RE: Djecije igraonice (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Hanady RR -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 15:13:16)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

malena, šta bi sa tvojom igraonom,

nego da li neko zna na Šipu je otvorena neka nova igraonica, zna li iko kako se zove


to Bare-Šip

ja bila u subotu tamo na rodđkasu...
u jendoj koja se zove Đulagin Dvor...
dole kafić , gore igraona....
fino je...
imaju face painting onaj moćni što ih komlet namaČkari[sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 15:21:56)

e, bit će da je to ta, imaju li kakav link bože dragi kažu da je lijepo i da su jako pristupaćni cijenama




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 15:25:42)

joj, roknut ću se, sad nađoh na e kuponu bila ponuda 99 km proslava ročkasa, i godinu dana kupon važi, joj, joj, joj, nije mi dobrooooooooooooooooooo




aidana -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 15:44:46)

Koje igraonice su i za djecu ispod 3 godine, sa tetama? Ja znam samo da druga kuca ima igraonicu za druge ne znam.




Visnja RR -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 20:01:21)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

joj, roknut ću se, sad nađoh na e kuponu bila ponuda 99 km proslava ročkasa, i godinu dana kupon važi, joj, joj, joj, nije mi dobrooooooooooooooooooo


jel misliš na Kockicu?




magbi -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 20:19:52)

cccccccc kad si to nasala ja Baki abd tamo planiram slavit super je tamo i za na kafu otic a nama blizu




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (4.11.2013 20:49:11)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

joj, roknut ću se, sad nađoh na e kuponu bila ponuda 99 km proslava ročkasa, i godinu dana kupon važi, joj, joj, joj, nije mi dobrooooooooooooooooooo


jel misliš na Kockicu?




ne, ovo je igraonica u okviru Đulaginog dvora, uglavnom nađem preko citi dila ponudu istu




Pikapolonica -> RE: Djecije igraonice (5.11.2013 10:17:33)


IZVORNA PORUKA: aidana

Koje igraonice su i za djecu ispod 3 godine, sa tetama? Ja znam samo da druga kuca ima igraonicu za druge ne znam.

Igraonica Happy Kids u Alti (ako jos uvijek radi).




malenaa -> RE: Djecije igraonice (7.11.2013 16:59:18)

ma nista mila... odustali i propala nam kapara za lavirint :(( covjek trazio za prostor 1300km... i pristanemo, ali nam bivsa podstanarka u tom prostoru kaze da joj grijanje dolazilo 800km i to pokaze racune... i to nam bilo previse.


IZVORNA PORUKA: mama_alma

malena, šta bi sa tvojom igraonom,

nego da li neko zna na Šipu je otvorena neka nova igraonica, zna li iko kako se zove





nikka -> RE: Djecije igraonice (6.1.2014 12:08:20)

Pozdrav[sm=smiley1.gif]
Treba mi pomoć od Zeničanki, ako znate neku igraonicu u kojoj se može ostaviti dijete na čuvanje na dva sata a da radi do 19h.
Ako ne smiju kontakti javno može u pp, hvala [sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Djecije igraonice (13.1.2014 21:22:43)

Stvarno zna li neko ima li igraonica u alti,kai da sam vidjela neke natpise za novu igraonu




Visnja RR -> RE: Djecije igraonice (13.1.2014 21:26:03)

IZVORNA PORUKA: škorpija

Stvarno zna li neko ima li igraonica u alti,kai da sam vidjela neke natpise za novu igraonu


Bila je




magbi -> RE: Djecije igraonice (14.1.2014 11:42:28)

ja sam razocarana igraonicom bare sip zaista ona gje je kafterija gore na spratu igraonica veliko veliko razocarenje na osoblje




Lilih -> RE: Djecije igraonice (14.2.2014 14:14:28)

Moje iskustvo sa iglaonicom na Šipu je veoma dobro igraonica jeste nešto manja ali osoblje je ok i što je veoma važno djete je zadovoljno a primaju i mlađe od 2 god.
Možda mali minus zbog dima od cigareta iz kafea.




