce pravila špageti bolognese i danas imamo to ...

Bejbibi eto mene na grah mnmmm obožavam ... joj kud si sad našla prozore prat 😱 Brrr vani hladno ali neka si makar si sad mirna ...

Pozdravi mi čarobno jutro [sm=bravo.gif]

Hvala svima na čestitkama ;) samo da ovako i ostane ... iskreno bas me strah svega Uf ...




E super,mashalla ,odmah cemo te na spisak staviti [sm=smiley1.gif]
Ih sad vidjeh da D ima povisenu temp pa mozda zato nece da jede




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 16:36:10)


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA[sm=bravo.gif]

DECEMBAR 2016

24.12. bambi1 [sm=modricrtici.gif]porodila se



JANUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

04.01 pcelica 23[sm=modricrtici.gif] porodila se[sm=bravo.gif]
05.01. NARI
06.01. midnight489 [sm=rozacrtici.gif]
19.01. aidicaa [sm=modricrtici.gif]



FEBRUAR 2017 [sm=smiley1.gif]

02.02. saraa
02.02. manuela [sm=modricrtici.gif]
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 [sm=modricrtici.gif]
28.02. Lina85



MART 2017 [sm=smiley1.gif]

05.03. ananas_ze [sm=modricrtici.gif]
06.03. bejbibi [sm=modricrtici.gif]
17.03. Amela89 [sm=modricrtici.gif]



APRIL 2017 [sm=smiley1.gif]

30.04. Daj daj[sm=modricrtici.gif]


MAJ 2017 [sm=smiley1.gif]

11.05. strepnja
22.05. anandi [sm=modricrtici.gif]



JUNI 2017 [sm=smiley1.gif]

5.6. Mina 90 [sm=rozacrtici.gif]


JULI 2017[sm=smiley1.gif]

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91


AVGUST 2017 [sm=smiley1.gif]

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered






Zelimo_bebu -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 16:55:22)

Evo i meneeee...jucer sam imala neke goste pa nisam stigla.pisati
..a danas spicila u Fis sa mamom i tatom maloprije dosla...ja dobro...sutra idemo aBd na kontrolu...jedva cekam...
Andy ni od moje sestre mali nista ne papa kuci a u vrticu sve pojede uzas zivi muku muce s njim cini mi se od kako se rodio slabo jede...samo bi da skace i da ae igra...mozda je neka prolazna faza a mozda sluti prehladi ili nesto ga muci....




Andy_Bec23 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 22:07:04)

Zelimo_bebu draga sretno na kontroli sutra ❤️️❤️️




Midnight_489 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 22:15:03)

Veče ženice [sm=bravo.gif]
Evo kod nas malo snijeg pada,pa je odmah svježiji zrak [sm=smiley1.gif] brr
Do moga termina ostalo još samo 9 dana aBd nadam se da će sve biti uredu [sm=smiley1.gif] mnogo sam nestrpljiva i nervozna
Spremila sam već torbu za bolnicu,sve pripreme za doček bebice su gotove [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
Evo sad sam legla u krevet,došla Tufna sa mnom,ma ova mačka je prava maza [sm=smiley1.gif]
bejbibi ženo kako si ti,šta ima? [sm=smiley1.gif]
Zelimo_bebu sretno na kontrolici i javi kako je prošlo [sm=bravo.gif]

Ostale ženice imate 💋




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (28.12.2016 23:25:33)


IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Veče ženice [sm=bravo.gif]
Evo kod nas malo snijeg pada,pa je odmah svježiji zrak [sm=smiley1.gif] brr
Do moga termina ostalo još samo 9 dana aBd nadam se da će sve biti uredu [sm=smiley1.gif] mnogo sam nestrpljiva i nervozna
Spremila sam već torbu za bolnicu,sve pripreme za doček bebice su gotove [sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]
Evo sad sam legla u krevet,došla Tufna sa mnom,ma ova mačka je prava maza [sm=smiley1.gif]
bejbibi ženo kako si ti,šta ima? [sm=smiley1.gif]
Zelimo_bebu sretno na kontrolici i javi kako je prošlo [sm=bravo.gif]

