RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


ivana91 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 11:27:31)

treba mi broj telefona MedicoS




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 11:29:01)

e sad procitala clanak pa rekoh da okacim
http://www.banjalukalive.com/drustvo/sve-vise-beba-iz-epruvete.html
samo procitajte postotak pozitivnih testova u mediko s i postotak u americi, ispade da ovi nasi rade punom parom. 46,2 % trudnoca nije malo.




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 11:30:21)

051 232100  
051 217100




ivana91 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 14:56:27)

hvala bosss...




labello -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 15:34:09)

pozdrav svima,
nisam zadovoljna radom dr sanje [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image], da li samo ona i iskljucivo ona mora dati saglasnost za vto?




ivana91 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 16:35:03)

labello neznam šta da ti kažem...čitajući na forumu i ja sam svatila da treba njena saglasnost.Mene su ovdje kod nas drugačije uputili.U našoj bolnici ima doktorica koja je zadužena za taj program i ona mi je rekla koje nalaze trebam pripremiti pa se onda šalju papiri u fond i čeka njihovo odobrenje i sa tim odobrenjem ide kod dr.Sanje.Tako da neznam ni šta treba ni kako.U ponedeljak zovem fond i dr.Sanju da vidim šta će oni da kažu.Ni meni nije ništa jasno.




pigi -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.2.2012 21:26:55)

da draga samo ona moze dati i niko vise . a sto nisi zadovoljna ,.ja tenutno jesam ali moja prijateljica isto nije zadovoljna ,a kad mi isprica kako joj prodje pregled nemogu da vjerujem




VTO pacijentica -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (19.2.2012 11:34:39)

IZVORNA PORUKA: ms_do

VTO pacijentica- samo ekspresno do cilja [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] i malo je off, ali od mikroginona ja sam stalno u PMS-u. Pitam se kako li je ljudima oko mene sa mnom[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


ja se samo nadam da ce mi grudi ostati ovakve [sm=smiley36.gif]

a dajte i ta losa iskustva da cujemo, ja je jos nisam upoznala, mene je na razgovor primila ona druga dr. otkucala mi to resenje, i rekla sta dalje da radim. jos me niko nije pregledao, telefonom su mi odgovorili da i bez nalaza hormona mogu poceti s mikroginonom i da dodjem sa nalazima hormona i svim drugim u utorak ujuru. nadam se da cu je tada upoznati i da ce me pregledati, pa da cu moci da napisem i utisak o njoj, a ne samo o njenoj klinici i osoblju. za sad su mi dobri i mnogo finiji nego oni arogantni u deamedici, tamo vise nikad necu uci, tamo se razbolim od treme, straha i nelagode. ovde mi je nekako toplije i deluje mi kao da su svi raspolozeniji i nasmejaniji. to je moj prvi utisak.

inace, popih sad 3. kontraceptivnu [sm=bravo.gif] sedmina gotova [sm=smiley36.gif]




ivanai -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (19.2.2012 12:21:21)

ja sam kod doktorice sanje vec dvije godine i stvarno sam zadovoljna i sa njom i sa osobljem u medikoS od mene samo rijeci hvale za njih.




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.2.2012 9:17:30)

labelo sto nisi zadovoljna? i ja mislim da samo ona moze dati saglasnost jer ona jedina radi sa fondom, tj ona jedina i radi ovdje vto , sto znaci ako ces preko fonda onda moras kod nje. nemas neke druge opcije.
bilo bi dobro da napises i svoje misljenje jer i ja sam primjetila da se ne odnose isto prema svim pacijentima, mislim prema meni je uvjek dosad bila ok al sjedeci tamo kod njih vidjela sam da nisu prema svima bas isti.





tea 80 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.2.2012 14:25:55)

Cao Pigi!Ja sam isto dobila ali jako,jako oskudna menstruacija,ne boli me stomak ali me zato leđa rasturaju.
Danas sam počela sa menopurom,neka nam je sa srećom i da bude uspješno [sm=bravo.gif]




ivana91 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.2.2012 17:36:49)

VTO pacijentice,možeš li mi reći da li si ti uradila sve nalaze pa tek onda dobila preporuku za vantjelesnu i onda zajedno sa ostalim papirima slala u fond?Ja sam danas razgovarala sa dr.Đukić iz MedicoS i ispričala joj sve,ona kaže da trebam uzeti od svog doktora preporuku da sam za vantjelesnu i onda sa ostalim papirima šaljem u fond,da ne moram raditi nalaze i slati ih u fond i da ako imam neki problem sa nalazima da oni to u "hodu"rješavaju.Da,rekla mi je da ne mora biti preporuka od njih nego od doktorice koja je zadužena za taj program u mom gradu,pošto ja nisam iz B.Luke.