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (14.2.2014 14:30:09)


IZVORNA PORUKA: magbi

ja sam razocarana igraonicom bare sip zaista ona gje je kafterija gore na spratu igraonica veliko veliko razocarenje na osoblje




ne znam mi smo nedavno bili tamo starijoj rođendan proslavili, u odnosu na bambi na Grbavici ili u Vogošći, ono je smiješno mali prostor, ali za cijenu koju sam ja platila 99 km za rođendan + dole za roditelje posebno ja sam zadovoljna, igraonica je super za malu djecu, a i teteu su bile fine,




M kao Mama -> RE: Djecije igraonice (12.3.2014 12:52:03)

jutros dobih e-mail da se igraona u BBI Centru zatvara da se bodovi mogu iskoristiti do 19.3. pa eto ako neko ima da zna




leona81 -> RE: Djecije igraonice (12.3.2014 22:36:30)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

jutros dobih e-mail da se igraona u BBI Centru zatvara da se bodovi mogu iskoristiti do 19.3. pa eto ako neko ima da zna


pise da je zadnji dan rada igraone 19.03 i da se vise nece moci iskoristiti bodovi osim za kupovinu tj popust od 10 posto. mislim da se ne moze ni u ovih 7 dana vise slaviti tamo




canim -> RE: Djecije igraonice (27.3.2014 11:13:19)

Sta bi sa one2play,igraonom i prodavnicom, jesu oficijalno zatvorili [sm=zmeden.gif] nisam isla u bbi ovih dana, hoce biti neka druga igraona umjesto one2play ?




škorpija -> RE: Djecije igraonice (27.3.2014 13:26:21)

šta mislite u igraonici u Sarajevo City Centru, meni se sviđa, ali je poskupa ( oko 6 KM sat) i ne uzimaju broj telefona od roditelja i ne govore nemojte ići piti kafu, neka vas tu i svi roditelji dežde i nagledaju djecu kroz one mreže, a što se tiče sam eigraodne A. je oduševljen, valjda što je nova, a meni je nekako čudna uska a duga, ali ima super toborgane i onaj fazon za spuštanje kao po konpcu, na fazon vatogasaca




ninuska -> RE: Djecije igraonice (27.3.2014 15:54:28)


IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite u igraonici u Sarajevo City Centru, meni se sviđa, ali je poskupa ( oko 6 KM sat) i ne uzimaju broj telefona od roditelja i ne govore nemojte ići piti kafu, neka vas tu i svi roditelji dežde i nagledaju djecu kroz one mreže, a što se tiče sam eigraodne A. je oduševljen, valjda što je nova, a meni je nekako čudna uska a duga, ali ima super toborgane i onaj fazon za spuštanje kao po konpcu, na fazon vatogasaca


Kakva je igraona? Mogu li djeca ispod dvije godine, naravno uz prisustvo roditelja? Jel tacno 6 KM ili vise..ko zna info nek proslijedi :)





škorpija -> RE: Djecije igraonice (27.3.2014 19:52:12)

Ima dio odvojeni za male, ali nemau tom dijelu bas puno sprava. Igraoniv
ca funkcionise na bodove ,1 bod 2 km cini mi se




Visnja RR -> RE: Djecije igraonice (27.3.2014 19:55:06)

meni je samo taj tobogan simpatican...sve drugo mi lunapark koji A ne voli...mozda kad poraste joj bude zanimljiv sprat za vecu djecu




ElmaB -> RE: Djecije igraonice (27.3.2014 20:11:47)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite u igraonici u Sarajevo City Centru, meni se sviđa, ali je poskupa ( oko 6 KM sat) i ne uzimaju broj telefona od roditelja i ne govore nemojte ići piti kafu, neka vas tu i svi roditelji dežde i nagledaju djecu kroz one mreže, a što se tiče sam eigraodne A. je oduševljen, valjda što je nova, a meni je nekako čudna uska a duga, ali ima super toborgane i onaj fazon za spuštanje kao po konpcu, na fazon vatogasaca


Kakva je igraona? Mogu li djeca ispod dvije godine, naravno uz prisustvo roditelja? Jel tacno 6 KM ili vise..ko zna info nek proslijedi :)



4 KM pola sata ja danas bila uz obaveezno prisustvo roditelja. Bezobrazno su skupi.




Visnja RR -> RE: Djecije igraonice (8.4.2014 21:55:37)

Ovo bi mozda trebalo vise ici na "pravna pitanja"...zanma me da li igraonice snose odgovornost za povredu djece u njihovim prostorijama???

Juce mi je prisao covjek u McD znajuci da sam na RR i pitao da li ima pravo traziti od jedne nove igraonice nesto kao odštetu jer mu se dijete teze povrijedilo u istoj... oni su ga naravno odbili ali njega interesuje kako to zakon regulise?




bebaa -> RE: Djecije igraonice (8.4.2014 21:57:56)

mi smo večeras bili prvi put u igraonici Šumica,na Dobrinji...

velikim slovima piše upozorenje da roditelji snose odgovornost za sigurnost njihove djece....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>