Ostale ženice imate 💋


Gdje si ti zeno draga :) zapostavljas nas

Ma ja sam ok hB ..sad se nesto nasekirala oko M i njegovih testisa :(( njemu je 5g i ne vidim da su spusteni [sm=zmeden.gif] do 1g sam gledala to i ko da su se spustali zato vjeeovatno i nisam nnista podyzela al evo u zadnje vrijemw bas gledam i nema.sad uzela nesto po netu citati i nasekirah se [sm=smiley13.gif] sutra cu ga aBd voditi urologu na pregled i iskreno se nadam da je ok :( ...ne daj Boze bojim se da sam zakasnila za nesto [sm=zmeden.gif]




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 8:44:20)

Midnight[sm=bravo.gif] jos malo...drzim palceve da sve bude OK.[sm=bravo.gif][sm=duda.gif]

Bejbibi to za testise pedijatar uvijek pregleda i valjda do godinu treba da se spuste...
Obavezno idi Dr ..




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 8:51:59)


IZVORNA PORUKA: manuela

Midnight[sm=bravo.gif] jos malo...drzim palceve da sve bude OK.[sm=bravo.gif][sm=duda.gif]

Bejbibi to za testise pedijatar uvijek pregleda i valjda do godinu treba da se spuste...
Obavezno idi Dr ..


Evo narucila sam ga sutra kod urologa na pregled pa cemo vidjeti




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 8:53:51)

Dobro jutro zenice ,kako ste,jeste se naspavale :)
Ja nisam vala ,kasno zaspala a A se rano probudila i nema spavanja od nje

Odo sta pojest ,gladna samm
Bebac me stalno udara ,bit ce ters ko brat i seka [sm=smiley1.gif]




Mina90 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 9:12:47)

Gdje ste zenice, uzivate li u snijegu ? Jutros kad sam ustala sve bijelo, snijeg pada, prava zimska idila, jedino sto muzu nije bila idila kad mu he auto slajdralo I kad je morao ga cistit, usput jos I na posao zakasnio...hehe
Kod mene se beba javlja hvala Bogu redovno, tapka li tapka u stomaku hihi
Ovih dana sam bas nervozitis, nesto mi svi idu na zivcrle, svekar pogotovo, a covjek me bas voli, al on sta god progovori ja bih se nesto svadjala, Boze sacuvaj! [sm=jezicek.gif]
Nesto me jucer ko rebra malo boljela, jel se to nekome desavalo ?
Meni je palo na pamet da see ne pomicu organi prema gore pa mozda zato, ne znam koliko je to moguce...

Sto se tice objave trudnoce, ja sam odmah rekla muzu I dog se da necemo reci dok ne odem doktory prvi put, medjutim on inace nista ne zna sakrit pa je odmah rekao svojoj I mojoj mami, a onda smo saopstili dedama hehe nakon toga ko god ga je nazvo na telefon bio blizak ili ne, on je reko Mina trudna! [sm=jezicek.gif] bio je bas presmijesan [sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 9:27:04)


IZVORNA PORUKA: Mina90

Gdje ste zenice, uzivate li u snijegu ? Jutros kad sam ustala sve bijelo, snijeg pada, prava zimska idila, jedino sto muzu nije bila idila kad mu he auto slajdralo I kad je morao ga cistit, usput jos I na posao zakasnio...hehe
Kod mene se beba javlja hvala Bogu redovno, tapka li tapka u stomaku hihi
Ovih dana sam bas nervozitis, nesto mi svi idu na zivcrle, svekar pogotovo, a covjek me bas voli, al on sta god progovori ja bih se nesto svadjala, Boze sacuvaj! [sm=jezicek.gif]
Nesto me jucer ko rebra malo boljela, jel se to nekome desavalo ?
Meni je palo na pamet da see ne pomicu organi prema gore pa mozda zato, ne znam koliko je to moguce...

