RE: Djecije igraonice (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


malenaa -> RE: Djecije igraonice (26.12.2012 18:57:17)

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))




mamine oci -> RE: Djecije igraonice (26.12.2012 19:00:33)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))

[sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (26.12.2012 23:40:46)


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 [sm=smiley1.gif]Malac voli strašno[sm=smiley36.gif]Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.[sm=smiley13.gif],nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,




Visnja RR -> RE: Djecije igraonice (26.12.2012 23:47:15)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))



naplaticu ti reklamu [sm=smiley36.gif] super djevojko draga [sm=bravo.gif]




malenaa -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 9:39:20)

Eh ovdje cu da se i reklamiram abd :))




leona81 -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 10:26:08)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))


heeeej superiska:)
da znam gdje cu slaviti sljedeci rodjendan:)




Lady26 -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 10:31:52)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 [sm=smiley1.gif]Malac voli strašno[sm=smiley36.gif]Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.[sm=smiley13.gif],nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

Ne znam kad si posljednji put bila u igraonici u Mercuru, wc je pod kljucem, cisto i uredno....ja bila prije 15ak dana...




Lady26 -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 10:32:18)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))

Sretnooooo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Super Beba -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 10:53:18)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 23:48:59)


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 [sm=smiley1.gif]Malac voli strašno[sm=smiley36.gif]Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.[sm=smiley13.gif],nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

Ne znam kad si posljednji put bila u igraonici u Mercuru, wc je pod kljucem, cisto i uredno....ja bila prije 15ak dana...



bila možda prije dva mjeseca na rođenadanu i djeca su išl au onaj javni wc koji je bio preprljav, ako je sad pod ključem svaka čast




amra_sa -> RE: Djecije igraonice (27.12.2012 23:52:45)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))


Hajde javi da znam gdje ću ostaviti dijete kad svrnem do Merkatora ...




malenaa -> RE: Djecije igraonice (28.12.2012 21:04:59)

Jedno pitanje''treba mi pomoc :) sta najvise volite od igracaka u igraonici, ja sam zamislila da to budu interaktivne igre, didakticke igracke koje cak i nemaju igraone '' crtanje''razna takkmicenja,skolice i ucenja, karaoke, kutak sa kucicama, kuhinjama,frizerskim i baby born kutkom, s druge strane staze za autice, nitendo wii, golovi, alat, lego, i mnoge druge igracke za manju i vecu djecu a i kutak za roditelje. Ali me buni jedna stvar , naime vidjam u igraonama one sprave za skakanje,unutra tobogan,tuneli i sl.. ali ja sam nekako mislila bez toga probati jer prvi moj malac se zavuce tu skace preznoji i nista drugo nije zanimljivo..,e sad ,dali ubaciti te sprave ili ne?




Lady26 -> RE: Djecije igraonice (28.12.2012 21:09:49)

Moja Lana samo to trazi u igraoni.... Trambolin, tobogan jh sl. [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Djecije igraonice (28.12.2012 21:10:05)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Jedno pitanje''treba mi pomoc :) sta najvise volite od igracaka u igraonici, ja sam zamislila da to budu interaktivne igre, didakticke igracke koje cak i nemaju igraone '' crtanje''razna takkmicenja,skolice i ucenja, karaoke, kutak sa kucicama, kuhinjama,frizerskim i baby born kutkom, s druge strane staze za autice, nitendo wii, golovi, alat, lego, i mnoge druge igracke za manju i vecu djecu a i kutak za roditelje. Ali me buni jedna stvar , naime vidjam u igraonama one sprave za skakanje,unutra tobogan,tuneli i sl.. ali ja sam nekako mislila bez toga probati jer prvi moj malac se zavuce tu skace preznoji i nista drugo nije zanimljivo..,e sad ,dali ubaciti te sprave ili ne?


ono golemo ne[sm=smiley36.gif]
al jedan bazen sa lopricama za malu raju da...
i bar jedan tobogančić u koji slijeću u loptice...

ovo govorim za mlađe ...osim ako niste mislili ići na 3 +...

inače ovo ostalo nabrojano...meni se već sviđa...pa te lijepo molim da izađeš na Fb poslala sma ti poruku od ''životne važnosti''[sm=smiley14.gif]




malenaa -> RE: Djecije igraonice (28.12.2012 21:15:48)

Ma bilo bi tobogan loptice i to.. nego bas ono sto zovu igraonica u mrezi , to ubace vecinom i zavrse pricu a ja nisam za pa sam razmisljam ??! Bas hocu misljena i ostalih roditelja.
P.s. hanady zar ti nisam odgovorila na fb??




