Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


ANNIAN -> Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (22.8.2009 20:06:38)

Mene zanima cijene cjelodnevnog boravka vaše djece u jaslicama, vrtićima i prodeženim boravcima u vašem gradu.
Ja znam za Mostar.
Moja djeca idu u privatni vrtić koji ima i jaslice,  cijena cijelodnevnog boravka je 150 KM (i jaslice i vrtić) mogu biti od 6:30 do 17:30 sati po potrebi i subotom sve za isti novac.
Ja sam ostala zatečena proljetos kada sam se htjela raspitati kolko košta produženi boravak u školi. Djelatnica škole mi je rekla da je 200 KM i da se nezna cijena od jeseni. To mi je u odnosu na vrtić bilo bezobrazno puno. Također postoji privatni produženi boravak koji košta 250 KM.

Pozdrav,




R&T@ -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (22.8.2009 20:40:02)

Moja djevojčica ide u državni vrtić u Sarajevu i cijena je 140 KM. Subotom vrtić ne radi.
Za produženi boravak ne znam.
Mene zanima koja je cijena ako dvoje djece ide u isti vrtić?




sirnica -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (22.8.2009 22:27:58)

u brčkom državni vrtić košta 150 KM, a jaslice 180 KM. rade od 6:30 d0 16:45. vikendom i praznicima ne rade. postoji i poludnevni boravak, ali ne i produženi. privatni vrtići su dooosta skuplji, ali čula sam da se otvorio skoro jedan novi, gdje je cijena za vrtić 150, a za jaslice 200, ali rade u dvije smjene, od 6 do 19 sati i vikendom po potrebi.




Anoniman -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (22.8.2009 22:33:50)

Moja kćerka je išla u privatni vrtić Nur (on nam je bio najbliži) i prije 2 god. smo plaćali 210 KM - boravak je bio od 7:00-18:00. Sada ide u produženi i plaćamo 170 KM, može boraviti od 7:15 - 17:00.




ANNIAN -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (23.8.2009 18:30:13)

Ja za dvoje bplaćam 280 KM.




stella -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (24.8.2009 22:40:29)

Sarajevo,Kosevsko brdo,privatni vrtic Palcic,jaslice,poludnevni boravak 130km,fleksibilna smjena tj kad ja idem u prvu ide i ona,tako i druga i medjusmjena.
Moze boraviti 4h a po potrebi i do 6 h.
Subota ne radna.
Mislim da je cjelodnevni boravak 200-210km
Ima 5 grupa,a sad kako idu nisam sigurna,moja curica ide u ovu prvu,jaslice pelenasi,bezpelenasi idu u neku narednu grupu itd.




Ajca -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (28.11.2009 13:04:49)

Evo ovako u obdanistu ''Nase dijete Tuzla'' cijena cjelodnevnog boravka je 120 km od 6:00 do 16:30,a poludnevnog 85 km (5 sati dnevno) i pripreme za skolu su 70 km(to je 3 sata dnevno od 9 do 12h)
Takodjer postoji produzeni boravka,to se placa po 3 km po satu,a to je od 16:30 do 19:30 h(zavisno koliko roditeljima treba)
takodjer postoji boravak za skolarce do 4 razreda ,a cijena je 120 km.
U slucaju da ima dvoje djece tada se placa 216 km(znaci manje)

Mislim da je ovo najjeftinije sto moze biti




ANNIAN -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (7.12.2009 18:51:26)

To je super povoljno. Ja trenutno plaćam vrtić 300 KM (za dvoje djece) i još da plaćam 200KM produženog , jedno imam još u pelenama bilo bi kada se  sve zbroji da radim samo za to.




aya -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (5.1.2010 21:43:25)

IZVORNA PORUKA: stella

Sarajevo,Kosevsko brdo,privatni vrtic Palcic,jaslice,poludnevni boravak 130km,fleksibilna smjena tj kad ja idem u prvu ide i ona,tako i druga i medjusmjena.
Moze boraviti 4h a po potrebi i do 6 h.
Subota ne radna.
Mislim da je cjelodnevni boravak 200-210km
Ima 5 grupa,a sad kako idu nisam sigurna,moja curica ide u ovu prvu,jaslice pelenasi,bezpelenasi idu u neku narednu grupu itd.


Stella,

Da li ste  mogucnosti da mi date vise informacija o vrticu Palcic ili broj telefona, moja curica bi trebala   u jaslice za par mjeseci, a kosevsko brdo bi mi bilo usput?
Hrana, garderoba, cjelodnevni boravak??