Nova 86 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.2.2012 21:11:37)

Velik pozdrav jakim i hrabrim zenama!!!
Danas sam bila prvi put kod Dr.Sibincic.Kod mene je u pitanju moj suprug.Pre par godina imao je jaku upalu testisa i posle svih lecenja isao je na operaciju,ali na zalost nije uspjela.Posle svih metoda lijecenja doktor mu je radio punkciju i imao je normalan broj spermatozoida.
Kod nas j sve jasno i moramo na VTO,ali iskreno Dr.mi bas i nije neki psiholog,Tek smo krenuli u borbu,a ona mi prica o donatorskoj oplodnji.Molim ako neko ima slicna iskustva da mi pise.Pozdrav!




pigi -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.2.2012 22:12:18)

tea
i ja sam pocela sa menopuromali 3 injekcije sastavim i pola dekapilta ,ali mene ruke i noge toliko bole neznam dali to treba tako. jel i ti isto 3 menopura primas




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (21.2.2012 14:29:59)

IZVORNA PORUKA: Nova 86

Velik pozdrav jakim i hrabrim zenama!!!
Danas sam bila prvi put kod Dr.Sibincic.Kod mene je u pitanju moj suprug.Pre par godina imao je jaku upalu testisa i posle svih lecenja isao je na operaciju,ali na zalost nije uspjela.Posle svih metoda lijecenja doktor mu je radio punkciju i imao je normalan broj spermatozoida.
Kod nas j sve jasno i moramo na VTO,ali iskreno Dr.mi bas i nije neki psiholog,Tek smo krenuli u borbu,a ona mi prica o donatorskoj oplodnji.Molim ako neko ima slicna iskustva da mi pise.Pozdrav!

ma kakva donatorska oplodnja , pusti te price vi ih imate u testisima tako da to i nije problem to se da rjesiti sa vto, moj ima 5 komada pa sa tim idemo u postupak i niko nikad nam nije spomenuo donora, a kod tvog je normalan broj.
samo opusteno i bez brige skupite papire i  u postupak.kod mene je mnogo gori slucaj pa nam niko ne spominje donora vec svi kazu ma rjesicemo mi to.




VTO pacijentica -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (21.2.2012 15:21:15)


IZVORNA PORUKA: ivana91

VTO pacijentice,možeš li mi reći da li si ti uradila sve nalaze pa tek onda dobila preporuku za vantjelesnu i onda zajedno sa ostalim papirima slala u fond?Ja sam danas razgovarala sa dr.Đukić iz MedicoS i ispričala joj sve,ona kaže da trebam uzeti od svog doktora preporuku da sam za vantjelesnu i onda sa ostalim papirima šaljem u fond,da ne moram raditi nalaze i slati ih u fond i da ako imam neki problem sa nalazima da oni to u "hodu"rješavaju.Da,rekla mi je da ne mora biti preporuka od njih nego od doktorice koja je zadužena za taj program u mom gradu,pošto ja nisam iz B.Luke.

nisam, u fond sam slala samo izvod iz m.k.vencanih, kopije knjizica i preporuku. sve nalaze nosis posle njoj, jer je program dug, najcesce, dva meseca pijes kontracepciju, za to vreme se svasta moze srediti, a ako ima neceg sto iziskuje duze lecenje, onda se ni ne pocinje dok se ne sredi. al ja imam problem TSH, koji mi je preko 5, a ne sme biti preko 2, pa mi je dala semu i rekla da ce to spasti do stimulacije, a ako ne spadne odgodicemo. tako da, za fond samo izganjaj preporuku i posalji to s kopijama knjizice i izvodom, a kad resenje dobijes niko tebe ne moze naterati da ga iskoristis dok sve ne bude kako treba. a ja se nadam da ce biti, da cemo obe u postupak i da cemo da setamo stomake uskoro.




ivana91 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (21.2.2012 17:55:13)

draga vto pacijentice,ja sam danas razgovarala sa fondom i sa dr.Đukić iz MedicoS i zakazali su mi da dođem kod njih 01.03. na ultrazvuk i suprug treba da uradi spermogram kod njih i onda bi oni trebali da mi daju preporuku koju sa ostalim papirima šaljem u fond.Najtužnije je što su meni rekli da mi treba preporuka moga doktora a ne iz MedicoS.Zato sam te i pitala čiju si ti preporuku slala u fond.Naravno da ćemo u postupak,i da ćemo šetati stomake..."NADA POSLEDNJA UMIRE".




