RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


soma -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (5.3.2017 19:12:30)

Ima u Gradisci gospodja Mira-Kozara trave.
051/895-006
Zvati Srijedom od 19-21
Preporucujem




dak29 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (6.3.2017 14:12:16)

Ćao cure moje....evo da vam javim svoje lijepe vijesti...uspijela mi je treća vto...prvu imala 2012-neuspešan....drugu 2014-imam curicu 2god....sad 2017 trecu i trudna 5nedelja blizanci....sve rađeno u Medico s....a imam svakakvih problema sad čak i trombofilija.....samo hoću da kažem da je najveći problem naša psiha....mi smo u ovaj postupak ušli uopšte ne razmišljajući....verujte mi da sam svjedok da psiha svašta uradi....ali bez obzira nisam protiv drugih klinika i mogućnosti jer i sama sam svašta prošla




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (6.3.2017 14:33:38)

Bas mi je drago. hehe ima nade i za nas koji nismo optimisticni pobpitanju uspjeha ivf




viktorija357 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (10.3.2017 10:16:10)

pozdrav cure, ja sam nova na temi i forumu. otkriven mi je polip na endometriju. dr predlaze histero i laparo ali ne znam gdje i kod koga bi [sm=zmeden.gif] Da li to radi dr Sanja ili neko drugi iz Medica? da li jos ordinira taj famozni dr Andjelic u Prijedoru? svaki savjet je dobrodosao [sm=smiley1.gif]




Kacusa90 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (26.3.2017 12:27:26)

Cao svima,nova sam na forumu al vas duze vremena pratim :-) zakazan nam je postupak za septembar. To nam je drugi pokusaj,prvi postupak sam radila 2014 koji se nazalost zavrsio spontanim pobacajem. Zelim svima puno uspjeha i da svi docekamo da dobijemo svoje bebice[sm=duda.gif]




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (10.5.2017 20:50:38)

danas je bila aspiracija i dobili smo 8 js...inace terapija mi je bila gonal f 200 jedinica od drugog do 9 dana a onda je smanjen na 150 do 13 dana...stomak malo boli..e sad cekamo transfer i pozitivnu betu. Ovo nam je prvi put. Nadan se najboljem ishodu ali vrtim u glavi sta dalje ako ne uspije...samo pozitivno....zelim vam velike +




Razmazena -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (19.5.2017 23:02:24)

Cao ja sam prvi put na forumu
Prvo da vas sve pozdravim 🤗
Ja sam prvi put radila VTO u medico s 5 dan tj 17.5. Su mi vratili 2 blastociste
Ne znam sta ocekujem
Pricajte mi vasa iskustva 😊




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 12:29:53)

Ja I ti smo betocekalice. I meni su 13.5 vratili dva osmocelijska embriona. Pa cekam I cekam da vidim kakav je rezultata. Nadam se da ce nam uspjeti. Meni je ovo prvi postupak.




Razmazena -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 18:29:16)

I meni je prvi put
Kada ides na betu ?
Kako se sada osjecas ?




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 20:14:52)

A jooj ne znas sta bi rekla. Razocarano. Bolio me stomak uzasno I mislim da mi nije uspjelo. Ali ja sam se narucila kod dr Ceric Banicevic u dea mediku. Moj problem je pcos I nisu se ni malo potrudili da rijese I da mi pomognu vec na ivf odmah. Smrsala sam 9kg I sad imam 60kg sad napokon imam ovulaciju. Kako si ti. Ja sam bila na gonalu 200 I na dobila 8js I samo dvije bile ok. jedna a1 a druga a1-2. Nasla sam dobrog endokrinologa koja me je bas posavjetovala. Zbog cega si ti na ivf.




Razmazena -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 20:45:13)

Zasto mislis da ti nije uspjelo ??
Ja sam isto na gonalu bila 200 dobijeno 12 js do petog dana 2 se izdvojile ..
Suprug ima slab nalaz
Ja imam 22 godine




Razmazena -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 20:47:18)

A zaboravila sam reci da se dobro osjecam svi pricaju imaju bolove imaju cice narasle
Meni nista
Pa se ja brinem sto ja nemam nikakav simptom




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 20:55:10)

Cula sam I tebi kako te spominju..djevojka 95god...pa mico draga zar se njegov nalaz ne moze popraviti jeste li pokusavali...ma necu da se nadam ako uspije bogu sam zahvalna a ako ne idem u nove pobjede.




Razmazena -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 20:57:14)

Pio je fertil plu
Operisao varikokelu ali slabo iskreno 😣
I ja sam skepticna bas sam u bedaku nesto
Kada ides na betu ?