Unaprijed hvala






veeseelaa -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (5.1.2010 22:53:10)

jel iko upisao svoje dijete u obdanište Nemo u Nedžarićima? kakva su iskustva? gledala sam prospekt skoro i fenomenalno izgleda, nude i noćna čuvanja i sl usluge
http://www.nemo.ba/

[image]http://www.nemo.ba/images/cactus/Slike/view/IMG_8292.JPG[/image]





bigmamalitlebaby -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 19:49:28)

Vrtic "Nemo" u Nedžaricima je super,bila sam u posjeti.Vrtic je odlicno opremljen i sve je na vrhunskom nivou.Smjesten je u luksuznoj kuci sa gostoljubljivim osobljem.Doista mi se svidjelo i tak da planiram upisati svoje dvoje djece.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




škorpija -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 19:54:23)

aha, čitave tri objave imaš i od toga dvije reklame za Nemo, neupadljivo nema šta[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




emy24 -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 20:03:07)

Moj sin ide u vrtic i mjesecna cijena je 150km,od 06,30 do 16,30 .Imaju dorucak i rucak,mislim da je to za grad kao sto je Vitez preskupo,ako uzmemo u obzir da je maksimalana plata u visini 500km




bigmamalitlebaby -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 20:14:08)

Nisu nikakve reklame.Ovo sto sam napisala doista mislim.




mama2009 -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 22:57:43)

IZVORNA PORUKA: bigmamalitlebaby

Nisu nikakve reklame.Ovo sto sam napisala doista mislim.
sam u posjeti.Vrtic je odlicno opremljen i sve je na vrhunskom nivou.Smjesten je u luksuznoj kuci sa gostoljubljivim osobljem.Doista mi se svidjelo i tak da planiram upisati svoje dvoje djece.user posted image user posted image




svaka cast na pokusaju.....samo si tu zbog reklame cak i nova tema otvorena


aj ba pa-paaaa




veeseelaa -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 23:25:21)

pa zar nisam ja prva pomenula obdanište Nemo, do mene je a ne do bigmamalitlebaby[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




škorpija -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 23:26:59)

nisi ti prva, davno je neko spomenuo taj vrtić na temi privatni vrtići ali ovaj ili ova bigmam.... nešto, ga baš prećera[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




veeseelaa -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 23:30:49)

meni je to preko puta kuće izgleda extra fakat, kuća je famozna, prilaz, čuvar, vanjsko uređenje, gledala sam i slike unutrašnjosti ma za 10 je
Al neznam nikog ko je upisao dijete da mogu dobiti info kakve su tete i još neke pojedinosti[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




škorpija -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 23:33:21)

E to ne znam , čini mi se da su mame na toj temi komentirale taj vrtić, neke su spominjale da će upisati djecu,  al to je bilo prije 2-3 mjeseca čini mi se, pa eto potraži ako ti se da




veeseelaa -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (6.1.2010 23:36:03)

nisam znala da se spominjalo već, ću da pogledam




lekica83 -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (25.1.2011 13:33:54)

Ima li neko informacije o cijenama u Obdanistu Nase Dijete, Tuzla.. Citala sam gore ali je to bilo prije godinu dana pa me interesuje da li se sta promijenilo...




w.pooh -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (25.1.2011 15:49:54)


IZVORNA PORUKA: lekica83

Ima li neko informacije o cijenama u Obdanistu Nase Dijete, Tuzla.. Citala sam gore ali je to bilo prije godinu dana pa me interesuje da li se sta promijenilo...

Dnevni boravak 120 KM, poludnevni 80 KM [sm=zmeden.gif](nisam sigurna)
Radno vrijeme od 06:00-16:30, svaki naredni sat 3 KM(ja mislim da je do 19:00
[sm=smiley1.gif]




amdi -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (4.3.2011 16:05:32)

Ima li ovakva opcija po satima u Sarajevu- zna li iko? Ovo bi mi najvise odgovaralo s obzirom da ce moj A koristiti produzeni svega 5-6 sati sedmicno




ElmaB -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (10.4.2011 18:58:25)

Imaš u Hrasnom, zove se Crtić, igraona i produženi, sve u jednom. Možeših kontaktirati, ali zanm da ima i poludnevni i cjelodnveni boravak. I odvode i dovode djecu iz škole.




maja78 RR -> RE: Cijene vrtića i produženog boravka u vašem gradu? (10.4.2011 20:21:11)


IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Imaš u Hrasnom, zove se Crtić, igraona i produženi, sve u jednom. Možeših kontaktirati, ali zanm da ima i poludnevni i cjelodnveni boravak. I odvode i dovode djecu iz škole.


ja znam djecaka koji ide u cjelodnevni, po onome sto znam ja im svoje dijete nebi dala, niti kontrolisu da li je jelo, niti ih izvedu van, niti prekontrolisu zadacu, ispade za te pare (koje nisu male) samo ga odvedu i dovedu iz skole i drze kao da je u kuci, bolje bi ga teta pazila




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>