Nova 86 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (22.2.2012 22:19:50)

Bosss proslo je vec 2 god.od zadnje punkcije i tek sad trebamo raditi nalaz.Iskreno malo me uplasila svojom pricom.Tek smo krenuli ona nam 5min.prica ako nalaz bude OK i 15min. ako ne bude i o donaciji.Koliko sam cula o njoj sve najbolje,malo sam se i razocarala.A sto da skupljam pare,zar ne snosi fond troskove?PozZ




maybeyes -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.2.2012 0:32:04)

oprosti sto se mijesam, mislim da ti je Bosss napisala da skupljas papire, a ne pare. budi bez brige, fond snosi troskove. pozz




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.2.2012 8:07:07)

nova napisala sam ti da skupljas papire koje ces predati , a bojana je takva ona odmah na sto stavi sve moguce opcije koje se mogu desiti , ona te upozna sa svim mogucim scenarijom pa je tu donaciju mozda i spomenula kao zadnju opciju , al nebrini se ta ista bojana ce se na glavu popeti da dodje do spermica i da nadje nacin da pomogne.
ja kad se samo sjetim da je ona nakon prvog uboda punkcije kod mog muza nije dala dalje da ga bodu i u drugi testis da bi sacuvala njegove testise od oziljacnog tkiva i da ga ne bi jos vise bolilo , pa kad se sjetim i nekih drugih sitnica koje je uradila a nama je to bilo ogromno , mogu ti reci na to sve da se nebrines u dobrim ste rukama,.
jer ako smo mi u mnogo goroj situaciji od vase pa nam svi kazu da ce sve to biti u redu, onda ti i nemas razloga da se brines,  polako skupljaj papire pa u fond i opusteno vjeruj im da ce ti pomoci.




VTO pacijentica -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.2.2012 8:55:06)

ivana91, najvaznije je da ti preporuku dobijes, a oni slobodno nek se dogovore ko ce je napisati [sm=smiley36.gif]

sad ce i mart, ne brini, brzo to ide!




embriolog -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.2.2012 16:03:21)

IZVORNA PORUKA: Nova 86

Velik pozdrav jakim i hrabrim zenama!!!
Danas sam bila prvi put kod Dr.Sibincic.Kod mene je u pitanju moj suprug.Pre par godina imao je jaku upalu testisa i posle svih lecenja isao je na operaciju,ali na zalost nije uspjela.Posle svih metoda lijecenja doktor mu je radio punkciju i imao je normalan broj spermatozoida.
Kod nas j sve jasno i moramo na VTO,ali iskreno Dr.mi bas i nije neki psiholog,Tek smo krenuli u borbu,a ona mi prica o donatorskoj oplodnji.Molim ako neko ima slicna iskustva da mi pise.Pozdrav!



Postovanje,
mene zanima kada sam ja Vas uputila na donaciju sp.(20.02). jer ja od 9.02. sam na bolovanju.

embriolog

forume citamo i mi:)))




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (24.2.2012 10:07:58)

e nasla sam dobar klip ukratko kako sve to ide.
http://www.youtube.com/watch?v=QP3L6JRsDRc





VTO pacijentica -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (24.2.2012 12:02:06)


IZVORNA PORUKA: bosss

e nasla sam dobar klip ukratko kako sve to ide.
http://www.youtube.com/watch?v=QP3L6JRsDRc



a ja sam u njemu nasla jetrvu kako skita gradom [sm=smiley36.gif]

evo ja samo da prijavim situaciju, dijagnostikovana mi je hpotireoza, dobila sam pocetnu terapiju, za mesec dana kontrola i nadam se da ce se moj TSH do tada makar malo smanjiti.. inace reakcija na letrox je ludilo, pms je mala maca za ovo, samo mi se place i spava, bas mi nisu legle tablete.




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (24.2.2012 12:22:34)

meni se bas svidio klip bar za nas koje cekamo prvi postupak , naravno da bi bilo jos bolje da je malo opsirniji, ali i ovako ukratko je dobro.
promjeni terapiju mozda ti letroks ne odgovara, ako za par dana ne bude ok  odmah doktoru da ti promjeni terapiju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>