Sto se tice objave trudnoce, ja sam odmah rekla muzu I dog se da necemo reci dok ne odem doktory prvi put, medjutim on inace nista ne zna sakrit pa je odmah rekao svojoj I mojoj mami, a onda smo saopstili dedama hehe nakon toga ko god ga je nazvo na telefon bio blizak ili ne, on je reko Mina trudna! [sm=jezicek.gif] bio je bas presmijesan [sm=smiley36.gif]


To su ti draga hormoni krivi [sm=smiley36.gif]ti samo reci "ja sam trudna ,hormoni me pucaju" i pocni plakati [sm=jezicek.gif] nece ti niko zamjeriti hahaha
Salim se malo ,al jesu hormoni krivi za sve [sm=smiley36.gif]

Sto se tice rebara i mene povremeno zaboli ,pogotovo lijeva strana jer se vise na lijevoj vrti nekako ,pa mi stane ispod rebara valjda i gura ,sta li ...ja se tad naslonim,jastuk na ledja i popusti ...probaj tako naci neki polozaj da olaksas sebi




Bubamara92 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 10:09:20)

Jutro zenice evo nama snjeg juhu ja ga volim kao dijete
Andy [sm=bravo.gif] ta srceko...
Midnight eto tebi jos malo bebca [sm=duda.gif]
Manuela blizi se i nas deveti
Kako ste mi sve ostale???




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 12:50:41)

Kakvo je ovo zatisje ovdje :)
Joj jesam ja pobrkala dane ..juce kontala da je cetvrtak a danas imam osjecaj da je petak [sm=smiley36.gif] nidje veze




manuela RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 13:27:38)

Bubamara92 jos malo i odbrojavanje pocinje...

Bejbibi izgleda da je ovo zatisje pred buru...
Sutra muz I ja odosmo na Jahorinu malo cist vazduh setnja rucak...[sm=smiley36.gif]

Za rucak najvjerovatnije cufte u paradaiz sosu sa pire krompirom...
Sta vi kuhate?
Bejbibi znam da ima grah...




bejbibi -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 13:55:52)


IZVORNA PORUKA: manuela

Bubamara92 jos malo i odbrojavanje pocinje...

Bejbibi izgleda da je ovo zatisje pred buru...
Sutra muz I ja odosmo na Jahorinu malo cist vazduh setnja rucak...[sm=smiley36.gif]

Za rucak najvjerovatnije cufte u paradaiz sosu sa pire krompirom...
Sta vi kuhate?
Bejbibi znam da ima grah...


Imam ga za 5 dana [sm=jezicek.gif]
Aj blago vama ,nauzivat cete se [sm=sloncek.gif][sm=zz_wink.png]

Evo jednih 20tak min M u banji s toplom vidom sjedi i uspjela sam napipati lijevi testis hB ...nadam se da je i desni tu ..vidjet cemo sutra svakako aBd ...malo mi je lakse doduse




Midnight_489 -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 18:34:33)

Hej ženice [sm=bravo.gif]
Jao kod nas čitav dan snijeg pada,baš mi je drago [sm=smiley36.gif] ja isto dijete [sm=jezicek.gif]
Evo MM otišao kupit šta slatka,a ja pod dekicom,gledam nešto na Foxu,Tufna trči okolo i igra se [sm=smiley36.gif] pravo razigrano mače
Mi smo za ručak danas imali pohovanu piletinu sa pirom [sm=smiley1.gif]




3_godine -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 18:37:09)

Zenice drage evo da vam se i ja konacno pridruzim na ovim temama. Do sad sam bila na cekaonicama. Nama se cudo desilo pored jako losih prognoza i sansi za prirodnu T, ja sam ostala nekim cudom trudna u mjesecu kad smo se spremali za VTO :). Danas smo 9+2, termin je pocetak augusta ako Bog da. Imam puno pitanja pa cu vas gnjaviti sigurno :) . Za pocetak zenice u Sa gdje vodite T, ima li sanse ipak nekako doci do nekog dr na Jezeru? Ako ne moze li se otvoriti u Skerlicevoj karton ili iskljucivo u ambulanti kojoj pripadas po adresi? Nisam do sad isla kod drzavnih dr jer su moji problemi bili ipak malo komplikovaniji... takodje je li neka radila nifty test i moze li se ista za taj test refundirati od zavoda? Hvala svima unaprijed. Nadam se da se druzimo narednih mjeseci ;)




covered -> RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR (29.12.2016 19:05:56)

Kako ste mi sve redoom?? Mene hormoni pucaju stalno placem i tako..i ono sto me plaho brine su probadanja u donjem dijelu stomaka, trebam li panicariti??

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] 3_godine zeliim ti da sve bude najbolje moguce.. sto se tice kartona u Skerlicevoj i mene to zanima nadam se da ce nam koja Sarajka javiti, jer nisam nikad isla ginekologu[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>