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 21:26:42)

Nemoj da se opterecujes zivot je pred tobom. Ima zena koje se bore a imaju preko 40 I pune snage I vise nego mi mladje. ja bi betu trebala raditi u subotu mada cu uraditi test 12 dan od et cisto da se priprwm ukoliko bude razocarenje. Ja nisam imala vremena mirovati samo prva dva dana, msm ni ive ostale nisam radila tesko I dizala ali sam bila stalno u pokretu. Ja imam I trombofilije pa zbog toga je bolje bar tako kazu




Razmazena -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 21:35:34)

Savjetovala bih te da ne radis tes jer test moze da ti pokaze pokrezno jer nije on toliko osjetljiv u prvim danima trudnoce
Zelim ti svu srecu i sto vecu betu !!
Javi kako si prosla




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 21:48:03)

Pa meni 12 dan pada srijeda a vec u subotu idem vaditi betu. Ukoliko bude neg radicu I u petak. Malo je onih kome lazno pokaze, pogotova kad su blizanci +bude kao kuca I 10dan. Tako sam cula...ima super grupabowl na fb MPO-savjeti I iskustva svasta se procitq I nauci.




mexin -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 22:39:22)

Razmazena Srcejunacko[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mexin -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 22:42:34)

Betocekalice ako mogu pomoci odgovorima pitajte i ja sam nekad bila jedna od vas.
Harmoniko sviras li
Jabuko moja kako si.
Mrvicadoooo
i sve ostale zenice moje javite se da znam kako ste.




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 23:06:43)

Hvaaalaaaa punooo. Nadam se da je tebi uspjelo. Hmm hajde nam reci da li je tebe stomak bolio...mene cice kao prem mens I stomak me 3 i4dan od et rasturao poslije nista. ni tokom stimulacije nista nisam osjecala. Da li si cijelo vrijeme lezala...ja ne mogu ama nikako dupe me boli...zivci...msm ne radim tesko, kad se test moze radit. Meni su dva osmocelijska vracena (3dan). Divna si.




mexin -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 23:15:50)

Uspjelo djecak 1.5 god. nema pravila. meni su tri osmocelijska vratili. Nemoj lezati lagane setnje raduckaj pomalo bez pretjerivanja. ja sam mislim deveti dan radila test bio negativa a sesnaesti dan beta bila 735. simptomi [sm=hudicek1.gif] su isti kao simptomi [sm=rozacrtici.gif] zato nebrigaj ako momo bolucka.




mexin -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 23:22:50)

Srcejnacko koji dan ti je danas od ET? meni se osmi dan od Et pojavio smedji iscjedak, a dosta sam ja visila na ovom forumu i poslije trudnoce , sve je drugacije od individue do individue. pre nego sto cu ici da radim bet dan pre mislim przila sam luk i meso tadsam povratila od tog mirisa, a inace sam mesozder.




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 23:27:43)

Supeeer bas mi drago zbog tebe, mogu misiti kakav je to osjecaj. Joj ja ne mogu da mirujem hodam po kuci ko luda pa odem na kafi. Sva sreca spremam ispit pa svaki dan ucim po 3 sata nekqd I vise pa tada mirujem. sve cu znati za par dana pa neka je bog na pomoci. Jel smeta lezanje na stomaku...ja ne znam drugacije spavati..legnem na ledja a probudim se na stomaku [sm=smiley36.gif] da li vam je to bio prvi put ili?




Srcejunacko -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 23:34:13)

Pa 13.5 je bio transfer znaci danas je sedmi dan ako et ne racunam. Meni se nista ne gadi jedino sto osjecam je pritisak u stomaku. I imam veliku zelju za ucenjem [sm=smiley36.gif] samo da ne mislim o beti. Necu je raditi prije srijedw jer tad imam ispit pa ukoliko bude [sm=smiley1.gif] razocaracu se. ali ja sam jaka pa ta faza traje dan..muz mi neda da ocajavam.




mexin -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (20.5.2017 23:36:22)

super malo se okupiraj necim da manje mislis , mada, znam ja to je nemoguce . dok cekas betu ko u nekom transu zivis. Vidim mlada si bice bebice ako Bogda a dat ce. ja sam u 35 zatrudnila. jeste meni je to bila prva VTO i fala bogu uspjesna. sta god te zanima pitaj slbodno.
[sm=smiley36.gif] ludice jedna ako tebi nesmeta sto ce bebicama smetati. sve dok nesmeta tebi nec ni njemu. BEBU NECES TAKO LAKO ZGNJECITI HA HA. iskreno se nadam da ces za devet mjwswci zaninati. trudnoca je nesto najteze i najljepse. meni mnogo taj trudnicki stomak fali, obozavala sam ga.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>