RE: Danas kuhamo Mart (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo Mart (19.3.2018 17:06:22)

Danas rucku teleca supica sa mrkvicom, persunom, celerom... djeca vole supu pravo, cevapi i somuni, kupus salata.
Za sutra sam pristavila grah sa suhim mesom, koscicama... Mljac [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Danas kuhamo Mart (19.3.2018 17:48:59)

danas je MM kuhao...makarone i neki svoj sos...ja bila kod dr.Geže
opet čujem [sm=smiley36.gif]
ostavli i meni malo makarončića....
a bijelo govno pada...pih...

treba se spremati sutra za školu...dosta smo odmarali ...aaaahhh




salmy -> RE: Danas kuhamo Mart (19.3.2018 20:29:07)

Danas sitni cevap I pire krompir




bejbibi -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 12:49:20)

Sta se krcka danas :)
Ja vu neke cufte vjerovatno u rerni i krompir pire ....il cu musaku[sm=zmeden.gif] ne znam jos [sm=smiley36.gif]al ima mljeveno meso i krompir pa cu skontati




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 12:58:32)

Danas grah sa kiselim kupusom, krastavicama... imai zelene salate i mladog luka...
Juce smo tjesteninu sa fasiranim mesom i sosom od barile (pa sam to lijepo zbuckurisala, malo crvenog luka, malobijelog) parmezan odozgo i bila zelena salata

Sutra jedemo vani pa ne razmisljam [sm=bravo.gif]




ijaa -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 13:25:09)

odo i ja grah pristavit super ideja




ijaa -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 13:25:55)

a sinoc sam nam natrpala u tepsiju krompira i paprika bez mesa tacno mi se onako jelo ....i super mi je sjelo malo sa pavlakom i bijelim lukom




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 13:28:00)


IZVORNA PORUKA: ijaa

a sinoc sam nam natrpala u tepsiju krompira i paprika bez mesa tacno mi se onako jelo ....i super mi je sjelo malo sa pavlakom i bijelim lukom

e ovo taman mogu sljedece hefte jedan dan [sm=smiley1.gif] ali moji kad meso ne vidi drama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] sve mesarosi




Visnja RR -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 14:07:25)

ja evo iskuhala pilence ...supa gotova

pravim neki rižoto/bućkuriš...svi ga volimo




vedada -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 14:08:46)

juče pravila picu i kiflice. Skuhala tjesteninu sa fasiranim. Tako da imamo sta i danas jest. Za sutra hm...mozda piletinu s rizom zapećem u rerni.




vedada -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 14:09:16)

U sub. sam pravila kvrgušu (uljevak s piletinom ) baš je fin bio.




bejbibi -> RE: Danas kuhamo Mart (22.3.2018 15:37:10)


IZVORNA PORUKA: vedada

U sub. sam pravila kvrgušu (uljevak s piletinom ) baš je fin bio.


Ja to juce pravila :) al ostala 2 bataka i pola tepsije tijesta :( batake iskoristila za terhanu ...i musaka pala :))
Preukusno je bilo al zamalo da izgori [sm=smiley36.gif]girnji sloj je hrskaviji ispao al nije lose.ja volim hrskavo mm manje vise al kaze da je dobar rucak bio ..mora da sam ga prepala kad saam dreknula na rucak [sm=smiley36.gif] ja pojacala pri kraju na najjajce i odem sterati ves .koja budala [sm=hudicek1.gif]
Sreca pa nije izgorilo puno [sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: Danas kuhamo Mart (29.3.2018 10:28:19)

Sto je utihnula tema ? Il to ne kuhate[sm=jezicek.gif]
Ja danas planiram rizoto i filete pohovat ..ako se nakanim[sm=smiley36.gif] supica , salata i dosta




ijaa -> RE: Danas kuhamo Mart (29.3.2018 10:49:27)

jucer krompiraca sa suhim mesom




ziel -> RE: Danas kuhamo Mart (29.3.2018 12:26:42)


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Sto je utihnula tema ? Il to ne kuhate[sm=jezicek.gif]
Ja danas planiram rizoto i filete pohovat ..ako se nakanim[sm=smiley36.gif] supica , salata i dosta

Ne klikaju se ikonice pa utihnulo..
Ja bi svasta ali ne mogu od R, pa nevjerovatno ali moram bas svaki cas da budem kraj curice da je ne povrijedi... gubim se Bgm.. [sm=smiley19.gif]

Odledila jedan malo veci pileci batak i kupila sir domaci i hljeb. Pa nesto cu praviti. Ako stignem.




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo Mart (29.3.2018 14:28:28)

Danas imam skuhano djeci mi svakako necemo jesti kuci, idemo odmah cim se iskupimo kod prijatelja na rucak [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]
Sutra cemo skontati nesto letece, imam puno obaveza sutra kad dodjem s posla a nemam nista u planu.
Djeca imaju iskuhanu i supicu i varivo, mozda im moja mama samo palacinke napravi.




vedada -> RE: Danas kuhamo Mart (29.3.2018 14:48:01)

sinoc pravila pohovane filete, to im je za danas, a ima i graha i satarasa u frizderu al to djeca ne vole, pojest cu ja.
Danas definitivno nemam ideju šta, možda ubacim krompir neoguljen u rernu sa sirom, da iskoristim dok se još loži




aidana -> RE: Danas kuhamo Mart (30.3.2018 11:56:10)

Supa, bataci i krompir iz rerne. Desert sutlijas.




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo Mart (30.3.2018 12:55:00)

danas tjestenina sa sosom od gljiva i piletine, supica, palacinke...ako budem nagodna za jos nesto vidjecemo...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]