AnLu -> RE: Djecije igraonice (28.12.2012 21:17:08)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 [sm=smiley1.gif]Malac voli strašno[sm=smiley36.gif]Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.[sm=smiley13.gif],nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

Ne znam kad si posljednji put bila u igraonici u Mercuru, wc je pod kljucem, cisto i uredno....ja bila prije 15ak dana...



bila možda prije dva mjeseca na rođenadanu i djeca su išl au onaj javni wc koji je bio preprljav, ako je sad pod ključem svaka čast


Samo kazes teti u igraoni da hoce dijete u wc i ona ti da kljuc, preko puta onog javnog ima wc za bebe, cak je na vratima nacrtana cucla i pise baby. Uredan, cist.




Hanady RR -> RE: Djecije igraonice (28.12.2012 21:20:19)


IZVORNA PORUKA: malenaa

Ma bilo bi tobogan loptice i to.. nego bas ono sto zovu igraonica u mrezi , to ubace vecinom i zavrse pricu a ja nisam za pa sam razmisljam ??! Bas hocu misljena i ostalih roditelja.
P.s. hanady zar ti nisam odgovorila na fb??

sad jesi
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Lalena -> RE: Djecije igraonice (11.2.2013 11:51:39)

Da li je neko bio u igraoni na Dobrinji Kids' corner? Kakvi su utisci?




mamine oci -> RE: Djecije igraonice (11.2.2013 13:44:38)


IZVORNA PORUKA: Lalena

Da li je neko bio u igraoni na Dobrinji Kids' corner? Kakvi su utisci?

nismo jos bili imamo namjeru vidjela sam na Fb da je fino, neki dan sam procitala da imaju casovi engleskog dva put nedeljno 45KM[sm=smiley1.gif]ono sto vidim i citam djeluje mi fino[sm=smiley1.gif]




muzika_7 -> RE: Djecije igraonice (12.2.2013 9:30:11)

Postoji i muzička igraonica - radionica na Otoci kod Merkura, za djecu od 3 - 6 god. Program je prilagođen uzrastu, zanimljiv, koristan... Grupe nisu velike, a cijena je 25 KM mjesečno. Termini su ponedjeljkom u 17:30 i 18:30 h.




škorpija -> RE: Djecije igraonice (12.2.2013 11:19:17)


IZVORNA PORUKA: muzika_7

Postoji i muzička igraonica - radionica na Otoci kod Merkura, za djecu od 3 - 6 god. Program je prilagođen uzrastu, zanimljiv, koristan... Grupe nisu velike, a cijena je 25 KM mjesečno. Termini su ponedjeljkom u 17:30 i 18:30 h.

može na pp više informacija šta se konkretno radi na tim radinicama ili onaj link




aazra -> RE: Djecije igraonice (12.2.2013 12:35:17)

I mene ovo zanima [sm=smiley1.gif] Mi smo jučer nakon duze vremena svratili u coco- loco i bas sam se iznenadila kako su sredili...mozda je sad manje prostora ali vise sadrzaja za vecu djecu...sve pohvale [sm=smiley1.gif]




muzika_7 -> RE: Djecije igraonice (12.2.2013 13:09:17)

Postoji profil na facebooku, Mala muzička radionica Sarajevo




delfin -> RE: Djecije igraonice (18.3.2013 11:08:49)

malenaa , vezano za onu veliku spravu - tobogan sa mrežom, to valjda zavisi od uzrasta i djeteta, mom A treba baš to da se izmori, a moja curica bi se vjerovatno igrala igračkama




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 15:08:11)

malena, šta bi sa tvojom igraonom,

nego da li neko zna na Šipu je otvorena neka nova igraonica, zna li iko kako se zove




Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>